Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co Vám vadí na Brony fandomu?
Ajdrianpony: ja nechci bejt ponik Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Mě hlavně taky došlo, že sem dospěl do pěkného trolla, dělám si prdel ze sebe, z fandomů ve kterých sem a mám to tak všechno na háku. Myslim, že od toho tu téma je, prostě si ze sebe umět udělat prdel (viz videjko co sem postnul)
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
(23.05.2016, 06:25)Mácaman Napsal(a): Ajdrianpony: ja nechci bejt ponik  Pinkiesmile

Ja chcem byť jednorožec... Rainbowlaugh Potom budem zlých ľudí kopať do zadku Rainbowlaugh A politikov trollovať mágiou Rainbowlaugh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
(23.05.2016, 14:55)Ponysynth One Napsal(a): Ja chcem byť jednorožec... Rainbowlaugh Potom budem zlých ľudí kopať do zadku Rainbowlaugh

V tomto případě bych spíš využila roh Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Blesk se musi přidat k OT:
Proč rohem?! Není to moc namáhave?
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Co Vám vadí na Brony fandomu?

Ti strašní modi, co pořád otravujou lidi s Offtopic upozorněním.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Blesk OT: "Proč rohem?! Není to moc namáhave?"
Prečo? Ak nebudeš môcť použiť mágiu, pichneš ho tým rohom do zadku Rainbowlaugh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
OT odpověď na Ponysynth One:
No a potom se budu muset umejt. Nechci mít to svinstvo na svém rohu. To fakt ne. Já vim, zasloužili by si to ale svuj roh si kvuli tomu nebudu špinit. A Twilinka by mě nepustila do postele ikdyž bych se umil ale furt bych smrděl. To fakt ryskovat nebudu. Nechci někde zpát na tvrde, teť už kryštálové Podlaze. A doufam že mě nevystrčí ven do mokré trávi a bahna kvuli tomu že se ve hradě nedá díchat. To si nemohu vůbec dovolit XD.

omlouvám se za OT.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Na Brony fandomu nesnáším přesně tihle dyskuze Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Ach tolik negativních myšlenek v jedné diskuzi, i když jde o kritiku a nikdo nikoho neuráží... přesto... Pinkiehappy styďte se! Nechci znít nijak vlezle, ale jak to tu tak čtu...
Spíše jsem si vzpomněla na to co mi MLP i s temnými stránkami přineslo a to skvělou komunitu, ve které alespoň trochu té lásky a tolerance je, i když je trochu umazaná lidským charakterem Pinkiesmile. Na co si stěžovat, když bychom radši mohli myslet pozitivně a nehrabat se v chybách? Twilightsmile
Jistě také mi tu vadí několik věcí, ale nepovažuji je za tak otravné a vlezlé, abych si na nich trochu zadupala Pinkiesmile. Ale což... všem na všem něco vadí a neříkejte, že ne Pinkiesmile.
Ale nějaká ta chybka se vždycky najde tak proč se jednoduše neusmát a nenechat to plavat? Pinkiehappy Svět je hned veselejší.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)