Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. Veľký bratislavský zraz
#91
Pocuchaný, ale přežil! Twilightsmile
[Obrázek: mCLUbP5.jpg]
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
#92
Já nedostal. Raritycry
Odpovědět
#93
Tak aj môj dorazil v poriadku, ale ono mne sa vždy čudovali na konci školského roka aj pri odovzdávaní učebníc, že či vyšli čerstvo z tlačiarne Rainbowlaugh
   
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#94
komu som pokafrala meno alebo nedajbože nedostal diplom za učast na larpe a chcel by ešte a pride na zimne karaoke tak mi napiste spravu a ja vam ten diplom vypíšem a donesiem Pinkiesmile
Odpovědět
#95
Ako to vyzerá s fotkami?
Odpovědět
#96
Moje fotky ještě čekají na zveřejnění - krom fotek mám i práci, přítelkyni, rodinu, kterou navštěvuji a příprava Zimního Karaoke je v plném proudu Twilightsmile jen se neboj - brzy budou.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#97
http://imgur.com/hhga8UF
Odpovědět
#98
Fotky konečně přetříděny!

Vzhledem k tomu, jak Facebook v poslední době zachází s galeriemi, které mají být přístupné bez registrace, hodil jsem fotky, spolu s reportem o Bratislavském srazu na web czskbronies.cz
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#99
Jamis Napsal(a): Vítězové se dočkali cen ne ledajakých – Adamovi a MrMaidixovi se skleničky s gravírovanými cutiemarky budou určitě hodit [Obrázek: 1f642.svg]

Jsem ji nakonec stejně vyměnil, zrovna takovouhle skleničku bych já moc nevyužil a obrázek od Vlčete už je na stěně na Strahově Twilightblush
[Obrázek: JEnZCXA.jpg]
Meow?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)