Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 9: Slice of Life
#71
RadlanJay: So všetkým súhlasím!
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
#72
Takže:

Supr epizoda Rainbowkiss  Svatba starejch známejch, která byla díky Derpy narychlo spichnutá. Dostali jme příběhy ze života obyčejných poníků v neobyčejných momentech.... Co víc si přát ve speciální epizodě?

Jen sem nepochopil Tiu, Lunu a Cadenzu s Shiningem... To chodí na svatby všech obyčejných poddaných. Nebo je jen zaujal jejich neobyčejný příběch se šťastným koncem?

Každopádně dá se říct, že autor měl alespoň trochu soudnosti. Ty prázdné židle kolem toho changlinga byli možná pro Chrisalis a možná i pro ostatní záporáky, ale to už by bylo moc. Co by tam asi jako dělali?   Ajsmug

Jediná vada za mě je Dr. Whooves..... Já nevim. Já to vidím jako přiživování se na úspěchu toho seriálu. Nechápu proč je tahle postava v MLP. Asi aby se autoři zavděčili broníkům, jinak si to nedokážu vysvětlit.

U Lyry a Bon Bon sem čekal milostnej shipping ..ani nevím proč  Twilightsmile  fakt ne Pinkiecrazy , ale asi tím obrázkem co postli pár dní před premiérou.

[Obrázek: My-Little-Pony-100th-Episode-350x195.jpg]

Ale fakt nevim proč  Twilightblush

Jinak nemám co dodat.. za mě plnej počet + jednou tolik na vrch Flutterryay


Joooooo a chyběl mi tam Discord... Kde byl !?  Flutterrage

Ha a ještě byla krásně ukázaná ta zevšednělost boje se všelijakou verbeší v Ponnyvilu.. Noo co taky čekat po tom všem co se tam jen za půldruhého roku odehrálo s Tirekem na vrch. 
Odpovědět
#73
(13.06.2015, 20:26)RadlanJay Napsal(a): A ta scénka s Changelingem ...

Holt nejen EU má problémy s imigranty Pinkiehappy Pinkiehappy


Epizoda celkově krásně ulítlá. Upřímně se přiznám, že jsem trochu sucharsky očekával prázdnou epku s plytkým dějěm plnou nesmyslného fan-panderingu. A ono ejhle Pinkiesmile
Get rich or die trying.

Odpovědět
#74
Dokud je jeden tak to na problém ješte nevypadá Rainbowlaugh a ještě to i vypadalo roztomile

Na trailery/teasery se nedívám takže od téhle epky jsem toho moc nečekal... a ono to nebylo zlý. Pinkiesmile

+ Mane6 -> DENIED by Derpy
+ Derpy c:
+ Changelings are back!
+ bg ponies promluvili + spa ponies přízvuk
+ Konečné scény s princeznami & spol

- Autoři dělají storyline dle fanficú ? Odkdy?
- Tajných agentú tu už bylo, nty.
- Deep thinking aligator ? srs? Celkem mimo.
- Whooves který nedělá nic společného s časem ale dělá do vědy? Hezké ale na Whoovse mi to nesedí, ta postava vznikla právě proto.
- To monstrum... to klišé...

Dále nemám co vytknout, bavil jsem se ale nebylo to tak záživné jako třeba první dvoudíl nebo 5./6. díl, snad příště Pinkiesmile
Odpovědět
#75
Po precteni negativnich komentaru si jdu asi dat ban abych nezneuzil pravomoce moderatora a nezabanoval je Rainbowlaugh

100 epizoda, predem ohlasena jako fanservice a psana Larsonem. Samozrejme ze to bude ztresteny!

Jedna ze nejspickovejsich epizod vubec! =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#76
Edit: ok ono se nejde zabanovat sam sebe? Wtf Made! Ani Corwin me nemuze zabanovat! Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#77
Souhlas s Melgarhem, mega luxus epizoda, už se těším, až ji zkouknu s titulkama Rainbowlaugh a těm co se něco nelíbí, jděte se bodnout Rainbowwild

btw, když Derpy odchází od květinářek, nemá jaksi křídla Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
#78
Tahle epizoda byla ta nejlepší ze všech a kdo nesouhlasí, tak je heretik a musíme ho upálit! Rainbowlaugh

Klidně bych si dal víc epizod zaměřených na vedlejší postavy, ale nesměly by bořit fanouškovské headcanony.
Odpovědět
#79
Jak to jen popsat...bylo to jako když máte chuť na několik dobrých věcí, které nejdou k sobě, najednou a dáte si je všechny dohromady. Takže toto byl takový dvojitýburger, lentilková zmrzlina, čína a domácí babičiny buchty ála gulášová polévka. Snad to strávím.


Odpovědět
#80
Foxtrot: Tak to mě upalte.

+ Viděli, slyšeli a poznali jsme backgrondy. Fine.
+ Scéna s princeznami. Boží. Rainbowlaugh Luna asi zase poletí na měsíc.
+ Proslov starostky.

- Doctor Who necestuje časem? Když už ho tak pojmenují, "or decades" - takže taky žije dlouho, nechají ho nosit dlouhou šálu a ještě k tomu ho nechají říct "Alons-y", tak proč tam nedali jednu modrou policejní budku, která by fungovala. ._.
- Ten Vinilin ech... pojízdný... ech... WAT?
- "Budu nejlepší organizátorka..." Ne, nebudeš. To je Twi. ˇ^ˇ
- To zavření dveří přímo před nosem se mi zdálo vážně trochu moc. To na začátku okey, ale to je jim fakt absolutní šumák, že ty klisny pro ně riskují a kvůli čemu riskují? Mně připadalo, jako by jim to už i vadilo. Tohle fakt nevydýchám. Příště bych si hodila v zámku kopyta nahoru. Postarejte se sami.
- Agent Bon Bon, deep Gummy... ech? Co to má společného se svatbou? Nemělo to být o svatbě?


* Já se snažila smát, fakt moc. Jenže to fakt nešlo. Když už se mi nějaká scéna začala líbit, tak ji tvrdě srazili nějakým divnovtipem, nebo divnonarážkou.
* Ta přehnanost. Všude. Totálně.
* Tenhle seroš je zaměřený na děti kolem 7 let? Mně je 17 a místy jsem to nechápala. A to mám každou epizodu zhlédnutou tak třikrát a ty oblíbené i vícekrát.
* Já být jednou z mane6, nebo dokonce Twi, tak se jim po takovémhle chování na všechno vykašlu a letím zpět do knihovny v Canterlotu. ._.
* Ano, jsem faninka mane6.
* Podle ukázka na Princess Spike to vypadá, že se mine6 bude sbližovat s backgroundy, tak to snad bude lepší.

Hodnocení: 2/10. Na tuhle epizodu se kouknu ještě jednou čistě z hlediska, abych zkusila najít to, z čeho jste všici tak hin.

Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)