Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
#41
(09.03.2016, 18:17)Melgarh Napsal(a): Tak Libusse tu byla taky kolikrat a je to OCcko tez Rainbowlaugh Sice teda "realna predloha" neni mezi zivymi ale stale je to OCcko Rainbowlaugh

O: Tak Libuška (I really like her ! ) je maskot Prahy a celkově bronies v Čr jí bych jako oc nebral (osobně)

ps: k fontu: najdi lepší a hlavně ho zapasuj do toho. vypadá to jako rychlá dodělávka.
PS,PS: Tohle opravdu není šitstorm...
.
Odpovědět
#42
Zajímalo by mě, kolik lidí zde na foru, umí vytvářet loga tak, aby to pokrylo 52 týdnů, aby to bylo originální, aby to mělo šmrnc a aby to bylo podle pravidel.
Moc lidí jich ( jak už tu zaznělo, že je prázdný regál ) tu asi není. A ti, kteří to umí, tak nehohou být bezednou studnicí na nápady a už prostě neví, jak by mohli udělat dobré logo, které by splňovalo kritéria. A já se jim nedivím.

Ani já nejsem výjimkou. Neumím dělat loga, protože nevím jak na to, abych nějak neporušil pravidla a taky ve kterém programu se tohle může dělat. Proto jsem jen konzumentem a každý týden jsem zvědav, jaké logo tu bude.Pinkiesmile A je mi docela jedno, zda to je originál od autora, co umí kreslit, nebo od někoho, co poskládá jen vektory na plochu. Pokud to má vtip, pointu, nebo z toho loga vyzařuje něco, co pohladí duši, tak i OC ostatních bronies tam být klidně mohou. Alespoň budu vědět, jak a kdo má své OC. Twilightsmile
Z toho důvodu se mi toto logo velmi líbí. Prostě mě zahřálo na duši. Pinkiesmile

PS: Možná, kdyby se vytvořil nějaký pomocník, jak se můžou dělat loga do fora, tak by těch lidiček mohlo být i víc. Já třeba opravdu nevím jak a přitom bych to v budoucnu chtěl zkusit udělat. Raritywink
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#43
(09.03.2016, 22:40)Blue Storm Napsal(a): PS: Možná, kdyby se vytvořil nějaký pomocník, jak se můžou dělat loga do fora, tak by těch lidiček mohlo být i víc. Já třeba opravdu nevím jak a přitom bych to v budoucnu chtěl zkusit udělat.  Raritywink

Nakreslíš si obrázek, nebo si ho najdeš na netu (v tom případě se zeptáš autora, zda ho můžeš použít a čekáš, než řekne ano. V horším případně začneš pracovat na logu a když je hotové, dostaneš odpověď, že obrázek použít nemůžeš), potom obrázek hodíš do Softwaru Adobe Photoshop (takhle se to teď musí psát Rainbowlaugh ), tam s tim párkrát pohneš, dáš pozadí, smažeš pozadí, dáš jiný pozadí, smažeš, vytvoříš svoje, smažeš, vytvoříš jiný a něco z něj umažeš, pak půl dne vybíráš font, co do toho zapadne, ten pak 10x upravíš, pak ho celej smažeš, protože ti připadá, že se tam nehodí. Přidáš pár efektů, které buď znáš, nebo si je vygooglíš. bla bla bla, potom je smažeš, upravíš, předěláš, zkopeš do kulatý krychle...

...Pak jdeš spát a když odpoledne přijdeš z práce, tak většinu věcí smažeš, protože se ti to přes den rozleželo v hlavě, takže to uděláš celé jinak. Takhle se to třeba 3x zopakuje, zabere to půl týdne a ve slabší chvilce to odešlu s tím, že se to snad bude líbit.

Aspoň takhle nějak dělám loga já Rainbowlaugh

Nebo můžeš stáhnout 4 vektory, naházet je do Wordu, dopsat tam text základnim Calibri fontem a poslat. Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#44
Niemand: Tak to ti děkuji za velmi výstižnou a vyčerpávající odpověď Rainbowlaugh
PS: V nejbližší době tě zkontaktuji a provedeš mě tím krok po kroku. Ano? Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#45
Já bych k tomu jenom rád něco řekl.
Když jste neschopný udělat vlastní logo, aspoň se nerýpejte do těch, kteří si s tím tu práci dají a chtějí si tam dát svýho poníka. Tohle není stránka Hasbra. Není to svatyně zasvěcená main6 (skoro). Tohle je naše stránka. Schválil bych, aby se nám tady na hlavní stránce vystřídaly OC všech aktivních členů českých bronies, kdyby o to měli zájem. Nevzpomínám si, že by kdy účelem tohohle fóra bylo propagovat mlp. Jeho účelem bylo dávat komunitě možnost komunikace. A Ti, kteří na tom makali nejvíc, si tady svoje místo zasloužili. Netrhejte si závistí chlupy na zadku, snažte se, a možná jednoho dne na hlavní stránce taky budete mít svýho poníka. Hawk.
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
#46
@Santhiras: Zajímavé, že si na valnou většinu oněch "log" nikdo nestěžoval. Málokomu taky vadí čistě to, že je na banneru přítomno něčí OC. Ovšem čtyřikrát a přes celý monitor to holt nemusí přijít každému esteticky vyvážené. A závist OC na hlavní stránce? Cha! Rainbowlaugh
Taky jsem asi nepochopil pasáže o propagaci MLP a o bronies, co makají. Ony se bannery vystavují za zásluhy na fóru? Prosím, osvětli. Pinkiesmile
A ano, jsem neschopný rýpal, díky za připomínku.
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
#47
Pardon me, mr. @a10: Používám Androidový tablet, telefon, a pc s Windows a upřímně, logo mám pořád stejně velké, jako každé jiné (možná trochu větší na výšku, uznávám). Nastav si správně svoje prohlížeče, a budeš to mít cajk.
Nesnaž se proti mě otáčet slovíčka, jak potřebuješ, takhle to nefunguje. Gratulace se nekoná. Moc dobře víš, jak jsem to myslel a pokud ne, použij oči a přečti si můj příspěvěk ještě jednou a pořádně. Osvětleno.
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
#48
Ach, díky, moc se omlouvám. Odlupoval jsem si stránku na 50%, pomohlo moc, do příště rovnou vyměním monitor za 4K. ^_^ A po opětovném přečtení tvého příspěvku už mi nic neuniklo, stačilo vypnout filtr na blbý kecy.
[Obrázek: tNk2QSr.png]
P.S. Jestli tu někdo zmíní, že když mi velikost banneru nevyhovuje, mám použít Stylish, tak ho zadávím botou, páč jestli je stránka bez add-onu neergonomická, bude problém někde jinde. Že jen já se opovážil dát najevo svůj názor...
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
#49
"Zásluhy"... Nope, svoje OC na hlavní stránku dostanete jednoduše tím, že si ho do toho loga nakreslíte. A stejně jako ostatní s tím v principu nemám problém, ale dá se to udělat 1. decentně, 2. když už tu máme pravidla pro logo, tak v jejich rámci. Tohle na mě působí přinejlepším dost narcisticky. Taky chápu Flaima, že není z čeho brát, ale mohl to autorce aspoň vrátit, ať to upraví na nějaký normální rozměr.

Co se týče řešení nedostatku log:

1. Není nutné mít nové logo každý týden, na kvalitně zpracované se vydržím dívat klidně i měsíc a ostatní jistě taky.
2. Je škoda inzerovat fórum koláží z postahovaných vektorů*), když tu máme dost lidí, kteří tvoří vlastní věci. Pokud se najdou zájemci a vedení nebude proti, tak bych zorganizovala kreslířskou challenge, při které by se vytvořila nějaká zásoba - ideálně sezónních motivů, dejme tomu na rok dopředu (dvaapadesát zájemců asi nenajdu, ale dvanáct by se jich ozvat mohlo, viz 1), měli bychom ta loga jako takový malý kalendář.

*) Nechci touhle poznámkou v žádném případě shazovat práci Niemanda a ostatních, kteří dělají loga jen jako koláže, vím dobře, že taky dá dost práce, aby to vůbec nějak vypadalo.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#50
@a10: Jsi vůči mě asertivní, takže odpovídám v podobném duchu. Vypínám náhodný generátor blbých keců.

Mě logo opravdu nepřipadá větší, to se opravdu tak moc pletu? Na logu se vyjadřuje nějaká akce, je tam určitá složka posloupnosti, je udělané trochu formou komiksu, takže je tam poník čtyřikrát, tady se plácáme v oblasti zraněného ega.

K rozhodnutí o koupi většího monitoru gratuluji. Je to moc dobrá volba.
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)