Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyšinuté karikatury tuláka Quinta
Obrázky z linek jsou bezva, protože nechávají spoustu prostoru pro představivost. Kreslíš většinou na tmavá pozadí?
Odpovědět
Tyhle linky kreslím jedině na tmavá pozadí. Ještě se mi nepodařilo, aby takové kresby vynikly na pozadí světlém. Trochu mi to v takových případech připomíná rozeznávání obrysů proti slunci Pinkiesmile
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Zase se nám inkrementuje číslovka roku. Co to znamená? No přece další "tradiční" novoroční Berry Punch! Tentokrát tak mimo, že zapomněla, že má volno...
[Obrázek: 3891CZ.png]

Přeji, ať si oslavy užijete, ve zdraví a se všemi končetinami, a ať se vám shitstormy, kterých se ve 2017 obávám, co nejvíce vyhnou.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Počkej, tahle Berry je od tebe? Rainbowlaugh Myslím že včera jsem jí zahlédla na Furaffinity a pořád jsem koukala na ten pict "proffessionalism" RainbowlaughD
Odpovědět
Nevím teda jak včera, nahrával jsem ji až ráno... Wibbly wobbly timey wimey?  Pinkiesmile  Na FA mám pro poně účet ještě pod náhradním pseudonymem. Každopádně ano, tato je ode mne.

A něčím jsem tu nudnou zeď zaplácnout musel, naštěstí se záblesk inspirace trefil.  Twilightsmile
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Hm, divné, na mou duši na psí uši jsem to viděla včera, protože jsem dnes ještě na FA nebyla Rainbowlaugh tak jsem aspoň ráda že na FA je nějaký další český brony, ono i čecha tam člověk hledá s lampou ve dne
Odpovědět
Po tom, co mi půl roku leželo rozpracované na disku jsem dokončil další neumělecké ztvárnění Papercut.
[Obrázek: 3898CZ.jpg]

Inspirace odtud.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Velmi podařené. Super stíny, hlavně na nohách a kopýtkách. Twilightsmile  
Jak jsi zvládl udělat ty oči?
Odpovědět
Nejsem si jistá, odkud jde světlo, ale fakt se mi líbí celkové pojetí obrázku a rozhodně to plní účel s navozením děsivější atmosféry (je to účel, že ano? Rainbowlaugh ) A opravdu se mi líbí ty stromy, zvláště pak kořeny a kmeny xD A to zelené na nich má být odlesk zeleného světla nebo lišejník? Jestli to je lišejník nebo tak něco, tak je naprosto super! Twilightsmile
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
Líbí se mi, že ses z toho obrázku vlka jen inspiroval a neobkresloval ho do detailu. Póza, výraz tváře i to okolí jsou na tvé malbě jiné a originální - tvé. Twilightsmile

PS: Šavlozubí poníci jsou tvůj vynález? Nebo jak jsi na ně přišel? Rainbowlaugh
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)