Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 9: Slice of Life
Mě při prvním zhlédnutí nejvíce rozesmála reference na fan animaci Ponies in hats. Rainbowlaugh Jsem opravdu jediná, kdo si toho všiml?
Odpovědět
Drawirm:
Jo, taky jsem si všiml. Ale v záplavu dalších věcí jsem na to pak zapomněl Rainbowlaugh
Odpovědět
No, né že bych v hlavě měl všechny fanon věci, shipy, hlášky atd., spíš naopak, ale fakt jsem se smál Rainbowlaugh Reference nebudu vypisovat, ale myslím, že jsem jich většinu pochopil, vzhledem k tomu, že byly někde skoro pořád a celou epizodu.
Nom, Derpy má kawai hlas Pinkiesmile Doktora nesleduju, mám spíš povrchní znalost, takže jsem asi něco ´missnul´. Proslov Mayor Mare na konci nenápadně povídající o background postavách mě po pochopení rozesmál a pobavil asi nejvíc z celé epizody. A jak říkám, nebudu tu dál vypisoovat, což už jsem stejně udělal Twilightsmile

P.S.: A pak že autoři z Hasbra nečtou fanfikce Rainbowlaugh
Odpovědět
Ja myslím, že asi nemá cenu sa k tomu vyjadrovať mojim názorom, lebo tí, čo tu zhodnotili i chyby tejto epizódy, napísali celý môj názor. Ale čo už, predsalen niečo napíšem.

+ Background ponies episode. Aj ja som bola na ňu zvedavá, predsalen, je to niečo špeciálne.
+ Celestia a Luna. Prvýkrát vidieť malú nezhodu medzi nimi bolo celkom zaujímavé prekvapenie. (Nerátam to vyhnanie Luny na mesiac).
+ Lyra. A fakt, že ju dabuje Ashleigh Ball ma potešil.
+ Preslov Starostky dojal.
+ (Dobrý?) Changeling. A k tomu adorable.
+ Scéna s Vinyl a Octaviou. Chytľavá muzika. Pinkiesmile
+ Fakt, že Steven Magnet prejavil rovnakú štedrosť, ako predtým Rarity jemu, ma tiež dojal.

- Ako tu už zaznelo, táto epizóda bola príliš rushed a crazy a nič sa tam dokopy neudialo. Takáto epizóda zameraná na nové hlavné postavy potrebuje viac priestoru a nie všetko vopchaté do 20 minút. Je treba viac background pony epizód.
- Bohužiaľ, žiadna z mojich obľúbených backgroundov sa tu neobjavili (súdiac podľa proma, snáď to napraví ďalšia epizóda). Jedine Lyra, ale dostala málo priestoru a nič sme sa o nej nedozvedeli.
-Vinyl ani neprehovorila.
- Veľa prehnaných scén.
- Fakt, že šlo o svadbu oslov ma sklamal už od chvíle, čo vyšla táto informácia. Nejak to pre mňa zničilo túto epizódu, ktorá mala byť o osudoch a príbehoch background poníkov. Bolo to celé zamerané na svadbu oslov a o poníkoch sme sa veľa nedozvedeli (okrem Bon Bon a Dr. Whoovesa). O to som ja stála najviac.
- Ako som už spomínala, celkovo bola rushed a ani som sa nespamätala a nestihla tešiť na iné poníky či prekvapenia, bol koniec.

Pre mňa postavy nestačí len vidieť, ak si mám k nim vytvoriť vzťah, musím ich lepšie spoznať. Takže môj celkový dojem je taký zmiešaný. Kým iných najviac láka humor a referencie, ja som naopak emocionálny človek a to, na čo si pri seriáloch/filmoch vždy potrpím, sú emócie/feels. Z tejto epizódy som ich však necítila (a celkovo v season 5 cítim, že na nich nejak uberá). Alebo boli len slabé. Bolo to určené pre spomínanú skupinu ľudí, takže nie pre mňa. Proste to chce viac epizód, čo opisujú životy backgroundov (najlepšie jednotlivo), nielen jeden 20 minútový diel, aby sa len zjavili a prehodili pár slov. Celý výsledok príbehu je potom o ničom, aspoň pre mňa. Takže moje hodnotenie: 5/10. Len za výnimočnosť epizódy v hlavných postavách a spomínaným kladom.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
D.K. A presne o tom som hovorila! Vtedy by to bolo dokonalé! Pinkiesmile
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
(14.06.2015, 18:03)Annabell Napsal(a): Jedine Lyra, ale dostala málo priestoru a nič sme sa o nej nedozvedeli.

A to ti nestačí, že víš její nejtemnější tajemství?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
No, to mi o jej živote a povahe veľa nenapovie. Rainbowlaugh
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Napoví to třeba o možné kleptomanii Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Round 2: FIGHT!

Evidentne lidi nedokazou ocenit zakladni fakt - do ~22 minut vtesnali 4 roky fandomu. 4 Roky > ~22 minut. 2102400 minut > ~22 minut.

- Stovky tisic umeleckych del
- Stovky tisic fan ficu
- Tisice minut PMV/Fan animaci
- Stovky shippingu/pairingu etc.

Do ~22 minut tak, aby to davalo:

1) Smysl
2) Zabavu
3) Bylo v ramci canonu
4) Budget a casove limitace projektu

---

Uz samo o sobe to, ze se tam nachazi schovana frame s fotkou bronies/tvurci v hlavach konu a jednorozce je jasny naznak, ze toto neni epizoda, ktera se ma brat vazne. Pokud ji nekdo bere vazne tak ma asi "nejake" problemy. To je jak jit na circus a zacit se tam hadat, ze klauni maji nevalidni barvy a ze lano by melo byt z ISO 9001 standardizovaneho procesu tkani. Uz predem vite, ze to je fun-show a ne seriozni akrobaticke vystoupeni. Zde mate indicie predem ale hlavne i v prubehu.

A pokud nestaci toto, staci si poslechnout prednes Mayor Mare - a podivat se na vsechny ty poniky v sale.
Jsou to totiz Bronies. Bronies vsech typu, velikosti, pohlavi, zapojeni se do komunitnich aktivit malych ce velkych..

Mozna to je tim, ze Larsona zname jiz osobne (BD,GC, atd.) a jak jiz rekl - maji zakazano cist FanFicy, koukat na Fanouskovsou animaci apod., tudiz takovato epizoda je opravdu velkym zamavanim celemu publiku Bronies a podekovani, ze jste s nami vydrzeli 100 dilu.

Kazdy ma samozrejme narok na svuj nazor, proto jsem se (pokusil) radsi sam zabanovat nez implikovat na ostatni, ale u nekterych se to zda jako prskani jedem ci narek maleho ditete a nebo pokus byt ten "cool" rebel, co vsechno strha a zkritizuje. Proste ma "nejake" problemy Pinkiehappy Jsem proto vdecni, ze s bronies, s kterymi se setkavame, mame vsichni zdravi rozum (v tomto smeru) a tato epizoda nas nesmirne  vsechny pobavila Twilightsmile
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
@Melgarth
Napadlo tě třeba taky, že ne každému příjde Bronies fandom tak úžasný?
Že existují lidé, kteří se na My little pony dívají i z jiných důvodů, než jsou Bronies?

Co mám ocenit na tom, že tvůrci děkují lidem, kteří jsou mi vesměs ukradení, a skoro je neznám?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)