Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
Fun1k - jop krasnej usmev Pinkiehappy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Odpovědět
Super logo Fouňo. (◕‿◕✿)
Power of Music djpon3

(◕‿◕✿)

Přispívám do PMVs a Generalni audio vlákno. Enjoy Raritywink
Steam
     
Odpovědět
Ježkovy voči tohle nový je strašně sladký Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Zkrátka derptastický! I když mě trochu překvapilo, že už nepokračujeme s výtvarným obsahem od cz/sk Bronies Rainbowderp

Okaaay.... tak prej máme mít teď logo s Rarity, ale já tam pořád vidím Derpy... pardon za lehčí derp teda Derpyderp1 Rainbowlaugh
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
To novy logo je fabulous  Raritywink
Odpovědět
(14.03.2017, 22:57)Ruushii Napsal(a): Zkrátka derptastický! I když mě trochu překvapilo, že už nepokračujeme s výtvarným obsahem od cz/sk Bronies Rainbowderp

Okaaay.... tak prej máme mít teď logo s Rarity, ale já tam pořád vidím Derpy... pardon za lehčí derp teda Derpyderp1 Rainbowlaugh

Derpy tam byla dva týdny, musíš refreshnout stránku pro nové logo Twilightsmile Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Ach ano, už ji vidím! Děkuji niemande Rainbowlaugh

Tak teď už doopravdy: Moc pěkné logo. Zaujme svou jednoduchostí a paví peří dělá všechno lepším, nuž. Rainbowlaugh Lehounce mě vyvádí z pohody to až příliš jednoduché pozadí, ale holt se musím zkusit více zaměřit na Rares a méně na ty holé okraje. Twilightangry2 Rainbowlaugh
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
je to nadhera hned ti dam plus elis Pinkiecrazy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Já si nemůžu pomoct, já si tu neviděnou spodní část musím představovat nějak takhle: http://imgur.com/ghWzR9b

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)