Anketa: Líbí se vám postava Neko Cross?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
79.38%
77 79.38%
Ne
12.37%
12 12.37%
Ujde
8.25%
8 8.25%
Celkem 97 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.38 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvorba Neko.Cross =^.^=
Jakých zase 90% tvorby?? >___> Co to zase meleš... OMG!!!
Mě nejde o to, že tu dal na to gif.... Ale že se mě rovnou nezeptal jak to doopravdy je... Mě je úplně jedno zda tu nějaký gif je nebo ne... Takže si to podle sebe zase nepřekrucuj... Předem děkuji...
Navíc kdybych to na tenhle art neměla povolené tak nic nedělám... To je snad pochopitelné.... Nejsem zloděj a nic podobné... A jak už jsem psala... Ptala jsem se na to kdy to mohu použít jako lin nebo se inspirovat... Bylo mi odepsané, že to je úplně jedno... Takže tak... Chtěla jsem udělat něco snadného no... Ajsleepy"" Já se ani ničím nechlubím a na DA to mám jasně i napsané...
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Jenže tady nikoho nezajímá, co máš napsané na ostatních stránkách. Na dA, facebooku a bůhví kde jinde si měj co chceš, to je většině lidí tady u prde plotu. Teď to postuješ SEM, na TUHLE stránku, tak to SEM na TUHLE stránku můžeš napsat. Ale tak, s někým tvého kalibru nemá cenu se hádat, jak tak vidím  Rainbowlaugh
Ono je sice hezké, že to máš povolené, to je naprosto v pořádku. Když to máš povolené, proč to tedy nenapíšeš? Ono mít něco na facebooku, něco jiného na dA a zas něco jiného tady je docela naprd, akorát to svědčí o tom, že nejsi schopná zorganizovat svojí práci a pak akorát argumentuješ blbostma  Twilightsmile

      Když už tedy chceš argumentovat popiskem obrázku na jiných stránkách, tak teda nevidím, kde máš na dA napsané, že k tomu máš svolení a tak, protože jediné co tam je je tohle: "Ispireted pose by: DoubleWBrothers" což nejen, že je úplná kravina (holt někdo asi neumí anglicky a i ten blbý google překladač je na něj moc složitý)
a pak samozřejmě, jako každý pravý umělec, krásné céčko v kroužku, které značí že tento velice originální charakter je tvůj, a ten kdo ho "okopíruje" (proč by to někdo dělal?) bude mít zle, bububu.
"Well then he died or something."
Odpovědět
Chápu, že to nebylo zamýšleno zle, ale mezi umělci je v případě přejímání nápadů vždy přinejmenším slušnost uvést původní zdroj, a to i když to máš od autora povoleno. Tak příště už snad budeš vědět. Pinkiesmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Tady se to zase rozjelo. =D

Nikdo po tobě myslím nechce nějaké sáhodlouhé popisy a podepsané a orazítkované schválení autora. Bohatě by stačilo, kdybys pod ten svůj... výtvor dala link k originálu, to je jedno CtrlC a CtrlV a možná dvě nebo tři slova k tomu. A udělá to víc, než když se začneš agresivně ohánět tím, že máš od autora svolení a bude to působit i mnohem míň podezřele.
Jeden link a mohla sis ušetřit celou poslední stránku a půl.

To jen tak pro zamyšlení. =)

Odpovědět
Je zvlastni, ze nechces psat sahpodlouhe texty o nicem a pritom vsude cpes milion smajliku o nicem.

Je jedno jestli mas svoleni nebo ne, link na obrazek, kde se inspirujes nikoho jeste nezabil.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Jednou tu někdo zapomene dát do obrázku link a hned se tu kvůli tomu rozjede taková zbytečná diskuze. Já si myslím, že se Neko.Cross určitě poučila a příště si na to bude dávat pozor. Ale opravdu nebylo zapotřebí k tomu psát tolik příspěvků. Stačí, když ji na to upozorní jeden a ne, že ji na to bude pořad dookola upozorňovat několik lidí. Vám určitě také není příjemné, když vás na jednu a tu samou věc upozorňuje několik lidí.
Odpovědět
Ono by to treba nebylo opakovat, kdyby to nebylo potreba.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Jsme snad rozumní lidé a Neko.Cross určitě hned z prvního příspěvku pochopila, že udělala chybu. A navic se musím Neko.Cross zastat, protože abych řekl pravdu, tak ani mě by nenapadlo, že bych tam ten link měl uvádět, když mám povolení od samotného autora a on to po mě vyslovené nežádá. Když by měl někdo pochyby, tak by stačilo, kdyby se zeptal. Je sice také pravda, že i tak by se alespoň ze slušnosti tam ten link měl dát, ale není to zas taková chyba, aby se kvůli tomu otevírala diskuze.
Odpovědět
(06.02.2016, 00:00)Eugene Napsal(a): Pěkné, pěkné, jen mám takové tušení, že už jsem to někde viděl...

[Obrázek: zmWyWHC.gif]

Ale třeba se mi to jen zdá.
Nezdá. Tuhle jsem přemýšlel, že bych namaloval "dámu v sukni se zkříženýma rukama, volnými vlasy a sedící v zahradě s potutelným úsměvem", jenže jak se ukázalo, už to udělal někdo přede mnou, asi tak na začátku šestnáctého století, tak jsem se na to radši vyprdnul.

@Neko.Cross: Nikdy jsem neviděl, že by umělec v devatenáctém století, kterému se líbila kompozice z šestnáctého století a rozhodl se udělat svoji verzi, uváděl zdroj inspirace. Kdyby existoval patent na kompozici, tak by nevznikaly nové věci. Osobně považuji kopírování (tedy procesní nápodobu, ne ctrl+c-ctrl+v) za nejlepší způsob, jak se zlepšovat pro pozdější originální tvorbu. Ruka se trénovat musí, i když není nápad.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Vím, že to z mlp nemá nis společné, ale tak mě napadlo pokud by se někdo chtěl také podívat ^^


Gaarinka(Moje OC):
[Obrázek: evil_gaarinka_by_souleevee99-d9nj6u9.png]

Akatsimi(OC kamarádky) // DA ---> ILLUMINATl
[Obrázek: akatsumi__gift__by_souleevee99-d9nm3od.png]

Lord Sesshomaru(Démoní verze) // Postava ze seriálu InuYasha:
[Obrázek: lord_sesshomaru___demon_by_souleevee99-d9nz6hy.png]

Tominek(OC jednoho furríky) // Jeho uživatelké jméno je ---> Tominek007
[Obrázek: commissions___tominek_lion_by_souleevee99-d9ob1e0.png]

Deana(OC kamarádky) // DA ---> DeanQa
[Obrázek: arttrade___deanqa_by_souleevee99-d9p22mc.png]

Daffymon(OC kamarádky) // DA ---> Adrifinel
[Obrázek: daffymon__gift__by_souleevee99-d9q16kb.png]

Paako SoulEevee(Moje OC):
[Obrázek: paako_souleevee_by_souleevee99-d9rc4hm.png]

Snížek(Náš kocourek co ho máme doma):
[Obrázek: snizek_the_angora_cat_by_souleevee99-d9t7iqi.png]


Doufám, že se vám obrázky líbí. Pokud máte nějaké připomínky co třeba zlepšít nebo tak nějak, tak mi je klidně napište. Budu za ně moc ráda ^^
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)