Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 14:The Cart Before the Ponies
#1
CZ HD:



O Epce:

CMCéčka se zúčastní každoroční akce Applewood Derby. Jejich spolujezdkyně Rainbow, Rare a AJ však převezmou hru do svých kopýtek.
Odpovědět
#2
Jak už se stalo zvykem tak ani před touto epizodou nemůže chybět krátká ukázka:
http://www.mlpinfo.cz/clanek/promo-k-sob...he-ponies/
Odpovědět
#3
Tak dojmy.. No druhá epka s CMC co mě i bavila. Rainbowlaugh

Derpy za mlada pohřbila Rarity v kategorii kreativity? Lol to musí mít Rari trauma, či nějakou obsesi.

Song byl dobrej.

Tvl ty vehikly na konci .. SB vzala trosky AJina stroje a jen to poslepovala zpátky dohromady Rainbowlaugh

Jinak krásnej příklad toho, jak si starší sourozenci, ale klidně i rodiče můžou přez své potomky/mladší sourozence plnit vlastní sny na úkor těch jejich.
Odpovědět
#4
Wow. Just wow!
OK. Cherrilee udělá soutěž pro svou třídu i se zapojením starších sourozenců, nebo rodičů a tři z nich se tak trochu vžijou do mladých let a chtěli prostě mít "své auto?" co nejlepší a při tom zapoměli na ty, kteří to vlastně měli na starosti. Twilightblush

+ Malá Derpy a její vítězství bylo epic! Rainbowlaugh Chudák Rarity. Se divim, že z toho nemá větší komplexy Rainbowlaugh
+ Opět Derpy co seděla se svou Dinky v autě! Já nevím, ale po těch všech fanmade věcích kolem Derpy a Dinky mi to přišlo hrozně úžasný, že sedí spolu jako rodinka. Pinkiesad2
+ Scootaloo, která ( no dobře balónem ) navštívila dům Dashie. Poprvé jsme ji viděli u ní. Rainbowkiss Proč mám pocit, že ji bude jednou mít u sebe, jako opravdovou sestru a bude s ní žít v tom domě?
+ Song. Teda ten song byl výborný! Spojit tak dobře dohromady tolik hlasů, aby to sedělo je výkon mistra.
+ Grafika. Koukal jsem na to ve full hd a nemohl jsem se zbavit dojmu, že grafika je víc propracovanější. Jako bych v tomto díle viděl určité 3D prvky, které jsem ještě moc v MLP neviděl. Viz. Dashie, jak rozhazuje po domě ty věci kolem Scoot a pod. Taky i samotní poníci se mi při konverzaci zdáli víc v popředí, než obvykle. Pinkiesmile


Za mě krásných 9/10 Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#5
Hmm poslednú dobu tu nejak málo ľudí píše ohlasy na epizódy. Kam sa stratila tá aktivita?
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
#6
Spoilers! a rekreační reakce.

Jé, hele, symboly.
A ta velká tabule je asi nefunkční, když si musela dotáhnout tuhle menší.  Ajsmug

Významový title drop.

Rarity, Rarity, Rarity...

Trochu mi to připomíná myšlenku: Dospělí si pořizují děti, aby s pod záminkou aktivit s nimi měli společensky přijatelnou možnost si hrát.

Seriously? What the cluck, Scoots?

Rarity, Rarity, Rarity...

A Rarity má po ptákách.

Módní montérky? Nebo je takovými dělá jen Rarity?
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#7
(06.08.2016, 21:44)Dragonalicorn Napsal(a):

Tvl ty vehikly na konci .. SB vzala trosky AJina stroje a jen to poslepovala zpátky dohromady Rainbowlaugh

[Obrázek: 12977198_1167217836656121_6095905822266099986_o.jpg]
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#8
(06.08.2016, 22:47)Blue Storm Napsal(a):

+ Opět Derpy co seděla se svou Dinky v autě!  Já nevím, ale po těch všech fanmade věcích kolem Derpy a Dinky mi to přišlo hrozně úžasný, že sedí spolu jako rodinka.  Pinkiesad2


Nóóó
A byla to vůbec Dinky? Barva těla by seděla, ale mám dojem, že na Dinky měl moc tmavou hřívu a oči a taky to byl hřebeček. Pokud nám teda Dinky nějak od posledně nezmužněla.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#9
Discordian: Nóóó
V tom případě má buď další hříbě, nebo to je její brácha?   Rainbowderp
A když už jsme u toho: Co takhle Discordiane napsat svoje hodnocení na díl? Hmm? Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#10
+ Celkem zábavná epka s dobrou písnička

- Jen zábavná epka s dobrou písničkou, bohužel nic víc

Finální verdikt: 7/10
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)