Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trička a mikiny s potiskem MLP
#81
Ahojte
Prosím vás, zdaňuje sa aj poštovné?
Tričko - 25$ + Poštovné 5$
Budem v takomto prípade platiť DPH?

Ďakujem Pinkiehappy
Im a chicken, addict to an orange juice... and also Derpy Derpytongue2

Formula 1 fan! YAY!!
Odpovědět
#82
ne poštovné se do toho nepočítá. (teda alepson mě žádný DPH nenapočítaly a měl jsem stejné ceny jako ty)
Odpovědět
#83
Dneska přišly trika ze shirtinatoru. Jsem opravdu spokojený. Trika mají slušnou gramáž, potisk je vyvedený ve věrných barvách a není to taková ta vrstva, co praská a loupe se, je to spíš jen takový film co splynul s jednotlivými vlákny. Super.

Foto:

Dashie:
[Obrázek: DSCN01201_zpsfd3737d4.jpg]
[Obrázek: DSCN0118_zpsb9bcd7af.jpg]
[Obrázek: DSCN0119_zps9c52c575.jpg]
AJ:
[Obrázek: DSCN0117_zps4a1a64da.jpg]
[Obrázek: DSCN0115_zps3d5867db.jpg]
[Obrázek: DSCN0114_zps43a746c7.jpg]
Odpovědět
#84
Úúúú, nice Raritystarry Jaký jsi zvolil potisk? Pinkiesmile
Odpovědět
#85
Já jsem zvolil digitální potisk strojem kornit.
Digitální potisk se dělá pomocí tiskacího stroje Kornit 931DS. Díky němu jsme schopní potisknout na bavlněná trička Vaše vlastní fotky nebo i vícebarevné motivy. Potisk vydrží velice dlouho kvalitní (neopotřebuje se ani po 10 praních), zachytí barevné přechody i jemné detaily. Myslete však na tohle – aby byl potisk kvalitní, je potřebné, abyste nám dodali Vaše fotky nebo motivy v nejvyšším možném rozlišení. Náš creator Vám při každém motivu ukáže, jak je tento motiv kvalitní při zadané velikosti.

Výslední potisk je jemný na dotek, není to žádný tvrdý téměř-plast, který se těžko ohýbá a lepí se v teplu na tělo. Každé jedno tričko prochází velice přísnou výstupní kontrolou kvality, takže se nestává, že by byl motiv špatně nebo nekvalitně natištěný.

Jo a gramáž je 185 g/m2. Za 334 Kč/tričko je to řekl bych dobrá práce.
Odpovědět
#86
Hmm, takže po 11 vypráních se začne opotřebovávat, no, není to nijak málo a za ty korunky... zapojím Shirtnator do vánoční bitvy mezi WLF a Redbubble Rainbowlaugh
Odpovědět
#87
No, upřímně, radši ho asi budu stejně prát v ruce a to vydrží ještě mnohem víc Pinkiesmile
Odpovědět
#88
Čau. Tak Vánoce se blíží a mohu si objednat tričko MLP FiM. Twilightsmile Potřebuji ale poradit. Chtěl bych to vzít na dobírku, abych nemusel platit clo a aby to do Vánoc přišlo (psali jste, že to trvá cca 1 měsíc, takže bych to mohl stihnout). A platit chci samozřejmě v Kč. Jak to mám udělat s tím převodem, abych neplatil clo apod. A trička jsou univerzální, nebo jsou rozlišena na dámská a pánská? Mohli byste mi prosím napsat přesně krok za krokem, jak postupovat a odpovědět mi na otázky?
Moc díky. Twilightsmile

EDIT: Objednávat chci z redbubble.com

Tady se nachází obrázky poníků, které kreslí moje mladší sestra. Twilightsmile
Snad se vám obrázky budou líbit. Pinkiehappy
Děkujeme za komentáře.

Odpovědět
#89
Mno, osobne po tom, co jsem prozkoumal shirtinator.cz a technologii jejich digitalniho tisku, je to same co maji ty kvalitni zahranicni tisky - jedna se o kapicky barvy ktere se slouci s latkou tudiz vytvori jednotnou vrstvu, zachovaji relativni dychatelnost a vydrzi dost prani a kvalita je plna, cele spektrum barev a tisk nabizeji i na ramena takze se da udelat super cool polo kosile tam =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#90
Rád bych to objednal z redbubble.com
Někteří už myslím odtud objednávali, tak našel by se někdo, kdo by byl ochoten mi odpovědět na moje dotazy? + je jisté. Twilightsmile
Díky.
Tady se nachází obrázky poníků, které kreslí moje mladší sestra. Twilightsmile
Snad se vám obrázky budou líbit. Pinkiehappy
Děkujeme za komentáře.

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)