Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Jsem pro houmra.

Zlý časy mě nepřejdou tak super.
Výběr piv mají obrovský mě jich chutnalo jen pár. Zkoušel jsem jak nejdražší tak nejlevnější piva.
Co se týče jídla nemůžu soudit nic jsem si nedal.
Obsluha je někdy na zabití. Doteď nezapomenu jak jsem měl 2x konflikt kvůli nesrovnalostem v čárkách pivních čárkách. (boužel nic neobvyklého na brony saze).
Jak jsem tam dnes byl tak místo bude určitě potřebovat rezervovat.

Clekme to hodnotím: Místo nemám problém párkrát do roka zajít ale na pravidelné srazy bych to nevyděl.
Odpovědět
Na pravidelné srazy to nevidím ani já, hledám hospody a restaurace (to jsi ostatně sám viděl na Burgerfestu), kde by se daly pořádat srazy přes zimu... Zlý časy jsou teď ideální možnost (kvůli dostupnosti a poměru cena/výkon, když se na to podíváš, tak na Vyšehradě dáš za zředěnýho Kozla 28, tady za nejlevnější pivo dáš 32 a je to pořádný pivo z lepšího pivovaru o které se dokonce i umí starat narozdíl od Na Hradbách) a do příštího týdne vymyslím ještě něco dalšího, ať je z čeho vybírat.

Mám pár míst, která by mohla vyhovovat, ale ještě jsem tam nebyl a to mám v plánu během víkendu a příštího týdne zkoušet.

Na tento pátek udělám rezervaci ve Zlých časů pro cca 12 lidí na prostředním baru.

Do Houmra nepůjdu, mají prakticky jenom Staropramen podle webu (a Gránata, ale toho si kdykoliv můžu dát lepšího jinde) a to fakt pít nebudu a jenom na jídlo tam nemám v plánu jít... Takže v pátek Zlý časy a příští týden třeba něco nového Ajsmug

EDIT:
!!!!!!!!!!!
REZERVACE VE ZLÝCH ČASECH JE OD 18.00 PRO 10 - 15 LIDÍ NA PÁTEK 9.10.2015 NA PROSTŘEDNÍ BAR
!!!!!!!!!!!
Rezervace je na moje vlastní jméno, tedy Sedláček.

Ad čárky: doporučuji zapisovat si svoji útratu, dneska jsem měl po ruce aplikaci Pivní deníček, která mi pomohla při špatném výpočtu ze strany podniku. Vše nakonec bylo ok. (Co taky čekáte, když obíháte 100 lidí v průběhu celého večera, kdo z vás by nebyl vyčerpaný?...)
Doporučuji ideálně vlastní lístek pro každého
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Jen taková rychlá informativní. Mají tam Cider? Pinkiehappy
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
Ne, "jen" 9 druhů čepovanýho piva
Odpovědět
@Intrix: Díky Twilightsmile V tom případě si tam s vámi vypiju jen něco nealkeholického
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
Mám dojem, že jsem tam v jednu chvíli zahlédl točený cider Magnetic, ale myslím si, že ho tam včera neměli... Uvidíš, třeba tam ten cider bude v pátek Ajsmug
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Rainbow 
Bude ta rezervace pro 10-15 lidí stačit? Jednou za uherskej rok zase budu v Praze, tak bych se moc rád stavil. A vlak mi jede až v jedenáct, tak bych byl celkem nerad, kdybych byl už na začátku vyhoštěn.

Flutterryay
Scootangel  Ve jménu vychcanosti! — In Nomine Callidae!  Scootangel
Odpovědět
To se snad nestane, místa tam jsou a určitě bude možné si přitáhnout židli, když už fakt bude plný stůl... Bohužel je tohle ten největší, co mají, tak snad to bude ok. Ajsmug
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Přijdu.
Odpovědět
Taky dorazím když to najdu :-D
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)