Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 4.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.::Cally-Dream::.
Awww!!! To je dokonalé :3 Heart Hlavně tá Lůna Heart Ale i Chrysie je boží Heart
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Téda Cally, ty jsi fakt dobrá. Otom není pochyb
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Flutterbat, oh Flutterbat,
makes me crazy,
makes me mad,
i wish to find you
in my ...head?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Awww, tvé obrázky jsou opravdu potěcha pro oko Twilightsmile  a jako příznivce Luny musím podotknout, že se ti moooooc povedla  Pinkiehappy
We all are children of the night...
Odpovědět
Zdravíčko Pinkiesmile
no snad si mě ještě někdo pamatuje a nehledá mě na seznamu nezvěstných Pinkiesmile,,za tu dobu se uhrálo dosti událostí,,,ale tohle není deník ale tvorba obrázkůPinkiesmile

Budu zkoušet prodávat printy na 5. zimní karaoke,,tak snad se u mě někdo zastavítePinkiesmile byla bych moc ráda.. A4/A5 a záložky Pinkiesmile
[Obrázek: IMG20161202113011oh1q.jpg]

Jinak budu tam kreslit skicky na zakázku *udělám vám ji do cca 10 minut* budou to buď obyč jen tužkou a nebo barevné propisky Pinkiesmile
holt,, chtěla bych trochu provětrat tuhle duhu
[Obrázek: IMG20161207200321wjn5.jpg]
Odpovědět
Za kolik Cally?
A ano, mě steda chyběla.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
A že sis dala na čas. Rainbowwild Rád tě vidím zpátky a těším se na další tvorbu.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
aww she is back! Pinkiecrazy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Krucinál, teď mě mrzí že na ZK nepůjdu Rainbowlaugh ale krásná tvorba! :3
Odpovědět
Citace:Flutterbat, oh Flutterbat,
makes me crazy,
makes me mad,
i wish to find you
in my ...head bed Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)