Anketa: Vaše sex. orientace?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Heterosexual
55.11%
97 55.11%
Bisexual
16.48%
29 16.48%
Homosexual
7.39%
13 7.39%
Pansexual
6.82%
12 6.82%
Demisexual
5.68%
10 5.68%
Asexual
8.52%
15 8.52%
Celkem 176 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies
Já si myslím, že tihle lidé si prostě odmítají přiznat pravdu. Narodili se jako muž/žena a jakákoliv hormonální terapie nebo operativní zákroky tohle nezmění, ať si to přejí sebevíc. Proto vzniká tahle kontroverze. Já jako heterosexuální člověk mám nárok vědět, že potenciální partner(ka) se narodil jako muž a anatomicky je to stále muž, akorát má pozměněné hormony, případnou operaci a jinak se obléká.

Zastávám názor, že na současnou léčbu transsexuální poruchy formou hormonů/operací se bude nahlížet stejně jako na léčbu duševních chorob pomocí lobotomie. Nemám nic proti transsexuálům jako skupině, ostatně oni za svou nemoc nemohou, ale dívat se na tohle přes růžové brýle a říkat, že se nic neděje a všechno je v pohodě, v tom je pro mě pravé pokrytectví.

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět
Jo, tyhle posty taky miluju Baterko Rainbowlaugh Misto aby lidi slavily, ze maj konecne ty prava a ze je nikdo nevesi ci nehaze do reky, tak se s*rou do vetsinove populace svymi svetovymi nazory Rainbowlaugh

Tez jako napr. Tadys80, jsme pred Bronies nevedel, ze LGBTQ apod. existuje, jen o LG (ne ty televize) jsem vedel a bylo mi to teda tak nejak jedno, co si kam kde kdo dela.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
LGBTQ is sooooo last week.
Teď je to LGBTIQA, pokud už nestihli vymyslet další rozšíření :-D
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Eugene: nerozumim, co je dle tebe spatne. ten clovek se narodil anatomicky jako muz/zena ale neciti se tak. zkus si to predstavit. a hormonalni lecba a chirurgie mu muze pomoci a prokazatelne pomaha. nevidim problem...samozrejme s tebou souhlasim, ze jako partner mas pravo to vedet
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Macaman: Právě v tom je problém, psychický problém. Nelíbí se mi povyk okolo a invazivní nezvratné metody, jakými se symptomy této nemoci léčí. Budoucnost vidím v medikamentech tlumících nebo zcela eliminujících příčinu, aby jedinec mohl spokojeně žít s pohlavím, s jakým se narodil.

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět
Eugene: myslis jako ze treba nekdo ve skutecnosti neni uvnitr jineho pohlavi nez fyzicky a treba po nejake dobe muze toho litovat atd? tak jiste stat se to muze, ale tito lide musi pred zmenou pohlavi projit dost dlouhym koleckem vysetreni, psychologu a komisi, ktere by toto mely odhalit. a to co navrhujes ty mi prijde nebezpecnejsi - brat psychofarmaka, abych se citil spokojene ve svem tele....
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Eugene: naprosto s tebou souhlasím, že ve vztahu by to určitě mělo být řečeno od začátku. Je to přece jen poměrně důležitá věc. Ale tvoje řešení je poměrně extrémní, Když to peřeženu, navrhuješ, aby každý muž, který se cítí být ženou (nebo naopak) byl zdrogován (léky jsou drogy a léky používané v psychiatrii bývají obzvlášť svinstvo), aby si to už nemysleli. Akorát že s takovými dávkami si nejspíš nebudou myslet už nic moc o ničem. Ale taky názor.
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
Elchar: Jo, přehnal jsi to. Vím, že psychofarmacie je daleko od ideálu, proto jsem psal o budoucnosti (proto ten příklad s lobotomií). Každopádně mi přijde lepší léčit příčinu v mozku, než hyzdit tělo řezáním a hormony.

Ale každého věc, ať si pro mě za mě třeba uřeže nohu.

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět
Dneska se mi na feedu objevují věci.... Co zase říkáte na tento švédský přístup výchově? Ps má to 1000 like a 4000 dislike



Eugene:jinak tvůj názor je fakt extrémní, myslím si že je to aktuálně ošetřeno dobře. Jak říká macman
.
Odpovědět
(25.07.2017, 18:37)Discordian Napsal(a):
LGBTQ is sooooo last week.
Teď je to LGBTIQA, pokud už nestihli vymyslet další rozšíření :-D

No tak přidali asex na to m není nic špatného.
.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)