Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Velký brněnský sraz 2017
#41
Mám několik dotazů.

Plánuje se sopečná cesta z Prahy a zpět?
Pojede někdo autem z Prahy?
Má někdo volné místo na přespán?
Odpovědět
#42
(12.09.2017, 11:11)KRAJKHOUR Napsal(a): Plánuje se sopečná cesta z Prahy a zpět?

[Obrázek: 5dNjloK.png]
Odpovědět
#43
(12.09.2017, 11:11)KRAJKHOUR Napsal(a): Mám několik dotazů.

Plánuje se sopečná cesta z Prahy a zpět?
Pojede někdo autem z Prahy?
Má někdo volné místo na přespán?

Mám jednu odpověď: přečti si tohle vlákno a najdeš odpovědi na své dotazy Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#44
Přijel bych jen na sobotu asi, ale vzal by mě někdo do party nebo tak něco? Vsichni bronici co znam nebydli u Brna :c Nechcu být lonely pony :c
Odpovědět
#45
Jop. V sobotu bude probíhat týmová hra po Brně, takže socializaci neujdeš.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#46
Ajo, oki Rainbowlaugh Přihlášeno
Odpovědět
#47
A jak dlouho trvá to 17:00-Vyhlášení výsledků kvízu? stihnu do 19:49 byt na hl nadrazi?
(a asi bych mozna prijel i druhej den na ten piknik, to ještě nevím iii, do přihlášky jsem dal jen 1 den)
Odpovědět
#48
Pravděpodobně by to trvalo cca 30 minut. Nedělní piknik, vzhledem k počasí, není jistý, i kdyby ale nevyšel, bude za něj určitě náhradní program.
Whoo-hoo! I win again!
Can't hear ya. I'm asleep. 
You're...going to LOVE ME! 
Whoa! Dude, that's creepy.
It needs to be about 20% cooler.
Afraid to get dirty?!
All the ponies in this town are crazy!


Odpovědět
#49
(12.09.2017, 22:27)Cocodrillo Napsal(a): Zrovna v sobotu budeme rozdělení do teamů, takže do party budeš přibrán, ať chceš nebo ne. Rainbowlaugh
Chvála Lune Rainbowlaugh Toho som sa tiež trošku obával. Vidno, že poníci Twilightsmile
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#50
Já, Krajkhour a Blesk pojedeme RegiJetem v 17:00 z Prahy. Discordian nám přislíbil ubytování. Už se na vás moc těšíme!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)