Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.17 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byste dělali, kdybyste měli den se svým nejoblíbenějším poníkem?
(10.01.2016, 21:04)LEGION-1 Napsal(a): Jeden deň, no vystačil by čas akurát na okrem iného asi najlepší rozhovor v živote, ale asi by ma bronies zožrali, pretože by som dotyčnú varoval pred ľudstvom Rainbowlaugh Proste, keď ju mám rád, ale aj celú Equestriu, tak nemôžem inak jednať, len pravdu povedať.

brony17:
veru, mať za waifu princeznú to nie je len tak. Nielen v G4, ale aj potenciálna v G3 je princeznou, takže mám to ja šťastie na tie princezné. Avšak u Twi málokto tušil, že bude princezná, takže ja za to nemôžem Twilightblush
Mám ji radši jako jednorožce než alicorna.
Odpovědět
Rainfall: "...nepožadoval bych po ní mezidruhové tentonoc."

Tak to je jistě gentlemanské (btw - i když zrovna škemrání na kolenou nepovažuju za dobrý způsob, jak někoho přesvědčit k nějakému tentonoc), ale zdá se mi, že ty vůbec nepočítáš s variantou, že by s návrhem na nějaké to nemorální a neetické mezidruhové tentononc mohla přijít samotná Twilight Pinkiesmile viděl bych to asi takhle:

Twilight: "Rainfalle, mě už tyhlecty pokusy nebaví. Doma nedělám prakticky nic jiného, a ty to po mě chceš i tady u vás na Zemi. A to navíc na sebe máme jen jeden jediný den. Nebylo by moudřejší," (přesně tenhle výraz by podle mě použila - moudřejší) ," nebylo by moudřejší věnovat zbytek toho času jeden druhému?" (bedroom eyes)

co v takovém případě? utéct? Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(11.01.2016, 00:05)Jeryk Napsal(a): Přichází doba virtuální reality, za pár let podle mě nebude problém si koupit nějaké VR brejle a nainstalovat si do nich virtuálního poníka Rainbowlaugh nebo rovnou výlet do Equestrie Rainbowlaugh

Na to nepotřebuješ VR, stačí ti jen trochu představivosti - když chodím ráno do práce, obvykle nějaký poník kluše vedle mě a naslouchá mým myšlenkám, sem tam něco prohodí (samozřejmě si to jen představuju, jak by ten či jiný reagoval). Je to vcelku oddych, cvičím tím představivost a dává mi to jinou perspektivu k vlastním myšlenkám či pocitům - těch 20 minut každé ráno je vcelku pěkný start do nového dne. Takový pravidelný daydream - jako dospělému mi to dost chybělo a postupem času jsem zjistil, že tohle snění za dne je pro mojí pohodovou náladu důležité.

Twilight to bývá často (ať už jednorožec nebo... křídlorožec Twilightsmile ), ale pro různé věci jsou potřeba různé pohledy, takže se na téhle cestě vystřídají prakticky všichni (včetně třeba některých OCs). Je to sice jen chvilka, ne celý den, ale i tak.

Mít celý den, asi bych vyrazil s Fluttershy někam do přírody za zvířenou - dost proto, že totéž dělám i tady, tak by mě zajímal rozdíl.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
(11.01.2016, 12:46)Mácaman Napsal(a): Twilight: "Rainfalle, mě už tyhlecty pokusy nebaví. Doma nedělám prakticky nic jiného, a ty to po mě chceš i tady u vás na Zemi. A to navíc na sebe máme jen jeden jediný den. Nebylo by moudřejší," (přesně tenhle výraz by podle mě použila - moudřejší) ," nebylo by moudřejší věnovat zbytek toho času jeden druhému?" (bedroom eyes)

co v takovém případě? utéct?  Pinkiesmile
Pred mágiou aj tak neujdeš, takže... Twilightblush A to by ešte bol ten lepší prípad, čo keby naozaj sa rozhodne robiť pokusy na tebe? Rainbowlaugh Twilightoops A keď bude odchádzať, bude z teba druhý Discord, ale iba vzhľadovo. Opraviť to už nestihne, "za jeden deň sa proste nedá všetko stihnúť".
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
LEGION-1: "čo keby naozaj sa rozhodne robiť pokusy na tebe? Rainbowlaugh Twilightoops A keď bude odchádzať, bude z teba druhý Discord, ale iba vzhľadovo. Opraviť to už nestihne, "za jeden deň sa proste nedá všetko stihnúť".


i proto je muj nejoblibenejsi ponik Applejack, tam snad nehrozi, ze by chtěla na me delat pokusy Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Lidi chápete doufám, že můj příspěvek byl napsán hlavně jako reakce na některé zdejší příspěvky některými uživateli, kteří by nejspíš unudili Twilight k smrti vyléváním své duše, kterou Twilight nejspíš vůbec nezajímá? Proto jsem říkal, že bych s ní v podstatě dělal to co baví ji Pinkiehappy A alespoň jsem chtěl říct, že první co bych neudělal, že bych po ní hned neskočil... Což by zase hodně zdejších nejspíš udělalo Rainbowlaugh
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Rainfall: dobre, uz je mi to jasne Pinkiesmile ostatne, vylevat si před svým oblíbeným poníkem duši z neštastné lásky, nebo se na něho "vrhnout" by podle mě bylo asi tak stejně efektivní, jako se na kolenou prosit o projev nějaké fyzické náklonnosti: v lepším případě by tě myslím poslala do háje, v horším bys měl asi někde na těle modrofialovy otisk jejího kopyta Pinkiesmile

Ja sem tu pred rokem psal, ze kdybych měl jeden den s AJ, vyuzil bych to ke zbohatnutí - chtel jsem z ní udělat medialni hvezdu a sam se stat jejim manazerem. Na tom je krasne videt jak sem byl blbej - penize Rainbowwild ted uz bych takovou blobost neudelal. Ted bych se jí nejspís snazil ukazat co nejvic z naseho sveta (treba techniku, kterou v Equestrii nemaji a kterou mame my misto magie, pak Prahu, jedno z nejkrasnejsich mest na svete a nakonec bych ji ukazal moje kamarady - to znamena vas). Ted si tak uvedomuju, jak je vlastne jeden den malo. A taky by hodne zalezelo, za jakych okolnosti by se AJ dostala do naseho sveta...a navic to neni vubec spatnej napad na povidku - "Muj den s Applejack" Ajsmug
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
No u mě by to vypadalo asi takto:

> le já něco dělám
> tu se najednou z ničeho nic objeví Trixie.
> fuck.jpg
> zmužním se, nasaji veškerý testosteron, má odvaha nezná hranice
> přijdu k ní a navážu normální konverzaci
> selžu katastroficky (stejně jako při tomto pokusu o green text Rainbowlaugh)
> Trixie odejde
> got rekt
> 02:00 AM
> stále stojím na stejným místě, bez mrknutí
> the end


Like srsly... už jen získat její pozornost by byl úkon hodný Nobelovky. Bavit ji celý den? Oh sweet Celestia... Rainbowlaugh


A k zdejší diskuzi....
(11.01.2016, 00:08)MrKafr Napsal(a): OT Blusk
Oh ano, jak strašné... musíš si vystačit se světem, kde je 3.52 miliard žen... Je to strašně těžké se s tím vypořádat...

(11.01.2016, 00:22)Rainfall Napsal(a): Víte co bych udělal s Twilight, kdybych s ní měl den? Udělal bych s ní hromadu pokusů, co bych mohl stihnout, dal jí hromadu lidských knih a samozřejmě bych chtěl na výměnu její knihy, řekl bych jí o lidské historii, ukázal, co máme za vymoženosti, užil si její magie, protože... BUCKING MAGIC. Užíval bych si hrubý den s někým, kdo má MAGII.

Víte co bych neudělal? Nebrečel bych u jejích nohou a nepožadoval po ní mezidruhové... tentononc. Protože to je zbytečné, ztráta času, nemorální, neetické a... no měl bych na práci výzkum! Protože to je něco, co Twilight baví nejvíc, podle seriálu.

Ale to jsem tady asi jediný, protože tu každý chce jenom koňsk... ne psát to nebudu xD
Duh.

Pokud nebylo pochopeno, ano Twilight je můj oblíbený pony.

(11.01.2016, 01:05)Draim Napsal(a): Co bych dělal s oblíbeným poníkem...
jsou 2 možnosti:
1) neznám ji
Vzhledem tomu, že to bude nejspíš Vinyl, a o té seriál samotný moc neříká (a headcanony sebelepší moc nepřijímám) asi bych strávil poznáváním a zkusil zjistit jaká je. Na něco víc by bylo třeba mnohem víc než jeden den.

2) je podle mojeho headcanonu
No, to by moje plány skočily s pozdravem a bylo by to docela jednoduché. A pokud se ten den odděluje spánkem tak LET'S GO PARTY ALL WEEK LONG!!!
S*X DRUGS AND RAVE'N'ROLL
c:

(11.01.2016, 12:46)Mácaman Napsal(a): Rainfall: "...nepožadoval bych po ní mezidruhové tentonoc."

Tak to je jistě gentlemanské (btw - i když zrovna škemrání na kolenou nepovažuju za dobrý způsob, jak někoho přesvědčit k nějakému tentonoc), ale zdá se mi, že ty vůbec nepočítáš s variantou, že by s návrhem na nějaké to nemorální a neetické mezidruhové tentononc mohla přijít samotná Twilight Pinkiesmile viděl bych to asi takhle:

Twilight: "Rainfalle, mě už tyhlecty pokusy nebaví. Doma nedělám prakticky nic jiného, a ty to po mě chceš i tady u vás na Zemi. A to navíc na sebe máme jen jeden jediný den. Nebylo by moudřejší," (přesně tenhle výraz by podle mě použila - moudřejší) ," nebylo by moudřejší věnovat zbytek toho času jeden druhému?" (bedroom eyes)

co v takovém případě? utéct? Pinkiesmile

(11.01.2016, 15:42)MrKafr Napsal(a):
(11.01.2016, 01:54)Jeryk Napsal(a): nieamand, říkám za pár let, si myslíš, že to napořád zůstane takovou krabicí? Rainbowlaugh Můj mobil byl před 10 lety docela cihla a dneska tu mám zařízení tenké 7mm a výkonější jak můj počítač. Čili zmenšování a upravování se nevyhne ani tomuto a kdo ví, kde to až skončí, třeba jednou budeš mít VR v obyčejných dioptrických brýlích Rainbowlaugh
Já měl spíš představu MS Hololens, které ti dokážou generovat obraz do reálného prostoru.

Nebylo by jednodušší si něco šlehnout? Rainbowlaugh

(11.01.2016, 15:45)Rainfall Napsal(a): Lidi chápete doufám, že můj příspěvek byl napsán hlavně jako reakce na některé zdejší příspěvky některými uživateli, kteří by nejspíš unudili Twilight k smrti vyléváním své duše, kterou Twilight nejspíš vůbec nezajímá? Proto jsem říkal, že bych s ní v podstatě dělal to co baví ji Pinkiehappy A alespoň jsem chtěl říct, že první co bych neudělal, že bych po ní hned neskočil... Což by zase hodně zdejších nejspíš udělalo Rainbowlaugh
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
(11.01.2016, 16:18)Mácaman Napsal(a): Ted si tak uvedomuju, jak je vlastne jeden den malo. A taky by hodne zalezelo, za jakych okolnosti by se AJ dostala do naseho sveta...a navic to neni vubec spatnej napad na povidku - "Muj den s Applejack"  Ajsmug
Mácaman OT:
No veru podobná poviedka by bola fajn, lebo tvorba trošku zastala pozerám, ale chápem, že to nie je len tak, veď sme sa už o tom aj bavili, takisto všeličo do toho môže prísť a v konečnom dôsledku môže chuť do tvorby pokaziť aj slabšia odozva od čitateľov (tak trošku sa tu cítim previnilo aj ja) Unsuresweetie No za mňa môžem povedať (a určite nielen za mňa), že rád by som si prečítal poviedku s podobným názvom (a to veru nie preto, že by som tam čakal nejaké prasačiny Rainbowlaugh )
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Hmmm...mám víc oblíbených poníků a nevím, kterého mám ráda nejvíce  Rainbowlaugh . Pokud bych ale mohla některého z nich pozvat ke mě domů, byla by to Applejack  Ajsmug . Máme nový dům s velkou dost zanedbanou zahradu předchozími majiteli, takže bych uvítala její odborné pěstitelské znalosti, abychom spolu zachránili ovocné stromy, opravili skleník a kurník a pomohla mi vybrat a zasadit ty správné plodiny, kterým by se u nás mohlo dařit  Pinkiehappy . Jo, s AJ by to byl asi super strávený den  Twilightsmile . 
Jinak díky za super téma probouzející fantazii  Raritystarry
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)