Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plyšáci z Číny
#11
WOOOW!!! :3 :3 Mocky pěkný :3 :3
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#12
Az zacnes nekdy zase brat do huby vyrobce z DA, tak si nejdriv nejakeho plysaka, ktery bude vypadat jako ponik ze serialu a ne prisera vytazena krave z tlamy, zkus vyrobit sam za penize co das za tyhle a potom kecej.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#13
Midnight musím dát za pravdu. Když vidím nějaký plyšáky v obchodech a srovnám to s plyšáky na DA, tak zpracováním a kvalitou je to úplně jiná liga. Ano, na DA jsou dražší, ale na úkor kvality a zpracování.
Mám 2 plyšáky od Midnight (a několik dalších od Midnight mi jich prošlo rukou) za docela rozumnou cenu a zatím si nemůžu stěžovat jak na kvalitu (třeba narozdíl od Bleskovy Twilight mi moji plyšáci ještě nemuseli projít pračkou Rainbowlaugh), tak i zpracováním (nepáře se, netrhají se stehy, nikde nevylézají nitě) i materiálem (ocas a hříva nejsou stužky, křídla mohou být vyztužena atd....).
A na DA máte jednu obrovskou výhodu - většina vám na přání udělá i OC, případně i nějaké drobné úpravy. Flutterryay
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
#14
Staci se podivat na plysaka Libusse z Czequestrie crowdfundingu - na zadni cast vlasu - ty malinke kousky, divoce propletene a sesite, to nelze nalezt na zadnem tovarne vyrabenem plysakoj Raritywink
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#15
Jo, vývoj takového složitého střihu dá zabrat, nicméně materiál až tak moc nestojí a samotné ušití taky netrvá měsíce. Na dA jsou i autoři s docela rozumnými cenami, ale člověk musí hledat. Těm nejvíc exponovaným člověk platí v podstatě jen za jméno.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#16
Těhle čínských mi prošlo rukama docela dost (zůstal mi nakonec jen Flutterbat) a kvalita zpracování mi přijde jako velice slušná (přežily i vyprání v pračce - pro jistotu v obalu na jemné prádlo a šetrný program), na omak taky příjemné. Plyšáků mám celkem šest a stejně většinu času stojí u zdi na naší dvojposteli, takže onen tolikrát skloňovaný kvalitní materiál je sice fajn, ale pro ty, kteří se s poníky denně nemazlí, nemá zas takový význam. Je pravda, že na dotek jsou plyšáci od NICI příjemnější.

Zatím nemám potřebu objednávat z dA, protože mi to za to prostě nestojí - to je asi jako rozdíl nechat si ušít oblek na míru a koupit si nějaký v obchodě, byť lepší kvality: když to nepoužívám/neocením tak není důvod si pořizovat ultra-kvalitu. U mě ještě hraje navíc roli to, že s komunitními craftery mám i jiné než dobré zkušenosti: na mince od Akili-Amethyst čekám zatím téměř tři roky a jen koukám, jak rozjíždí svůj byznys ve velkém, přijímá další objednávky, které vyřizuje rychle, zatímco na mé zprávy neodpovídá.

Taky je dobré nezapomínat na fakt, že z pohledu jak velkých výrobců, tak Hasbra jsou bronies minoritní skupinou, ze které jim žádný extra velký zisk neplyne.

@Melgarh: a to máš ještě tu Libuši z testovací série, stejně jako já Pinkiesmile koukni na ty ostatní, to už je jiná káva (lepší materiál, vylepšený tvar...)
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#17
Ahoj.Nedávno jsem našel stranku http://www.aliexpress.com/ . Není tam toho hodně ale plyšací z MLP Se tam najdou.Poštovne je zdarma na 90% Vyrobkach z teto stranky.Platí se tam kartou nebo jinymí.


Citace:[People that say i can't.Just don't want to]


Odpovědět
#18
Nějak nevím kam to dát, tak to dám sem.  Twilightsmile

Rád bych se s vámi podělil o svůj úlovek. Ve středu jsem šel náhodou k vietnamcům a narazil jsem tam na tenhle přívěšek, malou plyšovou Twilight. Byla tam sama, žádné další poníky tam neměli a navíc je to můj oblíbený poník. Tak jsem neodolal a musel jsem si jí koupit. Twilightblush A to jsem si celé 4 roky říkal, že věci s MLP tématikou si kupovat nebudu, ale jednou to přijít muselo.  Rainbowlaugh

Není to nic úžasného, nemá cutie marky, ale i tak potěší. Twilightsmile


Přiložené soubory Miniatury
       
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
#19
Hellou,

muze nekdo poradit? plysak pred mesicem a pul vyplul z Ciny a jeste nedorazil, mam uz zacit panikarit? Rainbowderp
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#20
Nemůžu ti sice pomoct, nikdy jsem z Číny nic neobjednával, nicméně z kama objednáváš? Ebay nebo něco podobného? Příp. od jaké firmy?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)