Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Azuliana - jak to? Pinkiesmile jinak ja pry mam take identicke dvojce, kdyz sem byl pred par lety na hudebnim festivalu, tak mi nekolik lidi rikalo, ze sem byl v televizi a odpovidal na neco v ramci nejake ankety o tom festaku. ale ja do zadne televize nemluvil!!! Rainbowhuh Rainbowderp Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
No, nastoupila jsem do nové práce a kologyně zahlásila, že jí stašně připomínám její kamarádku, která se přestěhovala do Prahy.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Dneska mě po třech týdnech pustili z nemocnice domů.
Už skoro zavřu hubu, resp. dám rty k sobě (měl jsem je roztrhaný a sešitý + pořád mi tam vadí ty šrouby), takže už můžu pít z flašky a nepoleju se! Success...
Ve středu mi snad vyndají i ty šrouby, takže začnu rozhýbávat čelisti a pak budu snad i normálně jíst.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Přeji brzké uzdravení. Twilightsmile
Dnes v Penny ve Žďáru nad Sázavou: Přijdu do prodejny a zeptám se jedné pracovnice u zeleniny, zda by nám nemohla doplnit brambory. Ta vzala přepravku s bramborama, vztekle ji hodila na zem a odkopla. To samé pak udělala s cibulí. Rainbowhuh
Jestli se pohádala s manželem nebo ji práce nebaví, budiž, ale nemusí být kvůli tomu nepříjemná na ostatní a znepříjemňovat nákupy ostatním lidem. Facehoof
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
Morce98 - "Jestli se pohádala s manželem nebo ji práce nebaví..." jj, v jedne pisni se rymuje o "ucitelkach, ktery to dostaly a ucitelich, kterejm stary nedaly" Rainbowlaugh to bude podobnej pripad myslim Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Po 18 hodinách cesty a anabázi s blbym odbočením při výjezdu z New Ark International Airport (EWR) jsme s Clodifirem, Black Noodlesem a TjSnakem dorazili do hotelu poblíž East Brunswick.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
O víkendu a svátcích jsem měl malý výlet do Strasbourgu, podívat se do europarlamentu. Když pomineme západní pojetí bohatství a chudoby (sto metrů od centra za nádražím slumy), stavby, ze kterých by měl Čaučesko radost (například europarlament) a samotnou babylonskou podstatu europarlamentu (tlumočníci to prostě nestíhali), nejvíc mě dostala zastávka na oběd v Sinsheimu při cestě tam.
Mají tam totiž světový unikát. Vedle sebe dva reálné exponáty Konkorda a TU-144, na západě přezdívaného jako Konkordsky (pomiňme ruské plagiátorství - ta letadla se prostě liší v mnoha věcech). Následující fotečky jsou pořízené mobilem, přesto jsou už relativně velké, tak opatrně při klikání na spoiler.
[Obrázek: JxWIMaM.jpg]
[Obrázek: 2V7OPeb.jpg]
[Obrázek: dWtaHK6.jpg]
[Obrázek: R0DmGC2.jpg]
[Obrázek: 8dWigM1.jpg]
[Obrázek: iTHx1ts.jpg]
[Obrázek: Ty0082n.jpg]
[Obrázek: Gl8b1Mh.jpg]
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Jeee muzeum Sinsheim tam jsem byl když mi bylo 10 let. Na základní škole jsem měl o muzeu prezentaci. Jel jsem tam hlavně proto že tam mají Concorda a Tu-144 Pinkiesmile
Odpovědět
Už zítra! Jupííí!

https://www.facebook.com/Festivalvulicic...=ts&__nodl
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Jop, ten Sinsheim vypadá zajímavě a je tam vidět i z dálnice. Zrovna tento týden jsem kolem dvakrát projížděl (Ostrava-Hambach-Golbey-Ostrava) a z toho jedenkrát chytil stau. Na onu TU-144 taky pokaždé čučím, něco takového se nevidí každý den...
Get rich or die trying.

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)