Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
No, až na jižák se mi fakt nechce, takže dneska s mou účastí nepočítej. Pokud by se sraz přesunul někam blíže centru, tak o tom už budu uvažovat Twilightsmile

Na příští týden bych mohl udělat rezervaci do nějakého zajímavého podniku. Pokud se tedy třeba do úterý dohodneme, kam chceme jít, tak to klidně vyřídím Ajsmug
Nápady: Kulový Blesk, Zlý časy, Pivovarský klub, Království piva, Hostinec U Tunelu, Karlínský Anděl, Kozlovna, Kolčavka, Klášterní šenk Břevnov, InCider...
Pište další nápady, ať je z čeho vybírat
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Dneska nedorazím - jdeme s Fangem na Members night v LaserGame aréně (na Českomoravské - tam, kam obvykle chodíme i s bronies) a od 20:00 čeká nás 6 hodin hry... takže docela masakr. No aspoň přijdu doufám na jiné myšlenky.

Což mi připomíná... ještě máme doma nedopitý sud cideru, který je potřeba dorazit.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Jamis:
[Obrázek: img-1949463-6-196376%20-%20animated%20ci...critic.gif]
Mám přijít a pomoc ti?
Odpovědět
(08.01.2016, 13:23)Honzdir Napsal(a): No, až na jižák se mi fakt nechce, takže dneska s mou účastí nepočítej. Pokud by se sraz přesunul někam blíže centru, tak o tom už budu uvažovat Twilightsmile

Na příští týden bych mohl udělat rezervaci do nějakého zajímavého podniku. Pokud se tedy třeba do úterý dohodneme, kam chceme jít, tak to klidně vyřídím Ajsmug
Nápady: Kulový Blesk, Zlý časy, Pivovarský klub, Království piva, Hostinec U Tunelu, Karlínský Anděl, Kozlovna, Kolčavka, Klášterní šenk Břevnov, InCider...
Pište další nápady, ať je z čeho vybírat

Příští týden bych se mohl zastavit a mám na to velkou chuť.

Ideálně něco s dobrou dopravní dostupností (potáhnu s sebou kufr) a něco, kde se dá nejen dobře napít, ale i rozumně najíst (za příměřenou cenu).
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
To zní jako sraz u Houmra.
Posledně když jsem tam byl tak se vyptávaly kdy zase příjdeme.
EDIT: reagoval jsem na Froldu po zamišlení se je jasné že se bavím o 15. 1. 2016
Odpovědět
"příští týden"

prosím upřesnit
Odpovědět
Jsou to páteční srazy, tak hádej Rainbowwild
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Já osobně pivotéky už moc nemusím. Zmích skušeností ač mají třeba 100 druhů piv tak mě většina nechutná. [spoiler: Zkoušel jsem od nejdraších po nejlevnější začky.] Další věcí je jejich cena která bývá viší.
Daší věcí že na srazy už nechodím na pivo [spoiler: ač si pár piv dám] ale za bronies.

Honzdir:
Pište další nápady, ať je z čeho vybírat:
Jsem pro restauraci U houmra.
Odpovědět
Krajkhour: Tady nastává třeba problém v tom, že vím o dost lidech, kteří jdou na sraz nejenom za lidmi, ale i za dobrým pivem a jídlem. Já bych prostě nešel na sraz, kde čepují pivo, které není dobré už jenom z principu a prostě je mi z něj doslova blbě a to je bohužel případ Houmra a jejich čepovaného Staropramenu.

Zítra půjdu zkouknout jednu hospůdku na Karlíně přímo u metra Křižíkova. Mají pivo z jednoho pivovaru, ale mají téměř všechny jeho druhy a podle reakcí na internetu tam velmi dobře vaří. Pokud bude vypadat meet-up-friendly, udělám rezervaci. Můžeme vyzkoušet a kdyžtak další týden, pokud se neosvědčí, zkusit zase něco jiného Pinkiesmile
Rezervaci bych tam udělal asi pro 15 lidí, tak snad to bude tak nějak odpovídat Rainbowlaugh
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Tak to ti pěkně děkuju, až máma zjistí, že chodím chlastat do jejího rajónu (na Křižíkové pracuje a samozřejmě chodí s kolegy do místních pohostinství) tak mě asi zabije Rainbowlaugh.

Každopádně, jsem pro. Mohu doporučit třeba Potrefenou Husu, skvělé jídlo, rozumná obsluha, trochu vyšší avšak přijatelné ceny. Jako jednorázovka ideální. Nevím ale, jak rozumné to je kapacitně. Bývá tam docela plno a bez rezervace to nejspíš nepůjde.

Případně,jestli máš lepší návrh. Jsem svolný Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 60 host(ů)