Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Vlče: Vypadá to luxusně. Těžko vybrat jiná slova. Prostě WOW
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Baterka: Každý se nějak vyvíjí, jen někdo pomaleji a někdo rychleji. S odstupem zjistíš že i ty si se posunul mnohem dál Ajsmug
Elevea: děkuji Twilightsmile

Někteří si možná už všimli, někteří si všimnou teď. Na Sc@lixovo požádání jsem udělal design letáčku na Velký Ostravský Sraz na
Dnech Nato 2016
.
Obrázek mi byl vyrván ze spárů v ne úplně dokončeném stavu. Ale když se na něj dívám s odstupem času, ani to moc neškodí Pinkiesmile Tady si můžete prohlédnout verzi bez textu Pinkiesmile
[Obrázek: commission_12__sc_lix_by_mao_ookaneko-daf5ig0.png]
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Když jsem tenhle obrázek viděl, tak mě nějak nenapadlo, že je od tebe. Celkově to působí úžasně. A docela i ponuře. Wonderbolti dělaj nebezpečný věci, jsou častý zranění, tohle mi k nim sedí. Nedodělanost by mohla bejt dodělanější jen u těch plamenů, který jsou hodně výrazný.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Fantastické. Jak dlouho ti taková práce trvala? Pinkiesmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Zmok: poslední dobou mám tendenci klouzat k temnějším paletám a sama jsem tímhle vzezřením byla překvapená Pinkiesmile ale jsem ráda, že to dává takto smysl. Tohle se povedlo náhodou Pinkiehappy

Aelipse: tenhle obrázek vznikal dost přerušovaně a skoro pokaždé jsem zapomněla zapnout svou appku na počítání času. Hrubým odhadem... to bude kolem pěti hodin.
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Yum... ! Mě se ta plošnost hrozně líbí.
Jak jinak ....temnější paleta-  z vlčete je už dávno vlčice !
[Obrázek: 1449431287-25a5d2120e4415c74635eab98f9a0a6f.gif]
.
Odpovědět
EQD ATG je za mnou, sice jenom dva obrázky, ale myslím, že celkem úspěch ne? Rainbowlaugh
[Obrázek: can_t_wait_for_the_bell__by_mao_ookaneko-dagbbab.png]
[Obrázek: oh_dear__you_ve_carried_all_this_on_your...aggam0.png]

Mimochodem kvůli mé opět žalostné finanční situaci otevírám nouzové commissiony:
[Obrázek: emergency_commission_pricelist_by_mao_oo...ahwv75.png]

Víc informací: https://www.facebook.com/wolfiedrawie/po...7338418056
Pokud má někdo zájem PM Ajsmug
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Jeden commission hotový:
A mám k němu i speedpaint:
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Máš velmi zvláštní způsob kresby. Připomíná mi kresbu přímo na plátno (i když místy zase tolik ne) sice semtam něco málo mi příjde divné (například u toho posledního obrázku mi příjde trošku zvláštní ten hrudník ale dodává to tomu svým způsobem něco do sebe)

Asi to sem nějak moc nepatří ale chci se zeptat, kreslíš i portréty lidí? Protože s tímto stylem by vypadali opravdu moc dobře c: pokračuj ve tvorbě moc se mi to líbí Twilightsmile
Odpovědět
Respira: Kreslím úplně všechno Pinkiesmile jen na bronies.cz se snažím dávat pouze poníky. Pokud tě to zajímá, můžeš si projít mou galerii na deviantArtu Twilightsmile
A co přesně ti přijde divné?
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)