Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.08 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Opakované] Bratislavské Stretká
There will be cake https://www.youtube.com/watch?v=kCR4M6vYyAM
Odpovědět
Akurát som si spomenul že zajtra by malo byť pravidelne stretko v KGBčku Rainbowlaugh Príde niekto?

Odpovědět
Dakujem vsetkym co vcera prisli, hojna ucast a dufam, ze ste na trhoch potom nepomrzli.

Dalsia vec ktoru by som rad pripomenul, ze prihlasky na vianocne karaoky prosim mne do PM a to cim skor. Minaju sa listky, minaju sa miesta, musime rezervovat hostel pre tych co maju zaujem, mina sa aj ubytovanie v brosteloch takze nevahajte.
Pre tych ktori su na vazkach ci ist alebo nie, tak musim povedat, ze je to najvianocnejsia atmosfera aku posledne roky zazivam.
Priblizny vypocet ceny:
~ 20€ cestovne auto (hruby odhad)
~ 25€ ubytovanie (da sa zhodit az na 0€)
~ 3€ vstupne (~10€ sponzorske)
urcite su aj dalsie nevyhnutne naklady ako jedlo atd, ale minimalny zaklad 23€ nie je neprekonatelny
DABASteam


Odpovědět
Zajtra v stredu je herny den vo Funstaticu. Mozno sa mi podari prist aj nieco skor tentokrat totiz nepojdem z prace ale z domu.
DABASteam


Odpovědět
Okej pani, vzhladom na to, ze som posledny den po praci uz viac-menej len dospal a dnes som este na sick day, tak vo stvrtok sa na zraz sa moc nechystam, ale vsetky potrebne informacie pre moju skupinu najdete tu.

O 19:00 je planovany odchod z Auparku, stretavame sa pri McDonalde ... osobne tam budem uz o hodinku skor a este si zamenim peniaze a kupim nieco na cestu, ostatnym odporucam postupovat podobne.
DABASteam


Odpovědět
Sprava od Jana:
Citace:Zajtra pravidelne stretko
09.12.2015 - Dungeon Pub - 16:00
+ v Dungeone je "STAR WARS Kvíz & Party.", ak vam vadi preplneny podnik, tak sa vyjadrite
dokonca sa vraj vybera vstupne 1€
DABASteam


Odpovědět
Na všeobecnú známosť sa dáva, že OP je (konečne) apdejtnutý a nabitý infom o najbližších zrazoch.
Jediné zostáva vyriešiť, čo spravíme s tým stretkom, čo vychádza na Prvý sviatok vianočný. Vtedy je všetko zavreté, treba sa dohodnúť na termíne náhradného výnimočného stretka. Dávajte svoje návrhy. Twilightsmile
"Sit on my horn and spin."
- Our heroine
Odpovědět
Netreba zabudnúť na výnimočné stretko v piatok (18.12.): Star Wars Afterparty/ Ivory
Odpovědět
Samozrejme, informácie o tom budú pridané shortly.
"Sit on my horn and spin."
- Our heroine
Odpovědět
Zajtra (streda 16.12.) herný deň vo Funtastiku
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)