Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vztah českých bronies ke tvorbě inspirované fenoménem MLP:FIM
#1
Zdravím, přátelé. Pomozte prosím vyplnit krátký anonymní dotazník ohledně vašeho vztahu ke tvorbě inspirované MLP:FiM.
Výsledky později (ať už tady, nebo v novém vlákně) samozřejmě zveřejním, takže se také dozvíte něco zajímavého o našem fandomu. Díky moc  Twilightsmile


https://docs.google.com/forms/d/1q1hHUzX...wTlys/edit
Odpovědět
#2
Teda, s těma dotazníkama se roztrhl pytel. Jedna maličká připomínka, já su třeba v pohodě, ale podle mě budou mít problémy transsexuální jedinci problém s vyplňováním otázky ohledně pohlaví. Nicméně, vyplněno. Pinkiesmile
Odpovědět
#3
Omlouvám se, pokud se tím někoho dotknu, ale já mám na tohle poněkud jasný názor. Od přírody existují pouze dvě pohlaví, ne více. Můžete mít jakoukoliv sexuální orientaci, ale tímto to končí a stále více či méně spadáte do kategorie muž X žena.
Odpovědět
#4
Odesláno  Twilightsmile
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#5
Taky bych řekl, že s pohlavím nemůže být problém. Co jiného by tam taky mělo být než muž a žena? Rainbowlaugh Jinak vyplněno.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#6
Myslím, že transsexuálové hrdě zaškrtnou pohlaví, s kterým se identifikují. Když je někdo např. MtF, taky si asi raději bude říkat žena.
Také jsem odeslal.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#7
Úspěšně vyplněno a odesláno. Jinak mockrát ti děkují, že si do 11. otázky zahrnul také web mlpinfo.cz, nesmírně mě to potěšilo a zajímalo by mě, kolik lidí tuto možnost označili. Twilightsmile
Odpovědět
#8
Hotovo. Doufám že to pomůže i když si myslím že moje odpovědi spíš budou vytvářet odchylku.
Odpovědět
#9
Zodpovězeno a posláno Twilightsmile
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#10
26+ se nerozděluje? Rainbowlaugh Čtyři skupiny na první třetinu života a zbylé dvě třetiny hodit do jednoho pytle? Tak to pěkně děkuju.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)