Anketa: Vaše sex. orientace?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Heterosexual
55.11%
97 55.11%
Bisexual
16.48%
29 16.48%
Homosexual
7.39%
13 7.39%
Pansexual
6.82%
12 6.82%
Demisexual
5.68%
10 5.68%
Asexual
8.52%
15 8.52%
Celkem 176 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies
Mácaman: chceš říct, že heterosexualita je pouze lidský vynález?
Odpovědět
Já bych jen poznamenal, že na homosexualitě není nic nenormálního. V přírodě jsou velice dobře zdokumentované homosexuální vztahy (a to u obou pohlaví!) mezi delfíny a velrybami, medvědy, vlky, lvy, skotem a třeba takoví tučňáci tvoří homosexuální partnerství na celý život.

Možná homosexualita není úplně evolučně nápomocná reprodukci (šíření genů => přežití druhu), ale to není většina činností, koníčků a vášní, které lidé civilizovaného světa provozují (jakákoliv umělecká činnost například je výrazně méně přirozená a asi tak stejně evolučně "prospěšná" Rainbowwild )
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
intrix: ale kdepak, chci rict ze jsou to lide, kdo urcil co je "normalni", nikoliv priroda nebo Buh. pokud jde treba zrovna u homosexualitu, vyskytuje se ve velke mire i u zvirat a napriklad v takove antice byla bezna Twilightsmile

EDIT: a jak jsem se dozvedel nedavno, homosexualni pratelstvi bylo bezne napriklad u japonskych samuraju. meli manzelku, treba i konkubiny... a pak treba take pritele - vojaka, samuraie...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Intrix: Jé to je super že se můžu léčit. Čím bys začal? Nějaké elektrošoky? Tuna prášků?

Jestli je to vrozené, to nedokážu posoudit ani já. Se mnou to ale bylo taky trochu komplikovanější. Rainbowlaugh je to hodně o tom, kdy to člověk přizná sám sobě.
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
Aelipse: pokud ti nevadi srovnavat cloveka s primitivnim zviretem, ktere si ani neuvedomuje se dela neco spatne....

Edit: clovek je dost inteligentni na to, aby pochopil ze tudy cesta nevede. Ale proc ne. Muzem se tu vsichni oodavat homosexualiite, ale pak se nesmime divit, az nas tu sezerou cikani a muslimove
Odpovědět
(27.07.2017, 15:22)Mácaman Napsal(a): Lachtan: a tim se nabizi zajimava otazka - je mozne aby se sex. orientace behem zivota menila?  Pinkiesmile

Já bych řekl že to možné je.... vzhledem k tomu že znám ještě minimálně jednoho nebo dva jiné tvory kteří to měli velmi podobně jako já.
Nudím se, ptejte se mě, Brony,Fluttershy fan,Flegmatik lvl. over 9000! and Whovian.
Odpovědět
Intrix: teď jsi mě ale zaujal. Co kdo dělá špatně? Já na lásce dvou dospělých lidí tedy nic špatného nevidím, ať jsou jakéhokoliv pohlaví. Asi do toho nemám co mluvit, nestranný zrovna nejsem ale.... Wtf man Rainbowhuh
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
Intrix: OT - z toho co sem vypozoroval za zivot (a hodne lidi co znam, s tim souhlasi) tak zvirata nejsou ani zdaleka tak "neinteligentni" jak si myslime...jo, neovladaji lidskou rec, ale prohlasit je za primitivni a ze si neuvedomuji, co delaji bych si teda netroufal.
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Intrix: Proč by pak ale u "inteligentních lidí stojících nad zvířaty" měl v otázce reprodukce hrát vůbec nějakou roli primitivní sex ergo tím pádem sexuální orientace? Pinkiesmile Homosexualita není žádná impotence nebo neplodnost..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Někde jsem zaslechl, že mozek je z hlediska sexuality hodně flexibilní a adaptibilní. Sexualita je i hodně formována vlivem společnosti a okolí. Nejsem sice žádný expert, ale řekl bych, že něco pravdy na tom bude, když se ohlédnu třeba do řecka, tak když muž měl milence, bylo to top, nejednalo se o nějaký vyvrhel, ale o prestiž.

(27.07.2017, 16:05)Aelipse Napsal(a): Možná homosexualita není úplně evolučně nápomocná reprodukci (šíření genů => přežití druhu), ale to není většina činností, koníčků a vášní, které lidé civilizovaného světa provozují (jakákoliv umělecká činnost například je výrazně méně přirozená a asi tak stejně evolučně "prospěšná" Rainbowwild )

Že umělecká činnost není evolučně prospěšná je drsné tvrzení. V době kamenné měla umělecká činnsot zásadní vliv na evoluci lidské společnosti. Někomu mohou hliněné figurky, destičky, talismany a čmáranici jako něco naprosto zbytečného, ale v tvorba těchto zbytečností měla zásadní vliv na rozvoj abstraktního myšlení a představivosti. Člověka tato činnost naučial přemýšlet, vnímat věci mnohem složitěji a komplexněji a ne jenom jakožto hmotu, učilo je to dát názvy abstraktním pojmům jako je láska, loyalita, strach. Umění pomohlo společnosti, aby se vyvinula a jelikož je člověk součástí spoelčnosti, on se vyvíjel spolu s ní.

Umění hrálo a bude hrát důležitou roli v evoluci. Jsme součástí mnohem složitějšího systému než jenom "kdo strčí klíč do správné dírky".

@Intrix:
Naznačuješ, že inteligence je přímo úměrná rychlosti množení? Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)