Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czequestria 2017: Digital Frontier
@RatLover: To jsi ty, co se k nám nenápadně připletla při cestě na pre-párty a doufala, že tě nezavedeme někam do zapomenutých koutů Prahy, že? Rainbowlaugh Alespoň si mohu spojit další nick s obličejem Rainbowlaugh
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
Ruushii: pozor na ni, je to zla mysi kralovna co unasi nebohe kacery Rainbowlaugh Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(21.08.2017, 20:05)Ruushii Napsal(a): @RatLover: To jsi ty, co se k nám nenápadně připletla při cestě na pre-párty a doufala, že tě nezavedeme někam do zapomenutých koutů Prahy, že? Rainbowlaugh Alespoň si mohu spojit další nick s obličejem Rainbowlaugh

Ano, to jsem přesně já Rainbowlaugh já mám pořád nějaké problémy, omlouvám se ještě jednou že jsem aspoň něco neřekla a vypadala jsem jako stalker Rainbowlaugh
GABBA Pinkiecrazy
Odpovědět
Mácamane, tvé varování mi nahání strach už jen tím, že mi vůbec nedává smysl! Rainbowlaugh

Rat, v pohodě. Bronies jsou zkrátka stádní fauna - jdeme s davem. Rainbowlaugh
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
pomalu pracuju na tech videích ale je to hrůza z toho mobilu hlavně ten zvuk asi to strategicky přerušim na dobu neurčitou
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Tak dříve než se vrátím zpátky do reality tak znovu musím poděkovat Core týmu a i ostatním staffákům za to že již 4tim rokem Czequestrie neskutečně povedla a že sem mohly být součástí toho všeho za mě to bylo úžasný že jsme mohl vidět takových spokojených tváři a užít si atmosféru velkých zahraničních conů a taky jsme si aspoň trochu procvičil angličtinu pro další akce akorát mě mrzí že jsme byl na vchodě během aukce a tím zmeškal tak vzácný okamžik ale doufám že to někdo točil.

P.S. ztratil jsem skleničku s Velvet Remedy pokud jí nekdo našel dejte mi vědět přes PM.
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
Taky se přidám do klubu těch, pro které byla letošní Czequestria první con a hned z fleku bych chtěl poděkovat všem, kteří se zasadili o její naplánování a realizaci. Třikrát yay.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Czequestria bola tak dokonalá, že to ani nejde vyjadriť slovami

[Obrázek: giphy.gif]
I am a colorful magical butterfly
Odpovědět
Tak a jedem. Pinkiesmile

Den první a LARP + PREPARTY
Za krásně jasného poledne, se bronies začali scházet na předem domluveném místě u vstupu do obory Hvězda, aby si pěkně zahráli s poníkama hru. Trochu zkoprnělé výrazy organizátorů nad velikým stádem hravěchtivých účastníků dávalo tušit, že počet skoro dvouset lidí opravdu nečekali. Twilightblush
Po desáté hodině, však bylo všech 33 týmů připraveno vyrazit do obory a pěkně si užít ( prý 4,5 kilometrů Rainbowlaugh ) klidné procházky s několika zajímavými úkoly, co byly připravené u několika NPC lidí. Pinkiesmile
Času bylo dost a tak se celé odpoledne relaxovalo, hrálo, kamarádilo a navazovala se také nová přátelství. Zvláště pak u některých úkolů bylo vidět, jak síla stáda je silnější. Twilightsmile
Po dobití Bílé hory nás pak čekalo osvěžení v podobě preparty ve strahovské restauraci na Petříně. Hladoví a žízniví poníci ze všech koutů Evropy si pak při dobrém jídle a pití mezi sebou povídali o svých dojmech z prvního dne v Praze.

Za sebe musím napsat, že larp s preparty byl velmi dobře udělán a velmi děkuji všem, kteří se na tom podíleli, že nám díky své poctivé práci dali celý den krásné zábavy mezi bronies. Pinkiesmile

Zde jsou fotky ( here is photo )
https://www.facebook.com/profile.php?id=...nref=story
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
První myšlenka když jsem se dneska ráno vzbudil: fakt s to stalo, nepo se mi to jenom zdálo? Twilightsmile

... zatím nějak nenacházím slova, která by tenhle zážitek, jenž byl cílem snažení kupy lidí posledního půl roku, popsala. Ke konci už jsem sotva stál na nohou vzor faktu, že (ne)čekaná a (ne)plánovaná překvapení nejedou prorazila pomyslný strop toho, co se dá u podobných akcí očekávat a co si pamatuju.

Zatím regeneruji, protože práce na Czequestrii ještě zdaleka neskončily - ještě nás mnoho věcí čeká. Na brostelu jsou stále někteří návštěvníci, ta hora krabic s věcmi potřebuje přebrat.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)