Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 4.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.::Cally-Dream::.
(01.03.2017, 22:44)Ruushii Napsal(a): (Pravda mě nenapadlo, že když si tohle řeknou všichni, tak se vlastně neozve nikdo xD)

Něco na tom asi opravdu je, já si to totiž řekl taky a neozval jsem se Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Je velmi vtipne, ze vsichni si rekli, ze tak popularni umelec, jako Cally, bude proste totalne zatizena praci a proto se ji nikdo neozval Rainbowlaugh

A pekne barvicky - moc tomu nerozumim, treba takovy Koh-i-noor nedela neco podobneho za dobrou cenu tez?
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Koh-i-noor je Mercedes. Prismacolor je Bugatti Veyron. Any other questions? Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Dělá ,polycolor od koh i noor  je na voskovem základu , a má 72  barev ,prisma má 150 odstínů a na olejovém základu.  Oboje jsou úžasné
.
Odpovědět
po přečtení komentářů se musím smát :D,,jako nechala jsem nabídku týden, přihlásila se mi pouze Purple, ze zklamání jsem to škrtla :D
Po skickách jste mi minule chodily jak vosy na med a když nabídku barevný obrázek, najednou ticho po pěšině :D
No ale jako další pokusné králíky jsem si vzala Coldfireho, Mácamana a jako první na zkoušku byl Miky :) .

Než zase poodpovídám po jménech, ráda bych nejdříve odepsala Melovi, protože jsem už tuto otázku, proč né Kohinorky.
Moc mě mrzí, když se mě na toto někdo zeptá, s touto značkou pracuji od čtrnácti let neustále (14. rok počítám jako malování malováním), prvně jsem si pořídila sadu Aquarell (sadu 24, "školní pasteky" v papíru), se kterýma jsem vybarvovala pořád, zde jsem i zjistila to, že mě baví pracovat s vodou, poté jsem si pořídila větší sadu Aquarell 36 odstínů, pak jsem myslela, že se dám na pastelky. Tak jsem dostala sadu  Triocolor (sadu 24 v papíru), ale vadilo mi, že jsou objemné a musela jsem je pořád strouhat jen abych udělala slabou čárku, proto jsem si začala po jedné pastelce kupovat Polycolorky (cca 40 pastelek jsem si postupně kupovala)
To jsem ale zjistila, že mě pastelky tolik nenaplňují, jako barvičky co se dají rozmazávat vodou :D. Dostala k narozeninám Mondeluz (sadu 36 v papíru) s nimi doteď pracuji, jen jsem si k nim pořídila větší sadu 72 odstínů v papíru (cca před rokem)
Tak že na kohinorky dopustit nedám, hlavně na Mondeluzky. I když je ale podvádím s vodovkami Faber-Castell(21 barev) a ruskými White nights, protože vodové barvy od Kohinoru mi nevyhovují.
Něco málo co mám sebou v HB, zbytek mám v rodném pelechu,,plus ještě někde rozlámané 3 balení progress :D
[Obrázek: IMG20170302155756ip6z.jpg]
Co se ale Prismacolor týče, byl to můj sen od té doby co jsem se přihlásila na deviantart a viděla tvorbu USA malířů, prostě mě ta uhlazenost neskutečně zaujala, vypadalo to jako digitál na papíře :D,,jako nečekala bych, že si je někdy pořídím, ale karaoke mi dalo možnost si ten "dětský sen" splnit :), ale u Mondeluz pastelek zůstávám nadále (i tvé badge je tím dělané :D). Digitální umění mě stále neláká a tak jsem ráda, že mohu vyzkoušet zase něco jiného :),,
ale až se mi podaří rozjet scan/tiskárku,  udělám něco jako stejný 5x obrázek s podobnými barvami
Triocolor/ Aquarelle/Polycolor/Mondeluz/Prismacolor
kde bych vizuálně ukázala rozdíl.
Ale o proti kohinoru je na tom značka Prismacolor bídně hlavně ve skladování,,pixla sice hezká, ale platíčka jsou tak slabá, že je musím zvedat opatrně a vložit do obou dlaní, neskutečně slabý levně působící plast, ve kterám ani ty pastelky nedrží, lítají tam jak splašené.. oproti kohinoru kde mohu platíčka vzít jednou rukou a nemusím se bát, že mi pastelky vypadnou. Za tu cenu, jakou jsem za ně dala, bych očekávala i hezké skladování pro pastelky,,teď si budu muset kupovat minimálně 3 penály abych je měla kam bezpečně uskladnit :D

No doufám, že to bylo dosti vyčerpávající, ale ráda na cokoliv zodpovím!

Frolda: ano zoubkoví budou mít u mě v commishech vždy 5% slevu xD
Tiger Eye: děkuji mockrát, ano mám hlavně ráda záporáky, ale občas mě lidi nutí kreslit i cute :c
Mácaman: a já tvůj komentář zneužila! naprosto bezcitně!:D,,původně jsem chtěla nakreslit něco šíleně noob a pak tě překvapit na sraze originálem :D (ano originál máš u mě schovaný, tak doufám že se na CZQ potkáme:) ) Nemáš zač, já děkuji za vždy moc krásné komentáře zde a že jsi se stavil u stánku :). Pamatuji si právě, že jsi měl často AJ se ciderem, tak jsem to chtěla zkusit nakreslit v mém podání :)
blesk1j_CZ: Blesku pokusím se, teď už nemám výmluvu na to, že na ní nemám barvu, v těch 132 odstínech se něco najde :)
Ferraripony: nope, prázdno jako na poušti :D, ale ty máš u mě stále slíbený obrázek (neboj nezapomněla jsem!)
Neko.Cross : jako pár dalších lidí:D, copak koušu, že se nikdo neozvalxD,,ale Niky pro tebe mám taky něco připraveného, ale víc neřeknu :3
Ruushii: no aspoň jsem si po přečtení komentářů měla nad čím zasmát :D:D to by mě fakt nenapadlo, že všichni jen, že už mám plno:DxD a děkuji!
niemand: come on ponies D: why U-do-dis :D
Azuliana: děkuji za velmi podobné vysvětlení! lépe bych to stručněji neporovnala:D
Baterka: ano to jsou úžasné, ale Polyny nikdy nedonutíš k tomu co dokážou Prismy :D a naopak
Odpovědět
Yay! Jasně Celly. Byla by to škoda použít jinou barvu. Ale hodně se těším a rád si počkám.

To něco jako, když jsem měl před sebou náčrt své ponysony a v ruce jsem držel nějakou fialovou. Měl jsem obavy a ty obavy se naplnily. Ta barva měla úplně jiný odstín než jsem chtěl. Naštvalo.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
(02.03.2017, 18:23)Cally Napsal(a): Neko.Cross : jako pár dalších lidíRainbowlaugh, copak koušu...

Ale vždyť mě koušeš! Každou chvíli. Rainbowlaugh Takže to je ten důvod proč ti ostatní nepíšou. Ajsmug
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
Óóóóó... Tak to jsem zvedavá... O///O Heart
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
OT:

Dneska když jsem procházel imgur, tak jsem si vzpomněl na Cally, když jsem viděl tohle:

http://i.imgur.com/Fxwcxa5.gifv

Normálně by mi to asi nic neřeklo, ale protože jsem četl její příspěvek s názvy pastelek, tak mi ten Prismacolor nějak zůstal v hlavě. Rainbowlaugh

(nedávám to schválně s IMG tagem, protože to je dost velký gif a akorát by to tady někomu rozbilo internety Rainbowlaugh  Nebo zpomalovalo načítání stránky)
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Ok then poučení pro příště, i když si myslim, že máš plno, tak ti ti tak napsat. pokusím si to zapamatovat. Pinkiesmile anyway kdyžtak napiš na fb rád si s tebou někdy napíšu i jen tak zase Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)