Anketa: Vaše sex. orientace?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Heterosexual
55.11%
97 55.11%
Bisexual
16.48%
29 16.48%
Homosexual
7.39%
13 7.39%
Pansexual
6.82%
12 6.82%
Demisexual
5.68%
10 5.68%
Asexual
8.52%
15 8.52%
Celkem 176 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies
(18.07.2016, 21:16)Cally Napsal(a): Koukám, že se to tu docela hezky rozjelo,,ale co taky se někde ráda svěřímRainbowlaugh,,
navíc jako free si můžu psát kde co chci,,už to budou skoro 4 měsíce, co mě bývalý vypustil z vodítka

Že by parkující blbec opustil svoje dobré místo? Rainbowlaugh Skvělé. Takže teď už jen rychle zaparkovat?

EresielRanwa: Raději ani nechci domýšlet jaká slovesa tě napadala. Rainbowlaugh
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
Miky: já raději motorky RainbowlaughRainbowlaugh xD dah mám na ni i výbavu :c
Odpovědět
[Obrázek: i_like_to_move_it_facebook_cover.jpg]

Tema jsme presunuli do Generalniho offtopicu My Little Pony a Vy, preci jen se to MLP netyka, ale fanousku Raritywink
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
@Cally: to je docela normos se do takoveho stadia dostat, sam jsem se, po vzoru dnesnich Pokemonu, "evolvnul" do takoveho stavu po mnoha letech neuspesnych vztahu. Pak clovek potka rodice a prarodice a ti jen bezradne koukaji, ze si clovek domu privede misto pritelkyne novy laserovy projektor  Twilightblush

*sweating intensively* [Obrázek: 152970_temp.jpg]
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Rainbowlaugh Originální poslání tématu k ledu  Ajsmug  Aspoň mě nebude tolik lákat ho navštěvovat, když je v ústraní OffTopiku, kam tak často nechodím  Twilightsmile
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
@Eresiel: Taky nam to zabralo pul den se vyjadrit (v ramci Glob modu a adminu), co s timhle udelat - preci jen, mame tu "target audience" a nacpat tohle primo do My Little Pony sekce je nevhodne, ale pak otazka, kam s tim - v tyhle sekci uz je diskuze Transexualita a Bronies, coz se docela dobre doplnuje. Mozna jeste vhodna lokace byla Predstavte se, ale to by bylo drsne jako prvni setkani mit tam tohle vlakno Rainbowlaugh Kam ale jinam?
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Jedna věc k tématu - zjevně se co se probíraného tématu tady týče, týká nejen nových technologií, ale i MLP:FiM Pinkiesmile

[Obrázek: simple_answers.png]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Dobře, vy  Rainbowlaugh  Myslím, že je to umístěno naprosto adekvátně  Ajsmug Vždy ve společnosti znalé i neznalé vznikají polemizace, jestli nějak bronictví ovlivňuje sexuální orientaci, a ty zdejší anketní výsledky myslím dobře reprezentují fakt, že jsme vlastně úplně běžný a průměrný vzorek širé společnosti a naší jedinou společnou odlišností od zbytku světa je láska k MLP  Twilightsmile
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Cally OT:
(18.07.2016, 21:56)Cally Napsal(a): Miky: já raději motorky RainbowlaughRainbowlaugh xD dah mám na ni i výbavu :c

Tak když raději motorky, tak mám Yamahu XT660 a teď mám k dispozici R6. To by mohlo pro začátek stačit ne? Ještě teda malého Derpyscoota, ale to nestojí za řeč.Rainbowlaugh
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
Těch identit je tolik, že bych z nich dokázal udělat Einsteinovu hádanku
Ale nejsou k dobrému, jako třeba když subík hledá dominu, ale ke zlému, protože si musím dávat strašlivýho bacha na hubu, protože bych výrokem:"Špenát je sračka" urazil transšpenáty a ti by ze mě udělali hashtag a vyhodili by mě z práce.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)