Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S6 - Všeobecná diskuze
Chcem sa spýtať, pri tej 3. epizóde, odkiaľ si zohnal ten popis? Na EqD taký nieje.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Vypadá to velmi zajímavě!
Odpovědět
Annabell: Je to už i na EQD, jinak jsem čerpal z webu Zap2It.
Odpovědět
Ďakujem! Pinkiesmile No, na EqD to u informácie o epizóde nieje. Tam vidím len popis knihy. Potom asi v inom vlákne.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět
Ty synopse zatím zní dost zajímavě - podíváme se zase do Manehattanu (co tam už přestěhovat celou show, když už je to tam častěji Pinkiehappy ), konečně se dostane na epizodu, ve které se budou CMC rozhodovat, co dál (o čemž se spekulovalo snad už od první CMC epizody), a Spike by měl být badass.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
No vida konečně další díly. A vypadá to zajímavě, třeba se i Spike konečně dočká křídel a když už nic, tak snad aspoň seriózní role ve své epizodě Twilightsmile A už sou i založený vlákna, i když bez infa a tak .. Podel mě trochu brzo, ale co už.
Odpovědět
Najlepšie založiť vlákno bez infa bez ničeho..
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
epizody se spikem už jsem dávno vzdal a počítám s katastrofou jako obvykle. Takže mne můžou jen přijemně překvapit
Odpovědět
Vlakna smazana, warning udelen.

Pro toho, kdo bude vlakna zakladat tak prosim klasika jako v predchozich sezonach - spoiler info (i teaser info) do SPOILER buttonu please a zverejnit nejlepe datum a link na MLPInfo/EqD, diky za pomoc a pochopeni!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Vyšel název šesté epky, ale bez dalšího infa. S výjimkou toho, že výjde až dva týdny po páté Twilightoops
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)