Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies!
Rainbow 
Ahoj, kamarádi broníci, pegasisters a sympatizanti,

něco hnusného jsem chytl, je mi dost zle a přestože se pokusím dorazit aspoň na chvíli, abych se mohl se všemi pozdravit, šance, že se mi to podaří, bohužel s časem spíše klesá. Pokud se neobjevím, není to proto, že bych vás neměl rád (protože rád vás mám!), ale proto, že mě to skolilo...
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
Po útrapách s LiveStream Procasterem nakonec jedeme na Periscope.
Nalaďte si nás zde! https://www.periscope.tv/tomaspre

PS: tohle už nikdy nechci zažít...
Odpovědět
Stream jsme n chvilku vypli, právě běží promítání Road to Czequestria. Nahodíme pak.
Odpovědět
A jsme zpět online, za pár minut začíná nadílka. Pak budou dvě promítání na která zase stream zas přerušíme.
Odpovědět
Ah. ta aplikace na přenos videa jim nějak nefunguje...
.
Odpovědět
Takže jsem už nějakou tu dobu doma, a musím říct, že těch 6 hodin zábavy jsem si užila naplno.
Nejprve poděkuji mému Santovi, což byl Cosplay Changeling. Jeho psaní mně dojalo tak velice, že si ho pořád čtu dokola a přemýšlím kam ho pověsit. Uši mně potěšily víc než myslíš, protože mi mé 1. a jediné vyrobené uši rozbila...mno...tramvaj. Poděkování jsem ti nestačila dát, protože nás honila Starlight Glimmer až jsme zdrhly pryč xD musím ti pochválit Gildu, ta byla neskutečná a vyhrátá s křídly =)
Chci říct ještě Adamovi, že jsem ho nepotkala a ať mi pošle PM na domluvu zaplacení
Celá akce byla nepopsatelná, mám z ní hodně památek a suvenýrů a hlavně jsem si to báječně užila =) díky všem za prima sobotu
Odpovědět
Musím říct, že že tahle akce byla opravdu vydařená. Neuvěřitelně sem se bavil, společný zpívání bylo super, pobavil jsem se s lidma, slyšel pár nových hlášek, s dárky jsem spokojen. Vážně jsem vás moc rád viděl Twilightsmile. Rozhodně nelituju připlacení si za lepší lístek. Jenom je mi líto, že jsem musel odejít dřív. Neuvěřitelně se těším, až se s vámi zase uvidím.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Mne to letos bohuzel vubec nevyslo. Moc veci -- a navic jsem byl pekne nachcipnutej Twilightoops
Odpovědět
GG 8/10 ''nebol tam rockband''

Odoslané z Pony Xperie M

Odpovědět
Konečně jsem byl na prvním srazu a moc, moc se mi to líbilo. Rád jsem vás potkal. Rád jsem tě viděl Jamisi i ostatní z adminů a taky s těma se kterýma jsem trávil nejvíc času. Na tohle jen tak nezapomenu. Doufám že se zase uvidíme. Třeba na Praqofestu. Moc se těším.
Díky moc.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)