Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5. výroční Zimní karaoke party
#1
[Obrázek: Logo%20Wide3_a_zpsoqxemilu.png]

Již po 5. se s vámi všemi setkáme na již tradiční CZ/SK bronies akci! Ano, tato akce vznikla v roce 2012 a své kořeny pevně zapustila! A protože Czequestrie se letos nekonala a vám určitě chybí kontakt s bronies, doporučujeme zvednout kopýtka, přihlásit se a pořádně si užít atmosféru Vánoc s Ponies & Bronies!

Pokud nevíte, proč to tady vůbec píšeme či o co se jedná, doporučuji navštívit tento odkaz na vlákno z minulého roku, či třeba na ročník 2014 a nebo tento odkaz na ročník 2013! Jedná se o skoro největší setkání České a Slovenské bronies komunity ve velkém stylu a pro mnoho může být šokem, že úplně první ročník byl plánován pouze pro 5-10 lidí a přišlo jich 70, zatímco v rocích minulých jsme měli přes 120 účastníků!

Co je v plánu? To ještě ani my nevíme, ale určitě se můžete těšit na:
- Karaoke!
- Pajzl-Klaus & Vánoční nadílka!
- Promítání!
- Bronies!
- Ponies?!

Zima končí, zima končí?! Rozhodně ne! Spíše začíná, a proto se tato akce neobejde bez pořádných prostorů, stejně jako v minulých letech! Již každoročně využívané prostory jsou prostě super ve všech směrech, ať už v organizačních či dopravních!


Zimní Karaoke 2016
(již pátým rokem, stejně jako Galacon)
Kdy: pátek (Pre-meet) 16.12.2016 (18:00 - 23:00); sobota (Karaoke) 17.12.2016 (11:00 - 22:00)
Kde: Pre-meet - Strahov Blok 1, klub 001; Karaoke - Sokolovna Řepy
Pro koho: Pro všechny!
Událost na Facebooku: Zimní Karaoke Party 2016
Přihlášení: Je potřeba se předem přihlásit (kapacity místa jsou omezené) - pro přihlášení prosím použijte následující odkaz:


Vstupné: (pro Sobotní část programu)
  • Standardní: 60,- Kč (2.4 €) předem (100,- na místě, kapacita omezena, není garantováno!) - zahrnuje vstupné,  "papírovou" tyvek pásku na ruku a brožurku s programem
  • Sponzorské: 250,- Kč (10 €), nebo více (pouze předem, limitovaný počet - na místě neprodejné) - zahrnuje vstupné,  "papírovou" tyvek pásku na ruku, brožurku s programem plus placku s letošním designem, 2 poukázky na raut & nealko pití a náš vděk za pomoc uskutečnit tento sraz! A ještě k tomu slosování lístku o speciální ceny!
PÁTEK (16.12.) - Pre-party

Protože Pajzl si myslí, že je vše připraveno (CZQ 15 joke), tak se v klidu můžeme sejít, pokecat a užít si páteční večer jak se má! Též je to ideální příležitost se seznámit s ostatními účastníky před zahájením programu a třeba si dohodnout společné zpívání! Prostě zážitek navíc Raritywink

Více info:
Abychom byli čerství, tak posezení nebudeme příliš protahovat (platí zejména pro Staff) - druhý den nás čeká spousta zajímavých věcí, které by byla škoda jen tak zaspat.

Čas: 18:00 - 23:00
Místo: Praha - Strahov, Klub 001 (mapa)
Jak se tam dostat: Metro Linka B - zastávka Karlovo Náměstí, výlez označený autobusem, který pak snadno najdete. Odtud autobusem (linka 176) na zastávku Stadion Strahov. Po vystoupení z autobusu se vydáte rovně podél silnice, která se stáčí za stadionem doleva - tam už po pravé straně uvidíte bloky kolejí. Hned v první řadě jsou bloky 1, 2, 3, 4 a hned ten první je ta správná volba, ale z druhé strany než stojíte. Vedle vstupu po schodech do podzemí se nachází bankomaty! Pro znalé též klasická doprava Anděl -> bus 191. Cesta od autobusu do restaurace (doporučujeme vytisknout, uložit, nebo zapamatovat)

Restaurace nevaří!

Doporučujeme proto využít k večeři restaurace ve městě ještě před začátkem pre-party. Alternativně lze využít Resturant Petřín v areálu Strahovských kolejí (na bloku 8). Mějte však na paměti, že pokud se vás tam sejde šedesát, budete na jídlo čekat déle, než byste chtěli.

Pro koho: Pro předem přihlášené na Karaoke - a i když nepředpokládáme, že dojde k vyčerpání kapacity, přednost mají přihlášení! Proto pokud jste si 100% jisti svoji účastí na preparty, prosíme, dejte nám vědět v přihlášce.
Přihlášení: kapacita je cca 100 lidí - abychom si nešlapali po hlavách a nějak rozumně se vešli.

PŘIHLÁŠKA NA PREPARTY JE SOUČÁSTÍ REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE!
SOBOTA (17.12.) - Zimní Karaoke

Čas: 11:00 - 22:00
Místo: Sokolovna Řepy (mapa)


Předpokládaný program (ještě bude upřesněn):
Volný zpěv v My Little Karaoke, Vánoční nadílka, DDR aka Trottmania, My Little Rock Band, promítání dokumentu s komentářem, galerie umění od CZ/SK umělců a další!


Vánoční nadílka


Každoroční shánění dárků pro všechny okolo obvykle nepatří k těm úplně nejpříjemnějším Vánočním činnostem (o vymýšlení co pro koho ani nemluvě). Na prvním Vánočním Karaoke jsme proto přešli na trochu jiný způsob, který nestojí toliko námahy a navíc přidává další prvek překvapení Twilightsmile

Více info:
Zúčastnit se nadílky může kdokoliv: připravte jeden dárek, ale neadresujte jej nikomu konkrétnímu - jen jej zabalte a přineste na setkání. Dárek položte pod vánoční stromek, napište na papírek svou přezdívku a vhoďte jej do označené krabice poblíž stromku. V průběhu večera - až dojde na rozdělování - vždy bude jeden dárek náhodně vybrán a poté ze všech vhozených lístků vylosováno jméno šťastlivce, jež si dárek v zápětí odnese.

Dárkem může být cokoliv s MLP tématikou, co sami vyrobíte (ať už půjde o kresbu, nebo třeba přemalovanou figurku) nebo něco výjimečného - tedy nic, co můžete běžně koupit v obchodě za rohem. Ukažte ostatním, že dovedete víc, než je prostá koupě blindbagu Raritywink pokud nebudete vědět co za dárek, můžete se inspirovat následujícím videem Pinkiesmile

Těšíme se na všechny, kteří se zúčastní! Flutterryay Přijdete?

...a stejně jako minule připomínáme, že pořádáme sraz nikoliv con Rainbowlaugh


Program

Změny vyhrazeny! Twilightsmile
[Obrázek: Karaoke2016_Program.png]

Lokace

I tento rok bude lokace stát za to a pravděpodobně ji již skoro všichni znají!

Zavítáme opět do KC Průhon - Sokolovna Řepy! Znova (ano, za naši existenci již počtvrté Rainbowwild ) nově zrekonstruované prostory mají patřičně reprezentativní vzhled pro setkání i honosnějšího rázu, jakož je naše Zimní setkání s Vánoční tématikou Twilightsmile

Krom hlavního sálu budeme mít k dispozici i salónek (a možná i další) pro všechny naše aktivity. Šatna v prostorách KC je samozřejmostí. Pro maximální výhled na hlavní pódium je k dispozici též stylový balkónek Raritywink Venku se nachází parkoviště pro případné brony řidiče.

Sokolovnu najdete na mapě zde: Google Maps


Místní doprava

Na místo se snadno dopravíte pomocí MHD:
Autobus 180
Tramvaj 9, 10 a vybrané Noční linky.

Odkaz na relevantní jízdní řády od Fanga - platné jsou pro minulý rok. Řád pro autobus 180 platí, tramvajové prošly změnou.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing

Cílovou zastávkou jest Sídliště Řepy. Cestu k sokolovně si také můžete vyzkoušet nanečisto pomocí Street View Twilightsmile Doprava by neměla být problémem ani pro mimopražské návštěvníky: zjednodušeně řečeno dojedete žlutým metrem na stanici Anděl a odtud již zmíněnými tramvajemi.


Ubytování a společná doprava

Ubytovaní:
Separatni odkaz zde:
https://bronies.cz/Vlakno-5-vyrocni-Zimn...-UBYTOVANI

Doprava:
Zatím žádná.

Pokud organizujete společnou cestu / společné ubytování, dejte vědět sem do vlákna.


Platba předem

Pokud chcete mít 100% garanci, že se na sraz dostanete tak prosíme zaplaťte vstupné předem! Nejen že to pomůže vám, ale i nám - pronájem místa, projektory, catering, vybavení a další doprovodný materiál musí být zaplacen předem. Děkujeme, že toto berete na vědomí! Nezaplacené rezervace zůstanou platné, ale pokud se kapacita vyčerpá platícími, tak už není možnost dovnitř vpustit další účastníky. Kapacita není nafukovací!

Veškeré platební informace naleznete ve vašem rezervačním emailu.

V případě platby přes složenku si uschovejte její ústřižek - pošta má problémy předat zprávu příjemci a zanechává po sobě často jen nerozluštitelné klikyháky. V případě platby složenkou nás prosím kontaktujte PŘEDEM prostřednictvím e-mailu info@czskbronies.cz !


Prodejci - Vendoři

I tento rok nabídneme možnost různým prodejcům zúčastnit se a nabídnout svoje produkty! Pravidla pro prodejce jsou stejná jako na Czequestrii (viz zde v češtině a angličtině: CZQ prodej). Prodejci budou vpuštěni 1h před oficiálním začátkem pro předpřípravu.

Pokud máte zájem o prodej (vendoring) na Vánočním Karaoke, kontaktujte nás na info@czskbronies.cz a do předmětu zprávy napište Conaoke 2016 - VENDOR.

Poplatek za prodej není a všechny náležitosti týkající se prodeje jsou zcela ve vaši režii - my pouze nabízíme prostor na umístění vašeho stánku s řemeslnými, či výtvarnými díly. Vstupenku na samotnou akci je ale nutné si zajistit.
Odpovědět
#2
Hah gayiiii
and on the seventh day god said "out of mana"
Odpovědět
#3
They bribe us ... by drinks ...
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
#4
They are the best of drinks.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#5
Platba odeslána Pinkiecrazy
Chystám se na:
Cokoliv do konce roku 2019
Odpovědět
#6
(22.10.2016, 19:41)Tom0147 Napsal(a): Zavítáme opět do KC Průhon - Sokolovna Řepy! Znova (ano, za naši existenci již podruhé)

Počtvrtém, ne?
Odpovědět
#7
Přihlášen, zaplaceno. Poni poni poni. Derpytongue2
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#8
Severné Maďarsko sa pýta koľko EUR má poslať za 60 resp. 250 CZK.
Odpovědět
#9
počítejte semnou
um dal jsem zaplatit převodem, ale výplatu budu mít na účtě během několika dní

snad to stihnu dokud platí rezervace, ačkoliv přemýšlím že bych zaplatil tu vyšší částku pokud to půjde nějak změnit
uvidíme
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#10
Tak přihlášeno a zaplaceno. Už se nemohu dočkat, až vás zase uvidím. Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)