Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
#51
(10.03.2016, 01:19)Santhiras Napsal(a): Mě logo opravdu nepřipadá větší, to se opravdu tak moc pletu?

[Obrázek: WRKNQTh.jpg]
Asi si ten 4k monitor budu muset taky koupit. /s
Odpovědět
#52
OT @Santhiras:
"Člověk by neměl používat cizí termity, když je nezná suterénně nebo není v dobré konvici, protože je zde veliké rizoto, že to skončí katastrálním fiatem. Každý se tváří jako suvenýr, ale ono se mu to ementálně vrátí jako buzerant."
Tím chci naznačit, že by sis měl oprášit definici asertivity. Ajsmug
[Obrázek: 196Js67.png]
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
#53
OT @a10:
Můj názor na tohle téma znáš, víc se k tomu nebudu vyjadřovat. Srovnej si to.

Vytáhnul jsem kvůli Vám, bando ušmudlaná, svůj starý ne-4k monitor a i přesto radím, nastavte si svoje prohlížeče správně.
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
#54
OT Santhiras

Osobně by mě zajímalo, jestli se od tebe dozvíme něco k tématu. Zatím jsi tu akorát všechny seřval a teď se navážíš do kohokoliv, kdo se chytne.

Vyjádřili jsme tu, proč si myslíme, že je logo špatně, případně proč si myslíme, že je v pořádku. Ke změně stejně nedojde, za týden bude logo jiné. Jen prostě nemáme takovou toleranci k někomu, kdo tvoří obrázky přes kopírák (ne překreslit, přes kopírák) a vydává je za své a o povolení napíše až když se na ni svalí všichni okolo.

EDIT: https://bronies.cz/Vlakno-Tvorba-loga-Br...#pid532500 I tady je vidět, že je to velikostně jinde.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#55
Dobrá tedy, evidentně je chyba na mojí straně, začali jsme špatně. Zkusíme to ještě jednou.

O můj bože, tak velké logo přes celou obrazovku, co s tím jenom budu dělat! Kdo mi koupí nové prostřední myšítko?! A ten artwork.. jak nevkusné.

Cítím se.. vskutku ve spojení s tímhle místem i s tvory, kteří tu žijí. Applejackconfused
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
#56
(10.03.2016, 01:27)NitramBro Napsal(a):
(10.03.2016, 01:19)Santhiras Napsal(a): Mě logo opravdu nepřipadá větší, to se opravdu tak moc pletu?

[Obrázek: WRKNQTh.jpg]
Asi si ten 4k monitor budu muset taky koupit. /s

[Obrázek: hjKoNoI.png]

já ti nevim, relativně větší je, ale to záleží na rozlišení, DPI a zoomu v prohlížeči.

Jak na tu pokračující diskuzi koukám asi bude lepší téma přejmenovat na vhodnější název..
Odpovědět
#57
@A10 @Santhiras :
[Obrázek: He6pfCS.jpg]

Jestli se chcete hádat, můžete tak činit v PM nebo na irc

Jinak co se loga týče, jednoduše je už mívám častěji vypnuté přes motiv. Není nic jednoduššího než sescrollovat na dolní panel a přepnout z "Bronies" na "Default"
Aktuální logo mi nevadí ale je to jedno z těch, které jsem vypnul. Rozhodně je ale kvalitnější než mnoho jiných, které se zde objevily.

Rozhodně ale podporuji návrh Cwossie, logo určitě stačí jedno na jeden měsíc a aby byly tématické i sezónní je skvělý nápad! DO IT! Twilightsmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
#58
(10.03.2016, 01:14)Cwossie Napsal(a): 2. Je škoda inzerovat fórum koláží z postahovaných vektorů*), když tu máme dost lidí, kteří tvoří vlastní věci. Pokud se najdou zájemci a vedení nebude proti, tak bych zorganizovala kreslířskou challenge, při které by se vytvořila nějaká zásoba - ideálně sezónních motivů, dejme tomu na rok dopředu (dvaapadesát zájemců asi nenajdu, ale dvanáct by se jich ozvat mohlo, viz 1), měli bychom ta loga jako takový malý kalendář.

Nikdo z vedení určitě proti nebude Pinkiesmile myslím, že to všichni uvítají.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#59
(10.03.2016, 01:14)Cwossie Napsal(a): 1. Není nutné mít nové logo každý týden, na kvalitně zpracované se vydržím dívat klidně i měsíc a ostatní jistě taky.
2. Je škoda inzerovat fórum koláží z postahovaných vektorů*), když tu máme dost lidí, kteří tvoří vlastní věci. Pokud se najdou zájemci a vedení nebude proti, tak bych zorganizovala kreslířskou challenge, při které by se vytvořila nějaká zásoba - ideálně sezónních motivů, dejme tomu na rok dopředu (dvaapadesát zájemců asi nenajdu, ale dvanáct by se jich ozvat mohlo, viz 1), měli bychom ta loga jako takový malý kalendář.

Potlesk pro snad prvního člověka v tomto vláknu, kdo přišel s konstruktivním nápadem, jak řešit ten hlavní problém - nedostatek log.

Fakt tady nemusíme mít nové logo každý týden, pak převládá kvantita nad kvalitou. Klidně se může cykl prodloužit na měsíc (navíc by to asi pomohlo i Flaimovi, který stejně na měnění loga v týdením cyklu zapomíná Rainbowlaugh )

Obavám se, že problém s logy spadá do většího problému, který se tu vyskytuje už pár měsíců - skoro se netvoří.

Docela souhlasím s Cwossie, že challenge by to mohla nakopnout a že 12 lidí by se mohlo najít.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#60
Ok, tak já to nějak sepíšu, pokud by už byli zájemci, pošlete mi PM.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)