Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sborník 2017
#21
RatLover: To víš, že tvoje tvorba stojí za to! Pinkiesmile Placky na Czequestrii jsi měla parádní!
Odpovědět
#22
(22.08.2017, 17:28)Drawirm Napsal(a): RatLover: To víš, že tvoje tvorba stojí za to! Pinkiesmile Placky na Czequestrii jsi měla parádní!
Jsi si jistá? Rainbowlaugh neprodala se snad ani půlka xD
Ne, já jsem prostě až moc skromná... Děkuji moc i tak, snad se nějaký zájemce najde Pinkiesmile
GABBA Pinkiecrazy
Odpovědět
#23
RatLover: kreslis krasne tvuj emo-pony byl super Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#24
OT Ratlover:

Ty placky nejsou tvoje chyba, bylo tam holt hodně designů z kterých mohli lidé vybírat. Ajsmug Mám to podobně.

PS: Mimochodem myslím, že tu stále platí pravidlo, že pokud reaguješ na poslední příspěvek, tak ho nesmíš citovat. Tak si na to dej pro příště pozor. Twilightsmile
Odpovědět
#25
Ježíšmarjá ten sborník vypadá báječně !
Těším se až zhodnotíme sami sebe ilustrátoři!
(Až budu mít svůj kus v ruce asi bych ho zkusil nafotit? )
.
Odpovědět
#26
Taky se přidám. A na ilustraci si mě zamluvila Dyonys, jestli se tedy přihlásí. Pinkiesmile
Odpovědět
#27
Já se hlásím jako literát (zabrala jsem si Skřivana na ilustrace  Twilightsmile ) a i jako ilustrátor (a to jsem zamluvená pro Bell  Twilightsmile )
Odpovědět
#28
Taky se hlásím
psát pro sborník se posnažím Pinkiehappy
Odpovědět
#29
Tak hezký večer přeji všem aktivistům, co se nám jistě přihlásí Pinkiesmile Připravil jsem si tu pro vás pravidla, která byla poupravena ač minimálně pro další ročník.


Pravidla literáti

Pravidla výtvarníci

Pokud vám nebude něco jasné, tak se obraťte na některého z členů vedení a mi si to už případně předáme mezi sebou Pinkiesmile
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
#30
Prosím, bylo by možné, abyste tyto novinky dávali i na FB? Od toho jsme přeci tu stránku založili Twilightsmile
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)