Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PGF '18 --temporary
#1
Ahoj poníci, zebry, pštrosi a další zvířátka!

Můžete si všimnout, že bylo spuštěno přihlašování na PragoFFest 2018. Bohužel jsem o tom nedostal informaci dopředu a tak pro vás nemám připravené vlákno, ani domluvené ubytování. Jediné, co je jisté, je to, že linii budeme mít od pátečního odpoledne do nedělního odpoledne/večera.

Pokud chcete objednávat i ubytování, prosím počkejte! NEpište do přihlášky, že chcete bydlet se mnou. Počkejte. Fakt.

Vlákno s veškerými informacemi vypustím do týdne. Nastaly celkem výrazné změny asi tak ve všem. Momentálně jsem v Edinburghu, po návratu je první na seznamu písemka z matiky, poté stavba postele a hned pak se vrhnu na vlákno.

Dík za pohopení!
Pac a pusu,
Tom

PS: Pokud jste na žádném PragoFFestu nikdy nebyli a nevíte, která bije, nezoufejte a vlákno v klidu ignorujte. Do týdne se dozvíte vše potřebné.

[Obrázek: tired_applejack_by_fluffytuli-d58br9s.png]
#2
Ta Applejack vystihuje tvůj současný stav ? Rainbowlaugh
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
#3
OT
Proč musí být všechno v Praze???
Udělejte velké srazy i jinde
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
#4
OT Xenomorf

To myslíš vážně, nebo to je trol?
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

#5
OT Xenomorf

Proč by "Prago"FFest měl být jinde jak v Praze? + Koukáš na vlákna, kde všude jsou srazy? Rainbowlaugh
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
#6
OT @Xenomorf
[Obrázek: xtt6Dol.jpg]
I am a colorful magical butterfly
#7
OT Xenomorf[spoiler:
(28.11.2017, 09:55)Xenomorf Napsal(a): OT
Proč musí být všechno v Praze???
Udělejte velké srazy i jinde

Protože na Brno nebo Ostravu se ti každej vykašle.
]
#8
OT Xenomorf:

Pláčeš na špatným hrobě - požádej místní, ať něco uspořádají. Dávat dohromady velké akce někde jinde než všichni organizátoři trvaleji přebývají znamená spoustu komplikací navíc.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
#9
OT VŠICHNI
To měl být troll... -_-
K akci, které se nechci účastnit, nic nepíšu. Proč to hned berete vážně to nechápu

OT Melgahr
-----_____-----
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
#10
Vše, co bylo potřeba zařídit před založením vlákna, mám hotové. V nejbližších dnech (hodinách?) tedy očekávejte vlákno plné nových informací.

--

Ajdrian: Jop, tak to bylo myšleno. Raritywink

OT trolls: A proč je Fancity v Chotěboři? Proč je MCM v Británii? Proč je VieCC ve Vídni? Proč ještě nemáme rychlodráhu do Brna? Proč jsou na FITu všechny zápočtovky vždycky v jeden týden? A proč jsem musel po pěti letech měnit baterii v autě?


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)