Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
Asi si dám výzvu, v minimalistickým provedení a vektorem aniž by to byla splácanina vektorů/ weird fontu/efektů/cutiemarků/.
Jamisi já si myslím že by se nad ním mělo přemýšlet, minimálně si udělat koncepci a rozvržení.
.
Odpovědět
Baterka: Tvůj umělecký pohled prostě většina nás běžných smrtelníků prostě nepochopí... Obě loga, která sem AliceNutter poskytla mi přijdou kvalitní a velice esteticky promyšlená Pinkiesmile Ano, jsou jednoduchá a nejsou na tom megahodiny práce, ale to přeci ani není nutné. Tohle není soutěž o to, kdo na tvorbě loga stráví víc času a bude si ho skládat pixel po pixelu  Ajbemused Nechápu tvůj přístup...To usiluješ o post Kmotra v malířské mafii? Ajsmug Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
hodně pěkné Pinkiehappy moc líbí
Why are you even here? Go do something useful.
Odpovědět
EresielRanwa: tak po bodech :-)

1. Možná nepochopí, stačí když cítí. (A tohle logo ve mě nic nevyvolává.)
2. je, i není to o času. Pokud tedy chceš skládat loga po pixelu můžeš/ ba i to nezabere tolik času. Prostě jen... nad tím víc přemýšlet ? Vytáhnout tu esenci z mlp a aplikovat ji ?
3. Máme jiné standarty- to co mi přijde naprosto nudné, nezvládnuté a odbyté pro tebe může být pro tebe dobré. Každý se pohybujeme v jiných kruzích.
4. Ty kruhy se střetávají tady. A je to dobře, neb to vyvolá diskuzi a ochotu a potřebu "zlepšit se".
5. Kmotry nech v knihách od Puza. Tam patří. Já bych raději byl třeba takový čaroděj ;).
6. Nelíbí a můžu to říci tady. Od toho to tu vlákno je.
.
Odpovědět
(27.10.2016, 18:41)Baterka Napsal(a): Asi si dám výzvu, v minimalistickým provedení a vektorem aniž by to byla splácanina vektorů/ weird fontu/efektů/cutiemarků/.
Jamisi já si myslím že by se nad ním mělo přemýšlet, minimálně si udělat koncepci a  rozvržení.

Je moc pěkný, že jsi v tomto oboru profesionál a my ti všichni fandíme, abys byl ještě lepší (to říkám, bez jakékoliv ironie). Máš laťku vysoko - to je v tomhle případě pochopitelné. Přemýšlíš nad tím, zkoumáš to ze všech stran, protože ví, na co se máš zaměřit a víš, co je z uměleckého hlediska ceněno. Ale většina z nás prostých amatérů či konzumentů jakékoliv formy umění tohle prostě neřeší - podívám se, řeknu si "je to pěkný" dalo mi to příjemný pocit a jdu dál. Nepřemýšlím nad tím, jestli a proč se mi to líbí/nelíbí protože to pro mě v tomhle případě není důležité. Pro tebe a spoustu dalších zase určitě je - v tom bude patrně ten zásadní rozdíl, když hodnotíme, zda je logo "lepší nebo horší", protože když si v něčem dobrý, tak si detailů prostě všímáš.

Logo obvykle prohlédnu při jeho novém vydání, ale dávám tomu tak dvě, tři vteřiny protože - při vší úctě - se na fórum nechodím koukat na logo, ač je to velmi hezká ozdoba v záhlaví a oceňuju práci těch, kteří loga neustále tvoří, protože drtivá většina z nich prostě umí. A každý z nich umí líp, než já.

Možná budu za heretika, ale kdyby byl v záhlaví jen barevný pruh, v něm (třeba vpravo dole) vložený cutiemark a někde ve třetině levé strany (protože zlatý řez) nápis bronies.cz, tak mi to stačí - vyměnit barvy a CMka všech možných poníků (... teď mě tak napadá, že logo v záhlaví pro Celestii vypadá úplně stejně... no nic...) a máš loga na každý týden v roce Twilightsmile

Upřímně... jsem docela rád, že se tu střídají loga od profíků a od amatérů. Aspoň to není tak jednotvárné.

OT:
(27.10.2016, 20:04)Baterka Napsal(a): 1. Možná nepochopí, stačí když cítí. (A tohle logo ve mě nic nevyvolává.)

V tom je velká pravda - můžem klidně cítit podobné věci z různých stimulů. Když máš hodně živou představivost (ne vždycky je to výhoda), tak ti stačí málo a mezi standardním vektorem a umělecky ztvárněný poníkem není zas - co se dojmu týče - tak propastný rozdíl.

Citace:2. je, i není to o času.  Pokud tedy chceš skládat loga po pixelu můžeš/ ba i to nezabere tolik času. Prostě jen... nad tím víc  přemýšlet ?  Vytáhnout tu esenci z mlp a aplikovat ji ?

Tohle je zajímavé... i kdybych to skládal "pixel po pixelu", tak to, co je v záhlaví nedám ani za měsíc intenzivní práce. Prostě na to nemám dovednost a třeba ani nemám čas/energii na to tu dovednost/zkušenost získat (protože se třeba věnuju jiným věcem). Vytáhnout esenci není podle mě tak složité. Dát jí formu takovou, aby ji ostatní zachytili v takové podobě, v jaké ji chceš předat, to je úkol hodný skutečného mistra.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Jako... v tomhle rozhodně musím souhlasit s Jamisem. Chápu, že budeš k tomu mít očividně víc kritický pohled, kdybych to já měla brát z tohoto směru, ano, sama tam vidím určité nedostatky, ale myslím si, že logo splnilo účel a i se mi líbí, že je takové jednoduché a prosté i barevně v pohodě sladěné, nic konkrétního mi na něm nevadí a jako celek mi přijde ok, zvlášť, když mám brát v potaz ten fakt, že opravdu většina z nás mu tolik nevěnuje pozornost natolik, aby bylo ve všem prostě dokonalé i na delší dívání ( i kvalita a obecný vzhled loga se využívá v jiných směrech více, když děláš logo třeba jen na razítka a menší věci - děláš ho co nejjednodušší, když ho vyvěsíš někde  ve velkém veřejně, už musíš řešit víc propracovanost a i případné barevné sladění - aby člověk, co se na to dlouhodobě dívá mu neboleli oči.) Snad chápete, jak to myslím Pinkiesmile
Odpovědět
uuuuh ... i like it !
.
Odpovědět
Proč nemá oči?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Už ani přesně nevím důvod, hele Pinkiehappy Ale nějaký důvod to mělo.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
sme se ucili na psychologii, jak si lidsky mozek sam doplnuje informace - treba smajliky - napisu dvojtecku a zavorku a co vidite? oblicej..a obzvlast to plati pro oci, kdyz vidite oko, hned se na to upne vase pozornost...takze mozna proto, aby neodvadelo pozornost od zbytku loga - by stalo za to udelat verzi z s okem a porovnat to Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)