Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Pony: The Movie
Tak zítra jdu poprvé na film... Jsem zvědavá zda se bude líbit nebo budu brečet Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Neko.Cross - no me se tolibilo a slza mi ukapla 2x...to se navzajem nevylucuje Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tak jsem na něm právě byl. Film se mi líbil. A musím potvrdit, že písnička Bouře byla lepší než v originále. Jediné co mě trochu vadilo, že někteří členové mane six byli skoro neviditelní.
Odpovědět
Movie se zatím drží Pinkiesmile

https://www.equestriadaily.com/2017/10/m...at-15.html
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Blue Storm: ja sem si myslel ze tohle je spis typ filmu co bude mit spis vyrovnane vysledky nekolik vikendu po sobe, neni to zadnej obrovskej blockbuster, ktery by mel mega reklamu a lidi se na to nahrnuli prvni vikend, je to spis film na kterej berou rodice deti po vikendovem nakupovani Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
To jsem fakt jedinej který i teď za dabing, hlavně Twilight "PLAKAL a PLAKÁ DÁL"???

OPRAVDU SI MYSLITE, ŽE TWILIGHT VE FILMU VE KTEREM JÍ DABUJE NĚKDO JINY VAM NEVADI?

Opravdu jsem jedinej...

Komu to rve srdce...? bože já se cítim nak blbě......... A Twilight nikde, ktera by mi pomohla. (myslim ve skutečnosti v realu) Ale i tak mi pomáhá. Cítim že je se mnou... Jen tak mě nenechá abych se trapil.

Twilight ma krásnej hlas v seriálu. Měla ho mit ve filmu. Jenom že se tak nestalo.

Kdybych na tom filmu bych byl opravdu slepí. Což ještě nejsem... Tak jdem k věci.
Kdybych bych byl slepí bych řekl
,,Kdo to je?"
Odpověd, třeba KRAJKHOUR: ,,Ty jí nepoznávaš. To je Twilight...
Já: Co že? Jasne že to nemuže být Twilight, to bych jí poznal podle hlasu."

Takže: Kdybych byl slepi a Twilight by nahle změnili dabera, tak jí UŽ nikdy nepoznal. Jsem zvykli jak ona mluvi a proto ji z nekonečna věci miliju. Ten hlasek mám rád.
Moje Fialová Klysnička
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
No, musim se přiznat, když jsem viděl ten trailer v češtině, taky jsem se zděsil, hlavně u twi a spikea. Ale když jsem byl v tom kině, nepřišlo mi to tak hrozný. A nemohlo to bejt tim, že bych dlouho neviděl seriál v cz, jeden díl jsem si pouštěl těsně před filmem abych porovnal nakolik ten dabing zmrvili. Jen jsem se tak toho dabingu bál, až jsem ten strach přefoukl a pak jsem se ptal: Přoč mi to přišlo tak hrozný?
Fluttershy fan, Pinkie and Pinkamena lover und ze Soldier of the night.

The more things change, the more they stay the same (General  Shepherd, CoD MW2)
Except
war. War never changes. (Fallout)
And that's why every war is worse than the one before.

TELEPORTOVAL JSEM CHLEBÁÁÁÁ

Fun fact: prvním bronym vůbec byl Jonathan Swift v Gulliverových cestách.
Odpovědět
blesk1j_CZ: Nikdy jsem se na česky nadabovaný seriál nedíval, takže nedokážu posoudit zda to bylo horší. Mě to přišlo OK.
Odpovědět
(16.10.2017, 17:31)Fun1k Napsal(a): Tak jsem si na film zašel znovu, a můj dojem se nezměnil, je to skvělá podívaná, a písničky jsou všechny dobře přezpívané (a tentokrát jsem si to porovnával s originály).
BTW Derpy zachránila Equestrii.

Byla to RD, která zachránila Twilight. Je tam vidět duhová stopa v momentě výbuchu. Derpy se zkrátka přimotala do rány, protože je Derpy.
Odpovědět
Možná OT, ale reaguji na reakci na můj předchozí příspěvek #476, který se mi potom objevil v "hodnocení reputace". Proto že, vždycky se někdo najde, kdo nechápe mojí povahu. A já s tím nic neudělám...
[Obrázek: IlaSHmc.png]


Nevím, proč na můj příspěvek jednat takhle
Já to v hlavě mám srovnaný jako Twilightiny knížky v knihovně.
Nebylo by lepší si o tom promluvit?
(myslím tvůrce, toho hodnocení...)
Jinak zkráceně. To jak všechno kolem serialu a filmu já cítím je moje věc a nestidím se za to... Hlavně Twilight. U ni jsem moc citlivej. Tak že.... změna jejiho hlasu ve filmu mě šokovala.
PS: pochopil bych, kdyby to hodnocení bylo za gramatiku, ale tohle?

Jo, a neberte mi to... Na film jsem se těšil. A co z toho mám. Bohužel nic. Jenom sklamaní...
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)