Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myšlenka dne
9 základních vlastností bojovníka Hwarangdo:

lidskost
úcta
zdvořilost
znalosti (vědění)
důvěra v přátelství
laskavost
moudrost
oddanost
odvaha
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Když se v lese uřízne stromek, doma na něj pověsíme diody a zapojíme jej do elektřiny, nestane se z něj nemrtvý kyborg?
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Takový menší myšlenkový výron ad Amending Fences

Když se cítíte blbě, že jste se už dlouho neozvali svým starým přátelům a zanedbáváte vaše staré vazby... pomyslete na to, že ani oni se vám celou tu dobu neozvali.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Přesně.
People come, people go. Jen někteří zůstávají.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Bronies nemají rádi oplácané poníky to je diskriminační !
[Obrázek: giphy.gif]
.
Odpovědět
Baterka - jak to vis? ptal ses jich? Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
[Obrázek: 11%2BFat%2BPony.png]
Odpovědět
D.K. však to je nej pony ! Vypadá jako cute fazolka na hubených nožičkách je to
.
Odpovědět
A ten horizont událostí v očích, radost pohledět...
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Co si myslíte, že je pro lidi důležitější u nošení oblečení? Ta funkce společnosti aneb "nebudu chodit nahý, je to divný", nebo pro ten základní pud přežití aneb "aby mi nebyla zima"? To mě tak napadlo, protože co jsme se vyvinuli z opic, tak už nemáme srst, takže jsme ji nahradili oblečením, které má už ale úplně jinou funkci. Rainbowlaugh
To mě přivádí k další myšlence, a to: myslíte si, že kdyby nám ta srst zůstala, byl by tak život jednodušší? Sice údržba, česání, vši, ale zase se nemusíte starat o to, co si vezmete na sebe a každý si je více méně rovný.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)