Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 20: Viva Las Pegasus
#11
No, mě se tahle epizoda líbila. Asi hlavně proto, že Flim a Flam patří mezi moje nejoblíbenější side charaktery a je super je zase jednou vidět Rainbowlaugh ale celkově mi přišla nadprůměrná a rozhodně jsem se nenudil. Pinkiesmile

Also, PPR (Prance Prance Revolution Rainbowlaugh) is canon Rainbowlaugh
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
#12
heh že aj toto okrem ineho  Pinkiehappy 

   
Odpovědět
#13
Z nějakého důvodu jsem tam čekal víc pegasů.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#14
To jsou ty matoucí názvy. V Las Pegasus člověk čeká spoustu pegasů a v Las Vegas zase spoustu veganů.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#15
Já myslel, že nivu. Má tam být vlhká nížina, i když je to v poušti.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#16
Musím uznat že tahle epizoda byla skvělá bylo fajn vidět Flima a Flama znovu v akci ale čekala jsem tam víc pegasů Rainbowhuh  A taky jste si někdo všiml toho plakátu s klisnou co vypadala jako Sassy Sadles? Rainbowlaugh Pinkiecrazy  
Vinyl Scratch is best pony djpon3

Odpovědět
#17
Co dodat, Comfy epizoda.
Odpovědět
#18
Chudáci kapitalisti Rainbowlaugh Nikdo je nemá rád

Bavila mě převlečená Fluttershy

Musím říct, že tahle epizoda rozhodně neměla lehkou zápletku a to tušení, že ten hlavní záporák bude své hvězdy navádět proti sobě, jsem měl až od půlky dílu. Nicméně, ne kvůli tomu, že by to bylo tak profláklé, ale kvůli tomu, že podobné způsoby používal jeden charakter v mé nejoblíbenější knize. Chvíli to trvalo, než mi to docvaklo.

Moc pěkné Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)