Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 2.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imigranti
Já je tady nechci, protože se bojím, že nám všem podříznou krky, znásilní holky a ženy a zakážou věci, které tolik milujeme Twilightoops
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Jo a jak jste tu mluvili o tom, že USA rozmisťuje svoje armády....
Oni si myslí, že tím chtějí zastrašit Ruského medvěda, ale to se vůbec nestane a pokud budou chtít vyprovokovat Rusko, tak po 3. svetové válce bude USA za to pykat, protože to zavinili oni. A vůbec všechny války začala Amerika. Například, když jeli do Afghánistánu, kde je hodně moc makových polí a ropa, tak tam jedou kvůli té ropě a makovým polím, kde se z nedozrálých bobulek (ten jejich vnitřek) se vyrábí drogy-říkali nám to v Chemii, ale už si to moc nepamatuju, ale to už je Off Topic. Twilightsmile
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Ópium ale sú z toho aj lieky Rainbowlaugh ... Ano presne s keď sa pozreš dozadu tak si všimneš že pred každou vojnou bolo takéto migrovanie . Imigranti majú pri sebe 50 000 dolárou to už je čo Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Kulturne obohaceni prave ted probiha zive v Tunisku.
Skrz 9, .223, 7.62, 5.45 ci 5.56, proste mnoha zpusoby.

Taky se u imigrantu v Madarsku zjistilo, ze maji AIDS a dalsi virove nemoci. Super, proste vyber toho nejlepsiho. Gotta Catch'em All!

http://zpravy.idnes.cz/utok-na-hotel-v-t...anicni_ert

EDIT: tak uz je 27 osob kulturne obohacenych... zdroj: Reuters. Sincere condolences to the families, relatives and friends. RIP
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
zajimalo by me jstli sou to "jen" zfanatizovany osamely vlci, nebo fakt nejake plnohodnotne teroristicke bunky...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
OT:
(26.06.2015, 07:50)Daniel Rebroš Napsal(a): Jo a jak jste tu mluvili o tom, že USA rozmisťuje svoje armády....
Oni si myslí, že tím chtějí zastrašit Ruského medvěda, ale to se vůbec nestane a pokud budou chtít vyprovokovat Rusko, tak po 3. svetové válce bude USA za to pykat, protože to zavinili oni. A vůbec všechny války začala Amerika. Například, když jeli do Afghánistánu, kde je hodně moc makových polí a ropa, tak tam jedou kvůli té ropě a makovým polím, kde se z nedozrálých bobulek (ten jejich vnitřek) se vyrábí drogy-říkali nám to v Chemii, ale už si to moc nepamatuju, ale to už je Off Topic. Twilightsmile

Co je s touhle hromadnou nenávistí ke Spojeným státům a provokováním?
Tohle je území NATO, USA má základny v Evropě už od 2. světové války. To, že státy NATO sousedí s Ruskem není provokace.

"A vůbec všechny války začala Amerika. Například, když jeli do Afghánistánu..."
>implying Osama did nothing wrong
Afghánská teroristická organizace srovná se zemí několik budov v NY, čímž zabijí 3000 lidí a zraní víc jak 6000, ale válku začala USA? Rainbowlaugh

Abych nebyl jenom OT, právě toho, co napsal Mel se nejvíc na migrantech (hlavně na ilegálech) bojím -> Přinesou sem z jejich zemí AIDS a jiné nemoci. Už jen čekám, kdy se v Bulharsku, Maďarsku, Itálii a podobných státech zformují obří ghetta plná těhlech low-life přenašečů... Applejackunsure
suh dud
Odpovědět
No, zrovna Afghán a oblasti kolem jsou docela funny.

První se tam začali tlačit Sověti, tak tam Západ poslal tři p*dele zbraní a vybavení, aby vybavil a zaškolil "svaté bojovníky" bojující proti invazi komunistických hord.
Pak se situace začala měnit a ze spřátelených svatých bojovníků vybavených zbraněmi Spojenců se najednou stali zlí teroristi vybavení hnusným nepřítelem. Afghán, Irák... všude tam ty guerilly doteď bojují proti Západu pomocí zbraní, které jim tehdy Západ s díky poslal, když se zrovna hodili ho krámu.

To máš něco jako teď Arabské Jaro, kde ti povstalci náhodou přes všechny embarga a rezoluce našli zbrojnice svých diktátorů, jejichž armády používaly hlavně starou sovětskou techniku a AKčka, a v těch zbrojnicích se čirou náhodou povalovaly moderní pušky a protitankové komplety, které jinak spadají do vybavení Americké Národní Gardy.

My máme jediné štěstí, že ti bombometčíci z maratonu byli nakonec z Čečny a ne z Česka, protože se hned objevilo pár hlasů, že by se ČR měla odvetou vybombardovat.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
podle nejnovejsich zprav obklicili Asadovi vojaci spolu s Hizbalahem dulezite mesto obsazene islamisty a postupuji na nekolika frontach za podpory delostrelectva a letectva - do toho mladenci, jen jim dejte!
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Jenže sotva Asad vyhraje (jestli), tak se tam naveze určitě zase USA a Evropa s tím, že Asad je špatnej a musí ho svrhnout Rainbowlaugh
Odpovědět
Foxtrot: jj, nebo se spis postaraji, aby Asad nevyhral Twilightoops
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)