Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies!
Tak teda díky za Zimní karaoke. Bylo to velice pěkné a strašně jsem si to tam užil. Jak pre-párty (kde mimochodem jsem byl první, kdo se praštil o světlo, ale nebylo to jenom jedno) tak i samotné karaoke.

Na pre-párty jsem se naučil novou hru a ještě je zajímaví, že mě bavila. Jinak na karaoke jsem se strašně bavil, hlavně když jsem po boku zpíval s bronís a pegasis to bylo prostě úžasné. A nevím co k tomu dodat. Jinak pozdravuju všechny co semnou strávily čas Prostě to bylo úžasné a k tomu ještě fotky?

No super aspoň budu mít záznamy z mé úplně první brony srazu. A ještě chci poděkovat Honzdírovi za přespání. A to bude tak všechno. Tak zatím ahoj. Zdraví FlutterTomCZ.

PS: Bylo to s váma super lidi.
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
Odpovědět
Už teď mi všichni chybíte Twilightoops .. no co to plácám, chyběli jste mi už když jsem šla na bus  Pinkiecrazy. Akce byla parádní (jakožto moje první karaoke) a nemůžu se dočkat dalších akcí s váma  Flutterryay

Edit: máte někdo fotku z toho jak jsme na balkónu pózovali s těma páskama?
Už se nám to sobotí.. Pinkiehappy
Odpovědět
Tuxie, myslim že ano. vlastně rozhodně. Twilightsmile


Když jsem jel vlakem domů tak jsem se kouknul na to co jsem já natočil. Často jsem to točil z balkona. Přitom když jsem se nato koukal tak mně to hned dojalo a začal jsem brečet. Twilightsmile
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Hurray! Už jsem konečně doma. I mean. Boooh , jsem zase doma .

Tak 2. Zimní Karaoke byla fakt vydařená.Užil jsem si to stejně jako na Czequestrie.Na pre-party až tak ne, tam mi chyběli ještě pár lidí kteří bohužel nemohli dorazit.Ale v sobotu už to bylo skvělé.Potkal jsem tam mnoho lidí, které už nějakou dobu znám.Dokonce už i nové tváře ( pro mě )se také objevili.

První věc chci poděkovat Honzdira za přespání.U tebe to bylo fakt super (až na to že první den se mi blbě spalo Rainbowlaugh ) ,káva byla skvělá, Steven universe jsem škoda nedokoukal ale to dokoukám doma a prostředí byla nejlepší.Potom chci poděkovat Wander Foxe za přepravu. Cwossie za ... ehem , všechno  Twilightblush .DoktorPetr za pokec ( dlužím ti facku za "děcko").Šárka za pomoc s make-upem.Danny Brightwing za BEST BEST BEST BEST BEST drawing ever.Secret Void za půjčení sobího rohu.Darma za pokec, vůbec jsem nečekal to, že tebe potkávám poprvé v životě, ale s tebou jsem si popovídal jako na kamaráda který znám už dlouhou dobu.
(Omlouvám se kdybych se na někoho zapomněl)

Děkuju Jita32 , jsem strašně rád , že se ti líbí moje psaníčko.Mám z toho strašné nadšení že se ti líbí i psaníčko i ouška. Doufám že se taky začneš cosplayovat s těma ouškama  Twilightsmile .
Děkuji všem že se vám můj cosplay Gildy líbil Pinkiesmile.

Karaoke byla fakt super jako vždycky.
Nemohu se zas dočkat na další sraz.
Odpovědět
Rainbow 
Díky všem za sraz,

sice jsem dorazil jen na pár hodin (viróza jak bič, jak jsem psal výše), ale celou dobu jsem se skvěle bavil a potkal spoustu známých tváří (a pár neznámých - řekněte, blbnu anebo se k nám opravdu přidalo pár nových? Twilightsmile )

Skvělá práce, všichni.

P.S. Gábi se svěřila, že byla trochu depresivní z toho, jak jsou všichni happy a barevní, zatímco normální lidi jsou furt nasejření a v depresi - přišlo jí to trochu nespravedlivé. Ujistil jsem ji, že takhle happy a barevní jsme právě jen a jen proto, že jsme mezi kamarády a napůl ve vymyšlené zemi, a normální život nás sejří a mele úplně stejně jako jiné Twilightsmile Ale uvědomil jsem si, jak velká je to poklona - představte si, že někdo zvenčí vidí bronies jako exkluzivní klub prevítů, kteří mají v mozku tu správnou poruchu a dokážou se dostat do stavu "high" bez toho, že by si něco šlehli nebo vychlastali!
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
Tak zase jednou doma o samotě. Už od pátečního, neplánovaného, mini-larpu [a stresu] se zapomenutým zavazadlem, přes páteční pre-party kde jsem opět mohl potkat známé tváře [A tentokrát trefil na místo konání na první pokus!], počítat kolikrát si kdo dá do hlavy o ideálně umístěné světla, zahrát si ještě s pár lidma TSSSF a obecně se naladit na další den.

Samotné karaoke... no, strašně uteklo... Cesta utekla, na místě to utíkalo opravdu rychle. Spousta úžasných lidí, spousta vylomenin, smíchu, zpěvu, DDR {Po kterém jsem grogy ještě teď}, kreslění {I když ne, kreslit mi opravdu nejde Rainbowlaugh }.

Celkově, úžasný víkend a skvělé zakončení roku, o jehož kvalitě vypovídá i síla depconu, aneb takhle silnej jsem neměl od Czequestrie. Děkuji všem organizátorům, staffákům a pomocníkům co se o tuhle akci zasloužili, a všem přeji šťastné a veselé a šťastný nový rok Twilightsmile
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
(13.12.2015, 22:03)Bluebear Napsal(a): P.S. Gábi se svěřila, že byla trochu depresivní z toho, jak jsou všichni happy a barevní, zatímco normální lidi jsou furt nasejření a v depresi - přišlo jí to trochu nespravedlivé. Ujistil jsem ji, že takhle happy a barevní jsme právě jen a jen proto, že jsme mezi kamarády a napůl ve vymyšlené zemi, a normální život nás sejří a mele úplně stejně jako jiné Twilightsmile Ale uvědomil jsem si, jak velká je to poklona - představte si, že někdo zvenčí vidí bronies jako exkluzivní klub prevítů, kteří mají v mozku tu správnou poruchu a dokážou se dostat do stavu "high" bez toho, že by si něco šlehli nebo vychlastali!

To je opravdová "magie přátelství": možnost být s lidmi, se kterými se člověk cítí dobře, může jim důvěřovat, a účastnit se společně aktivit, které lidi sbližovaly už odpradávna - zpěv, tanec, pokec, spolupráce -, vzpomínky, které přetrvají dlouho, i když jindy může být život všelijaký. Twilightsmile
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Hale noví lidi tu fakt byly.
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
Odpovědět
Yay, tak netešil som sa zbytočne Pinkiehappy

Karaoke bola výborná akcia, veľmi podobná tej minulej. Ak mám porovnať svoje dojmy, tak 90% sa zhodovalo, takže good job Pinkiesmile

Hlavný rozdiel bol, že tentokrát som poznal omnoho viac z vás všetkých, už dobrých 80% a to ma veľmi teší.
Túto atmosféru som pred vianocami potreboval ako soľ, takže niet na čo namietať Twilightsmile

Rád by som sa ešte raz poďakoval Lene za jej skvelý vianočný darček, veľmi si ho vážim a celkovo, myslím že tá vianočná nádielka je najkrajší bod programu, hlavne pre tú prípravu na ňu a predĺženie toho pocitu vianoc... proste super Pinkiesmile

Moja druhá vďaka tu patrí Honzdirovi - máš fakt útulný byt a bez tvojho hostingu a silly soundtrackom by to nebolo ono. Nechal som ti pár ciderov v chladničke, snáď sa budú hodiť Rainbowlaugh
Vlastne celkovo vďaka účastníkom toho sleepconu, bol to príjemne strávený čas.

Xsoft, musím ti vyjadriť svoju vďaku tiež. Schmetterlinga som vôbec nepochopil tak ako by som chcel, ale tie testíky cez Kahoot boli príjemným ozvláštnením programu a keď sa na to spätne pozriem, dodalo to energiu celej akcii. WP mate Pinkiesmile

Veselé vianoce všetkým. Rád som vás videl a teším sa na vás znovu, či už súkromne, na Silvestra, na cone alebo niekde inde ^^
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
Viete, že sa zraz podaril, keď vám na diaľnici na ceste domov zošlú nebesá znamenie...
[Obrázek: svrszrZ.jpg]

Osobne mi vadilo len jediné zlyhanie.
[Obrázek: kAqLFQ4.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)