Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Tanks
Teraz je celkom sranda niekoho umyselne prevratit a kotulat
Rainbowlaugh
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět
Tak už je to tady Twilightsmile Je vydaná pony crew pro nový zvukový engine.
odkaz
Nemám to sice odzkoušené, ale jak přijdu z práce, hned to otestuju.

UPDATE:
Tak jo, můžu potvrdit, že funguje. Jen doporučuji zazálohovat originální soubor engine_config.xml, kdybyste se chtěli vrátit k původnímu nastavení.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Já ten mod nemohu rozchodit Twilightoops
Odpovědět
Problém první - je možné, že máš nějaké jiné mody. Vzhledem k tomu, že k aplikaci modu je třeba modifikovat/přepsat i docela důležitý soubor engine_config.xml ve složce res, který může být různými modovacími balíčky upravován, tohle může být první úskalí. Doporučit můžu tedy použít mod jen na čistou instalaci hry, nebo pokud víte, co děláte.
Problém druhý - zkontroluj, jestli jsi skutečně dodržel adresářovou strukturu. Mod se instaluje pouhým zkopírováním souborů, ale v některých případech může dojít ke špatnému nežádoucímu způsobu. Spousta lidí kopíruje pomocí průzkumníka windows, což mnohdy není dobrá volba. Ten totiž v různých verzích windows může složky ne "vepisovat", ale rovnou přepisovat. To je samozřejmě nežádoucí. Ideální je použít nějaký jiný typ file manageru. Třeba Total Commander (na vyzkoušení zdarma až navěky). Ten při kopírování dodržuje cílovou adresářovou strukturu, chybějící složky vytvoří a soubory nakopíruje přesně kam má.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Používám winrar a jenom jsem to přetáhnul do určených složek přesně jak bylo napsáno v staženém balíčku :/
Odpovědět
Tak winrar je dobrý na samotné zabalování, ale právě total commander jej umí rozbalit a zároveň soubory rozkopíruje tam, kde patří.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Tak jsem udělal komplet reinstal a pořád to nejede zatím na to dlabu vrtal jsem se v tom 3 hodiny a nic Raritycry
Odpovědět
Nejdřív je potřeba vypnout hru, samozřejmě.

OK, jestli máš čistou instalaci, tak mrkni sem dolů
[Obrázek: 11m5GJb.png]

Ty čtyři bnk soubory patří do složky "World_of_Tanks\res_mods\0.9.14.1\audioww\".
Obsahují záznamy hlasů. Složka "World_of_tanks" je kořenová složka hry, "res_mods" je složka určená pro mody, "0.9.14.1" je aktuální složka modů pro aktuální verzi hry a "audioww" je virtuální cesta vůči souborům v adresáři "res", kde jsou mimojiné umístěné originální zvukové soubory.
Cesta "World_of_Tanks\res_mods\0.9.14.1\" je již vytvořená. Ty budeš potřebovat akorát vytvořit složku "audioww\", do které ty bnk soubory nakopíruješ.

V druhé půlce obrázku je složka "World_of_Tanks\res\", kam nakopíruješ a přepíšeš soubor "engine_config.xml". Předtím si ale originální soubor zazálohuj (já si jej nakopíroval do složky "zaloha engine_config.xml") pro případ, kdyby při updatu na vyšší verzi došlo k chybě.

Jo a samozřejmě je potřeba přepnout hlášky posádky na aktuální jazyk, pokud to nemáš (což může být třetí případ problému, kvůli kterému se ti to nepustilo). To se dělá ve hře tady:
[Obrázek: Bvizlvn.png]
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Děkuji tak problém byl v nastavení kde jsem nedal Standardní od teď je hra o tolik zábavnější Pinkiesmile
Odpovědět
Dam s IS-7 7150 dmg a 4 killy, prehra. Pekne
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)