Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
OT Frolda:

(21.08.2017, 14:40)Frolda Napsal(a): Všem vám vřele děkuji, že používáte první pravidlo fóra - Používejte rozum. Protože zatím to vypadá přesně naopak.

Ano, to je přesně to, co jsem udělal. Rozum mi totiž řiká, že proces nahazování loga je vcelku jednoduchý - člověk vytvoří logo, pošle ho Flaimovi, ten ho prohlédne a když je ok, nahodí ho (pokud je na řadě nebo při správné příležitosti, jako třeba aktuální).

Jenže ty si sám napsal "Že se bude logo nasazovat jsem se dozvěděl dneska odpoledne a 40 kiláků od svyho notebooku fakt novej render neudělám" což vyvolává pocit, že rozum moc nepoužíváš. Protože poslat logo Flaimovi s tím, že nevíš, jestli bude nahozené je blbost. Ve mě to vyvolalo otázku: "Proč ho sakra posílá, když neví jestli se bude nasazovat? Proč sám nedodržuje to jeho oblíbené pravidlo o rozumu?" Ale už jsem to nechtěl rozebírat.

Potom přišla Aya aby vysvětlila situaci. Kdybys rovnou napsal jak to je (viz příspěvek Ayi [sakra jak se tohle skloňuje]) namísto řečí o tom, že si to nevěděl a že to nebudeš renderovat znovu (jako kdyby proces ukládání jpg obrázku byl na dlouhé hodiny, že...), tak by to Aya nemusela brát na sebe. Tohle je čistě tvé pochybení způsobené tvou arogancí a neschopností připustit si chybu.

(21.08.2017, 14:40)Frolda Napsal(a): Jsem rád, že se řeší takové super věci jako co jsem kde řekl i tři roky poté, co už dávno na tom nezáleží

Tři roky poté? Ten příspěvek, který jsem citoval je starý dva týdny, Froldíku.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
OT Niemand

S tímto logem nemá flaiming nic společného, vyjma toho, že ho nahodil (Děkuji mu, že se o ta loga stará. To je bonus, kterého si je třeba vážit. Na normálním foru by bylo jedno generic a trhněte si nohou). Bylo poslané do soutěže. Poslal jsem ho v rozlišení, jaké bylo napsáno v pravidlech. Chudák Aya to pak musela řešit a mě moc mrzí, že se tu musí stresovat kvůli bandě věčnejch reptalů (jména se nemění, je to pořád pár stejných lidí), kterým není nikdy nic dobrý. Co na tom, že je tu nové logo, které je kreslené ručně.

Ano, o tom příspěvku vím, já jsem narážel na to, že vám pořád ležím v žaludku kvůli tomu, co se stalo před třemi lety a vy se pořád a neustále snažíte, nachytat mě na každé kravině, jako kdybych byl někdo důležitej, na koho můžete nadávat.

Mohl jsi mi to říct na Czequestrii, párkrát jsem tě tam viděl. Nebo Aya Yai, která tě k tomu vyzývala. Ale za klávesnicí je člověk větší hrdina, to je známá věc.

Santhiras, dej mínuska třeba mě, poslužte si, mně je to číslo fuk.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
(21.08.2017, 17:59)Frolda Napsal(a): OT Niemand

S tímto logem nemá flaiming nic společného, vyjma toho, že ho nahodil (Děkuji mu, že se o ta loga stará. To je bonus, kterého si je třeba vážit. Na normálním foru by bylo jedno generic a trhněte si nohou). Bylo poslané do soutěže. Poslal jsem ho v rozlišení, jaké bylo napsáno v pravidlech. Chudák Aya to pak musela řešit a mě moc mrzí, že se tu musí stresovat kvůli bandě věčnejch reptalů (jména se nemění, je to pořád pár stejných lidí), kterým není nikdy nic dobrý. Co na tom, že je tu nové logo, které je kreslené ručně.

Ano, o tom příspěvku vím, já jsem narážel na to, že vám pořád ležím v žaludku kvůli tomu, co se stalo před třemi lety a vy se pořád a neustále snažíte, nachytat mě na každé kravině, jako kdybych byl někdo důležitej, na koho můžete nadávat.

Mohl jsi mi to říct na Czequestrii, párkrát jsem tě tam viděl. Nebo Aya Yai, která tě k tomu vyzývala. Ale za klávesnicí je člověk větší hrdina, to je známá věc.

Santhiras, dej mínuska třeba mě, poslužte si, mně je to číslo fuk.

Fakt si myslíš, že bych se hádal s Ayou, která za to nemůže? Připadal bych si blbě a celkově se s někým dohadovat na CZQ se mi fakt nechtělo. Pokud si mě viděl, mohl si i ty sám přijít. Já tě viděl taky, si třeba za mnou můžeš přijít v prosinci na karaoke.

Navíc jsem přesně čekal, že vytáhneš tu blbost o tom, že někomu ležíš v žaludku. Já to dávno hodil za hlavu, já řeší jen aktuální situaci. Jednou napíšeš, abychom si vytáhli hlavy z onoho místa a když to použiju proti tobě pár dnů poté, začneš ty sám vytahovat minulost. Nikdo jiný, jen ty vytahuješ věci minulé. A proč? Protože všechno, co se řekne proti tobě začneš házet na věci minulé. Ve vláknu o CZQ psal i hviezdosz, který o minulosti neví nic a i tak mu přišlo tvoje chování arogantní, což dokazuje, že pro nové lidi to normální není a přitom o minulosti nic neví. Jenže pro tebe je nejlehčí to hodit na minulost, protože si nechceš připustit, že ty sám ses nezměnil a pořád jsi jen nafoukané hovado.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
@OT

Ohboi, ohboi.
[Obrázek: giphy.gif]
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
eh...sem tak utahanej z czq, ze nemam ani silu moc psat, tak snad jen, ze kdyby ste tu nenapsali ze je to neostre, vubec bych si toho nevsiml...jinak je to docela zajimavy...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Budu ignorovat vše nahoře a řeknu, že se mi logo líbí :3 jé tématické, je to perfektní nápad a je i pěkně provedený. Každý by měl počítat s tím, že se občas něco nepovede, ale podle mě to logo vůbec špatný není.
Odpovědět
Tady nejde o logo. Jakmile je na něčem Froldovo jméno, tak mu to určití lidi dají sežrat, i kdyby to bylo sebelepší. Takové úsměvné žabomyší válečky o ničem, které už tak nějak patří ke koloritu fora.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Ooooo teda... Myslel jsem si, že tam někde vidím Cally.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Cally kreslí moc hezky, ta nikdy nezklame. Přál bych si víc takových log.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
no je to ona no, tak co na to rict no....asi tak, Cally nam na CZQ nakreslila OC a ta klisnicka v jejim provedeni je tak overcute, ze ten obrazek moje pritelkyne pouziva k citovemu vydirani. napriklad kdyz se ji nechce jit na brigadu a chce zustat doma, tak mi ten obrazek zacne cpat pod nos...je to dost nefer Rainbowlaugh Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)