Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
Moc hezké logo. Moc krásné zpracování čumáčku a očí. Ouško se mi zdá v pořádku a i ten módní doplněk k Fluttershy sedne hezky. Z obrázku mám opravdu dojem, jako bych sám cítil závan větru ve hřívě. Obrázek je opravdu pěkně barevně sladěn, nic tam nepřebývá a ani nechybí. Logo je dobře vidět a vůbec nekazí celkový dojem z obrázku. Opravdu velice pěkně udělané.
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
Jediné co mi vadí je roztažení fontu, a ta neměrně velká tečka. Twilightsmile
.
Odpovědět
Díky všem Twilightsmile jinak s tím roztažením fontu je pravda, že je trochu zdeformované než by původně mělo . Nějak mi to prostě víc sedělo takhle. S tečkou bohužel nic neudělám, taková už byla k tomu danému fontu, leda vybrat úplně jiný. Ale díky za připomínku i přesto. Pinkiesmile
Odpovědět
Nahodíš verzi bez fontu ?
.
Odpovědět
Tady Twilightsmile
[Obrázek: bronieslog.png]
Odpovědět
Teda bez toho nápisu je to asi o 100% lepší, úplně jiný obrázek.
Odpovědět
[Obrázek: tMkm5vt.png]
.
Odpovědět
deja vu?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Nějaká trochu jinačí verze obrázku? Anyway, škoda toho, jak samotný obrázek je takhle useklý, přijde mi, že byl nakreslený jen tak a až ve finále se řeklo, že to bude logo a "nějak se odsekl", originál proto působí úplně jinak, když i celková kompozice se tam mění. Proto bych doporučila pracovat na původním návrhu loga přímo v daném rozlišení ( případně pro lepší kvalitu dvojnásobně větší a jen to zmenšit poté), ať máš lepší kontrolu nad tím, jak obrázek bude ve finále vypadat. Jináč dobrý Twilightsmile
Odpovědět
Huh, právě jsem si všiml, že je nové logo, a musím říct, že se to od toho minulého nepohoršilo. Pinkiesmile
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)