Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2017: Digital Frontier
Tak budu doufat, že jsem ten Royal Route urval Rainbowlaugh
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Odpovědět
Royal Route je můj, je jedno že nebudu mít co žrát, je jedno, že teď nemám na FFko ani si nebudu moc koupit nový kosmetický serepetičky nebo šaty z LadyVLondon. Život je otázkou priorit. Come to me miss Libussa!!!
Odpovědět
V emailu s obj mi nepřišli pokyny k platbě, v systému objednávek se píše že by to mělo přijít s timto mailem


@NettysFall pokud si platbu delal bankovnim prevodem muzes ji jeste upravit banky maji do utery volno
Život je jako tetris, pokud zapadneš, zmizíš.  Twilightsmile
Odpovědět
Europelanguage - Pokud budeš na té stránce - czequestria/vstupenky - máš tam odkaz na tvůj profil (nahoře vpravo vedle košíčku). Když si klikneš na Order history měl bys tam mít podrobnosti objednávky, kterou když rozklikneš, uvidíš i ty pokyny k platbě -číslo účtu, cena samozřejmě i detaily, co kam dát (číslo objednávky do zprávy pro příjemce)
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Platil jsem ze spěchu, nevím co tam přesněji dát. Jsem trubka. Rainbowlaugh
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
Frolda-dik uz jsem vse nasel
Život je jako tetris, pokud zapadneš, zmizíš.  Twilightsmile
Odpovědět
@niemand Mám totéž...  Pinkiesad2

O 2 mých mailech to u registrace tvrdí, že už jsou používané, ale u loginu nefungují a při "ztrátě hesla" mi to naopak tvrdí, že tyhle emaily nikdo nepoužívá.
Pak se třetím na Seznamu mi to nic nehodilo, ale vypadnul na mě fatal error. To bylo ve Firefoxu, v Opeře mi ten formulář k registraci ani nešel otevřít Rainbowlaugh

UPDATE: Se všemi zkoušenými maily už mi nejde ani registrace, ani login a když použiju nový, tak mi to vyhodí tohle:
[Obrázek: 625a6733c5344692baf21bf18bc4aab2.png]

UPDATE 2: Už vše ok. Díky!
"Songs are like hugs that mouths give to ears."
"Karaoke isn't about sounding good. It's about sounding terrible together."

                       -Mabel Pines

For cuteness overload go this way.
Odpovědět
Taktéž mám nějaký problém s koupením lístku, konkrétně mi to hlásí "Maximum order amount for Fancy Portal is 1!", přičemž Qty mám 1.
Odpovědět
Vyřešeno. Prosím objednejte znovu. Moc se omlouvám!
Odpovědět
A čo v prípade že som platil cez Paypal a strhli mi to?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)