Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2017: Digital Frontier
aaaaha na to že sem tentokrát neměl kameru tak i přes to mám pár záběrů ze sobotní párty
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
AAAAAAAAAAA, Poníci, tak tohle bylo SUPEE(per)R(y)
Hlavně aukce, tu jsem si hodně užil. 30 630 korun... Tak to je epické.

Skvělá zábava. Děkuji všem
Perry byla supeeer!
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Doraženo dom, jsem přecpaný zážitky natolik, že to ani neni možno vypsat. Tohle byla zatím nejlepší Czequestrie. Moc gratuluju všem orgům a staffákům, že se jim podařilo něco tak báječného ^^ a překvapení na konci byla dokonalá pecka
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Mám za sebou první Czequestrii a musím uznat, že opravdu stála za to. Atmosféra, organizace, lidi, všechno bylo perfektní a všem moc děkuju za nejlepší 3 dny Pinkiesmile

Btw: Nebyly by k dispozici ještě nějáké plakáty "Czequestrie 2017" s vyobrazením Libušky ? Ten můj se jaksi ztratil.
Odpovědět
Omlouvám se všem, se kterými jsem se nestihl rozloučit, za mé náhlé zmizení v době, kdy vrcholila aukce (Perry, zařiď si kloboučnictví Twilightsmile ). Vyšlo mi to tak akorát na autobus domů (s otočkou na brony bytě), neb zítra brzy ráno musím být v Jihlavě. Příště se lépe zorganizuji - mít všechny zavazadla v Krakově, mohl bych s vámi zůstat o půl hodiny déle.

Moc a moc vám všem děkuju za úžasný con. Czequestrie zraje jako víno a tuhle jsem si fakt užil dvojnásob - jako staffák i jako účastník. Ještě jsem plný překrásných dojmů a letos byly opravdu silné, jako třeba naše dobrodružná zkratka na LARPU (přece to nebudem obcházet), díky níž má lístek s oznámením "Gratulujeme, přežili jste LARP" přidanou hodnotu - viz Vtipné hlášky ze srazů. Flutterryay Společné spacákování s Převaláky v jednom pokoji bylo taky super, ale nejsilnější okamžik byla loterie na stánku Promo animation teamu. Lístek za 50 Kč, 3 lístky za 120 Kč, každý lístek vyhrává. Přirozeně jsem neodolal, takže platím, losuju a čekám, z jakých kategorií zboží si budu vybírat svou odměnu. První lístek - pohlednice, druhý lístek - pohlednice, třetí lístek - první cena! Pinkiegasp Já zářil jak vánoční stromeček. Takže nádherná ručně malovaná zarámovaná Chrysalis teď leží u mě na gauči. Raritystarry Není to jediná krásná věc z CZQ, co tam leží, ale rozhodně je nejhodnotnější. Tak kdo ještě nespí, užívejte si afterparty! Mějte se!
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Czequestia bola super, pacil sa mi program, a a celkova atmosfera.

PS: foto budu neskor
MLP:FIM SVK s01 a s02
na Dailymotion

a YTB kanal  

profilovy obrazok by Sweet elis
Odpovědět
díky všem Staffákům a účastníkům za bezva zážitek.
Užil jsem si to stejně jako Loňský Galacon a je vidět že člověk nemusí zruinovat kreditku aby se dostal na super con.

myslím že Czechqestria začala včerejškem novou tradici a Joker z Galaconu má co dohánět.

A nakonec přeju vše nejlepší  do budoucna Lattellerrovi a Haguře Flutterryay Flutterryay Flutterryay
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
Byl to můj první con a rozhodně stál za to...no co stál. Byl nejlepší vůbec Pinkiehappy Spoustu lidí jsem znal pouze pod nicky a obrázky na fóru. Potkat vás všechny v reálu bylo moc fajn. Myslím že mám nezapomenutelné zážitky. Kdybych měl děkovat lidem, se kterými jsem si pokecal, tak to bude skoro celé fórum Twilightsmile Takže tobě, tobě, ty a tobě taky. Nejradši bych vás objal všechny, bohužel na to nebyl čas a vůle všech Twilightblush Každopádně se na vás znovu těším a už teď se nemůžu dočkat, až vás zase všechny uvidím Pinkiehappy
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
Byla to moje 3 Czequestrie, 3 Czequestrie na které jsem se i podílel. Bylo fajn poznat a vidět jak to funguje i z té druhé strany.

Moc bych tu chtěl poděkovat všem kteří mi pomohli tahat věci z a do auta a lepiti/odlepovali síťové kabely na zdech a podél zdí byla to strašná vopičárna zvláště ten spoj přes bar v patře do hlavního sálu a dál až na stage. Jmenovitě: Arctic Blue, Blue Storm, Farglider, HungZy a další staffáci u kterých si nepamatuju nick/jméno když se tak přihlašte doplním to.
Díky Alkelovi za zapůjčení CubieBoardu a jednoho WiFi RouterBoardu, dále Intrixovi taky za zapůjčení jedno WiFi RouterBoardu který jsem nakonec ani nepoužil. Díky Jamisi že jsi mi umožnil to zrealizovat, po dnešku jsem v tomhle směru zase o něco chytřejší. Díky taky patří zvukařovi Vojtovi za promptní zapůjčení stativu a světelnějšího objektivu v době obou Skype hovorů, díky moc!

Dál bych chtěl poděkovat všem ostatním co dělali "heavy lifting" jako jsou staffáci, a hlavní orgové bez vás by to nebylo možný zrealizovat a doufám že vám všem zůstalo zdraví, vyhlížím další akci na který se snad znovu všichni sejdeme!

PS: Fotky budou v průběhu dní, video pak o něco později musím nejdříve dodělat Galacon.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
(20.08.2017, 20:20)a10 Napsal(a): Připomínám, že mít vlastní církev, Jamis by mohl oddávat… Ajsmug

Dovolím si znovu připomenout i fakt, že církve a náboženské oraganizace jsou podle zákona č. 117/2001 Sb §2 odstavec b) osvobozeny od veškeré byrokracie spojené s konáním dobročinných sbírek. Pokud bychom příští Czequestrii pořádali jako bohoslužbu nebo obřad, odpadla by spousta papírování. Mrk mrk. Scootangel
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)