Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Baterka: https://developer.paypal.com/docs/classi...nt_button/
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Cigánské děti mi kradou cukr...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Aziliana: nevpouštět, nebo cukr zpoplatnit
Odpovědět
Začněte dávat hnědý cukr
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Vykoupu a vysuším psa a pomalu se chystám, že s ní vyrazím na stříhání do Jundrova, kde má být ve 12:00. Z dřívějšího bydliště jsem byl zvyklý, že musím minimálně hodinu předtím vyrazit (teď bydlím "kousek" od toho bývalého). Doma jsem zjistil z jízdního řádu, který mám nalepený na dveřích, že trolejbus mi v 11:08 ujel, tak jsem si řekl, že pojedu nejpozději tím v 11:16, protože 11:28 se mi zdálo pozdě. 
Musel jsem donutit bráchu vstávat a aby jel se mnou se dát psa ostříhat a následně jeho v nedalekém obchoďáku, protože kdybych mu dal peníze, tak by je utratil za nějakou blbost, ale bezúspěšně.  Twilightangry2
Tak jsem si s Jessinou nějakou dobu hrál. Poté jsem ji šel vzít ještě klíče a všimnu si, že je 11:15. Začal jsem šílet, že to nestihnu, tak jsem Jessinu popadl a šel. Trolejbus mi ujel, tak jsem běžel o 2 zastávky dál, že stihnu autobus, který mě zaveze k šalině. Ten jsem pozoroval z dáli jak mi ujíždí. Čekám tedy na zastávce na další bus a přijel mi ten trolejbus, který měl jet v 11:28. Řekl jsem si: "Tak to jsem v pr." Jel jsem. Na další zastávce nastoupila skupina asi 30 děcek (kde se to vzalo zrovna tam Rainbowhuh) a jel jsem dál. Kluci dělali kraviny a holky se pořád dívaly na mého psa. Mezitím, jak trvalo té skupince nastoupit, vidím v dáli odjíždět šalinu, tak jsem znervóznil ještě víc. Dojedeme na křižovatku, tam mi projede druhá a taky mi ujede. No měl jsem sluchátka, takže jsem pustil hudbu, která mě postupně uklidnila.
Abyste rozuměli, když není vše ok/jdu pozdě (nebudu tam včas), jsem nervózní a to se stupňuje. V případě školy například i když jsem naučený, tak při testu nebo při ústním zkoušení znervózním a to jde do fáze, že znejistím. Málokdy zkoušení dávám na jistotu. A v nejhorším případě začnu blbnout, dělat blbosti, šílet atd. Ale do fáze "mental breakdown" jsem se "asi" ještě nedostal. Ta nejhorší varianta se mi naštěstí ve škole stala jen jednou při velice náročném testu.  Pinkiecrazy
Vystoupil jsem a čekal jsem na další šalinu. Ta jela za 2 minuty (šílel jsem, protože jsem si myslel, že v tuto dobu to pojede až za nějakých 7 minut). Dojel jsem k vozovně trolejbusů, kde přestupuji na autobus, který mě zaveze až k místu, kde stříhají psy. Kupodivu i na to, že jsem pozdě vyjel, tak bylo 11:45. Šel jsem na zastávku autobusu, Jessina se začala klepat, protože poznala, že jede na stříhání. Jenže ten autobus měl mít odjezd v 11:42. Takže jsem musel zvolit jiný bus s odjezdem v 11:57 a doběhnout zbytek pěšky. Kupodivu ale v 11:50 přijel ten autobus, který měl jet v 11:42, takže jsem dojel na místo načas. Jessina se snažila z kabele pro psa vyskočit a zdrhnout, ale to vždy pro jistotu ji mám připevněnou na vodítku, kdyby mi vyskočila. Jessinu jsem dal štříhat a já jsem tu hodinu využil relaxací s hudbou v nedalekém parčíku u zastávky. Twilightsmile Možná přeci jenom se není třeba hned všeho obávat.

Aktuální foto, jak je Jessina ostříhaná, nemám, tak aspoň nějaká z archivu. Pinkiesmile
https://goo.gl/cGd0Rw
Pro představu dveře s jízdními řády:
https://goo.gl/j6XbqM

Omlouvám se za dlouhý post. Twilightblush

niemande, přeji, ať se páteř co nejlépe napraví. Ajsmug
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
Dnes jsem zažila útok holuba. Vletěl do kavárny, narazil do okna a (naštěstí) vyletěl ven. Kdyby mi tam zůstal, tak by měl muž k večeři "kuře"...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Začátek není moc hezký na čtení
Táta si šel do bistra při venčení Jessie koupit pivo a vzal jí do náruče.
Když otevřel, kousl ho pitbull do ruky, pak ho kopl, aby ho pustil a kousl ho zas. Prej je 3x očkovanej proti vzteklině, ale vzhledem k tomu, že má agresivního psa normálně v bistru mezi "zákazníkama" a napadá okolní psy (bistro se nachází na sídlišti), tak to bude mít ještě dohru. Ještě štěstí, že vzal Jessinu do náruče, jinak by už nebyla mezi námi. Twilightoops
Vyřešili jsme měšťáky, ti si pak vychutnali toho majitele bistra a zároveň psa a odvezli jsme ho na úrazovku, protože to bylo ošklivý . Tam jsme čekali asi hodinu, než se vůbec dostalo na tátu. Pak se táta dostal na řadu a zrovna přivezli nějací rodiče mladíka, že ho prej kousla přítelkyně do ramene a nemůže hejbat s rukou. Rozesmáli celou čekárnu, i když všichni byli nějak zraněni. Rainbowlaugh Když tedy vstoupil, nikde byl doktor, ale jen sestra, tak se o něj postarala sestra. S údivem mu to ale nezašila a jen dala dezinfekci a znovu obvázala. Asi ještě půjde k nějakému obvodnímu, protože toto na tu ránu fakt nestačí. Dovezli jsme tátu zpět k němu a my jsme jeli domů i s Jessinou a teď momentálně kouká, co by vyloudila. Ale chce taky už spát, tak si asi ke mně lehne a půjdem spát. Twilightsmile
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
Začal sem tvořit mikro umělecký projekt.
.
Odpovědět
Je neuvěřitelné kam se člověk může posunout.
.
Odpovědět
Někdo možná tuší (snad jsem to tu i někam psal), že jsem před pár týdny dost zmokl na motorce. Od té doby mi začal blbnout (podotýkám "vodotěsný") mobil (Sony Xperia Z1 Compact). Měl ještě pár kosmetických vad, v říjnu to budou dva roky co ho mám. Tak jsem se ho rozhodl reklamovat s tím, že jsem se s jistým členem fóra dohodl, že když mi ho opraví, tak mu ho prodám a když ne, no tak si stejně koupím novej mobil.
Takže jsem složitě vybíral, nakonec jsem si koupil nástupce (Z5C). Ten už mi druhý týden slouží.
No ale to hlavní... ozvali se mi dnes z té reklamace. Fór byl v tom, že se dovnitř dostala voda, resp. navlhly papírky, co to značí, tak i v obchodě mi říkali, že to nevidí moc nadějně. No dnes mi teda volali a nemohl jsem tomu uvěřit. Vrátí mi peníze! Téměř po dvou letech mi při první reklamaci vrátí peníze Rainbowlaugh
Vykoumal jsem (a bylo mi to následně v obchodě potvrzeno), že už prostě nejsou náhradní díly, jelikož už když jsem ten mobil kupoval, tak to byl v podstatě doprodej. Takže nový mobil mám téměř zadarmo. Vědět, že mi ty peníze vrátí, tak jsem mohl možná koupit i nějaký dražší. I když stejně není co, když chci malý a výkonný mobil.
Tak se mi dostalo alespoň trochu toho štěstí po dlouhé době...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)