Anketa: V jakém znamení jste narozeni?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Beran
6.77%
9 6.77%
Býk
9.77%
13 9.77%
Blíženci
6.02%
8 6.02%
Rak
7.52%
10 7.52%
Lev
10.53%
14 10.53%
Panna
4.51%
6 4.51%
Váhy
9.77%
13 9.77%
Štír
15.04%
20 15.04%
Střelec
9.02%
12 9.02%
Kozoroh
4.51%
6 4.51%
Vodnář
6.77%
9 6.77%
Ryby
9.77%
13 9.77%
Celkem 133 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hvězdná znamení a Bronies
#51
Hotsteppa: tak astrologie tu byla davno před magazíny pro zeny, uz ve starem Babylonu, Egypte, Cine...tri kralove kteří vitali Jeziska byly snad podle jedne teorie persti astrologove...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#52
Ale veda to neni. Rainbowlaugh Kdo dnes astrologii povazuje za vedu?


Odpovědět
#53
Moně - ano, dnes uz to veda není, ale ještě do konce stredoveku byla. vlastne slavni astronomove byli většinou i astrologove, napr.Tycho Brahe
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#54
(20.07.2016, 19:37)Mácaman Napsal(a): Hotsteppa: tak astrologie tu byla davno před magazíny pro zeny, uz ve starem Babylonu, Egypte, Cine...tri kralove kteří vitali Jeziska byly snad podle jedne teorie persti astrologove...

ano, ale rozhodně podle toho neurčovali vlastnosi a lidskou povahu

konkrétně v egyptě byla nějaká slavnost (nebo něco takového, je to dávno co jsem to tom četl) která se sice řídila podle hvězd, ale jenom tím že zkontrolovali jestli jisté dvě hvězdy byly v rovině pod sebou aby si byli jistí že to nedělají to týden dřív

a říkej si co chceš, nezdá se mi, že bychom nyní byli na úrovni babylonu, persie , starého egypta nebo staré číny v jakémkoli směru
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
#55
(20.07.2016, 19:43)Mácaman Napsal(a): Moně  - ano, dnes uz to veda není, ale ještě do konce stredoveku byla. vlastne slavni astronomove byli většinou i astrologove, napr.Tycho Brahe

To nikoho nezajima, povahu z tiho nevyctes Rainbowlaugh


Odpovědět
#56
Moně - jen pro zajimavost trocha cteni na vecer, tady je link na heslo Albrecht z Valdstejna na Wiki, precti si hlavne část "Kepleruv horoskop"

https://cs.wikipedia.org/wiki/Albrecht_z...v_horoskop
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#57
Já vás všechny strčím do kapsy, podle Mayských (jsem si myslel, že to jsou Mayové, ale co když to stvořila May o-o ) znamení jsem SMRT. Paradoxně jedno z nejpozitivnějších znamení Rainbowlaugh

Jinak jsem býk, bobr, topol a ohnivá krysa.

Jinak, znamení fungují jednoduše, každé znamení má určité množství klasických a normálních lidských vlastností, které my lidé míváme. Pak se stačí podívat do popisu, uvidět tři vlastnosti co na nás sedí a je to. Nic víc, nic míň Rainbowlaugh (Blesk byl krásný případ o pár příspěvků vzadu)

Ačkoliv je cool se přiřadiť k elementu, zvířeti a konečném okamžiku našeho života (díky May), nemá to rozhodující vliv na naše životy. Jednoduše, nesuďte (sebe i ostatní) podle znamení, ale podle skutečných vlastností Pinkiesmile
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
#58
(20.07.2016, 19:27)Mácaman Napsal(a): MrKafr: ty nevěříš na vesmirnou energii a lecebne krystaly?? Rainbowlaugh
Na to může věřit jen s deb*l.

(20.07.2016, 19:43)Mácaman Napsal(a): Moně - ano, dnes uz to veda není, ale ještě do konce stredoveku byla.
Víš kolika, s prominutím, kravinám se v středověku říkalo věda?
Odpovědět
#59
Rainfall - moudre napsano Twilightsmile

MrKafr: jo vim, ale taky vim ze spousta věci co se dřív povazovala za magii je dnes diky vede mozna...co když za nejakou dobu veda prijde na to ze na te astrologii prece jenom něco je? jen rikam ze když něco není zmeritelne a vedecky vysvetlitelne, ještě to nemusi automaticky znamenat, ze je to uplna blbost...a tim koncim svou debatu na toto téma Rainbowlaugh proste nikoho nenutim na to verit, sam nevim co si tom mam mylset, ale proste horoskop si občas prectu no Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#60
třeba takový chudák Nostradamus Pinkiehappy neuměl chudák vyvěštit ani ň, ale párkrát se trefil, tak mu lidé uvěřili Rainbowlaugh
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)