Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
Já se musím pochválit, že jsem Kájův styl poznal. Raritywink Pěkná práce.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Mně osobně se logo líbí, pěkný nápad i stínování Pinkiesmile jediné co mi vadí je stínování Celestie, kde, jak bylo zmíněno, vypadá trochu ušmudlaně, plus mi připadá že obě mají moc veliké oči.
Odpovědět
no je fakt ze mají oci přes pul hlavy ale na tu uz sme tak nejak zvykli ze jo...ale zpetne si rikam ze tmave bryle u Luny sou dobry napad. Prece jen jako nocni princezna by logicky mohla byt citliva na slunecni svetlo...coz je dobrej headcanon a napad co se da vyuzit ruzne....
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tohle logo se mi fakt líbí. Konečně ho po dvou měsících nemusím schovávat! Twilightsmile
Odpovědět
Meh. Styl nestyl jsou tam dost velký fucked up části.
.
Odpovědět
Skvelé logoPinkiesmile My celestiáni sme zvlášť potešení Twilightblush
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Neviem, čo má kto proti... Princezné na logu vždy rád vidím...
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Nikdo nic proti princeznám a motivu nemá, já hodnotím pouze technické provedení.
.
Odpovědět
OT: @Baterka
Když jsme u toho technického provedení... zkus opravit link na svůj avatar Twilightsmile
[Obrázek: xXXbyEj.png]

Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
ot: To je schválně Twilightsmile
[Obrázek: 2af30a84be12844597a6b4703907583a.jpg]
[Obrázek: krugernoprogress.jpg]
Proč mám pocit že tady se opravdu nesmí být moc kritický( to autora nikam neposune) či mít jiný pohled na věc ? Ježiš to že jsme (nebo nejsme Pinkiehappy ) bronies neznamená že všechno s nálepkou mlp budu nekriticky obdivovat.
#avokádový_tousty
#Artispaintorpain
.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)