Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2017 - slavíme již po šesté
Pro všechny, kteří čekají na lístek:

Vše se zpracovává ručně. Po přijetí platby je nutné vygenerovat dávku čárových kódů, správně je pojmenovat a nahrát. To dělám já. Pak přichází na řadu Jamis, který kódy vezme, nasype do svého systému a postupně rozesílá. To znamená, že na zaslání vstupenky je potřeba spolupráce dvou lidí. Jakmile jeden (většinou já) vypadne, je zpoždění na světě. Buďte prosím trpěliví, je toho opravdu hodně. Všem, kteří zaplatí, vstupenka přijde. Na mou duši.
Odpovědět
(01.12.2017, 15:36)TechnikTomCZ Napsal(a): To to strašně rychle ale utíká. Ten čas. Ale zároveň se na to strašně těším.

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk

Ano, ani už nestíhám vnímat, že ten čas utíká - prostě je pryč. Rainbowlaugh
A nejhorší je, když si uvědomím, jak rychle uteče samotné Karaoke.  Derpytongue2

Mno, ještě musím vymyslet a připravit nějaký dárek, když jsem to tam tak neuváženě napsal. - Ale kdy? Facehoof
EDIT: dárek už mám vymyšlený a zpracovaný, jen abych si jej stihl vyzvednout a zabalit do čtvrtka Rainbowlaugh
Nejčastěji mě můžeš potkat tady:
1. Scuky v Brně
2. Olomócky sčoche
3. Ponyhoof


Aktuální oblíbené hry: My Little Pony (Android Game) - můj kód: 30dd0 | SF Game
Odpovědět
Jak psal Tom, oznámení o platbách mají oproti jejich přijetí obvykle pár dní zdržení (ale nikdy déle než týden). V tuto chvíli byly všechny platby zpracovány a všichni návštěvníci by měli mít na e-mailu potvrzení o zaplacení s čárovým kódem.

Komu oznámení nepřišlo a posílal platbu déle než předevčírem, nechť se ozve přes PM, nebo na e-mail info@czskbronies.cz
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Taková zajímavost.
Na Zimní Karaoke party můžete jet Pražský Motoráčekem. Platí zde tarif Pražské integrované dopravy.
Jedná se o turistický vyhlídkový spoj který nejezdí zas tak často.
Vyjíždí z Praha hl.n. v 10:54 jde se do Praha-Zličín [spoiler: kousek odtud je také konečná tramvají ze které se jde pešky na Karaoke].
Kdo byl už na karaoke, CZQ larp 2014 by se neměl ztratit.
Přidáte se?
Odpovědět
Pre-meet: (ne)Turnaj

Pro příznivce hazardu, je možnost si zahrát během prepárty na strahově srandaMatch v šipkách  Ajsmug
Kdo bude mít chuť se přidat, tak víte kde mě hledat  Pinkiehappy

   
Chystám se na:
Cokoliv do konce roku 2019
Odpovědět
(12.12.2017, 22:22)KRAJKHOUR Napsal(a): Taková zajímavost.
Na Zimní Karaoke party můžete jet Pražský Motoráčekem.

Je to úplně stejná trať, jako na LARPu CZQ 2014. Kdo jste na něm nebyli, určitě jeďte! Ne nadarmo se trati říká Pražsky Semmering a je označovaná za nejhezčí na území hlavního města. Nejdříve se vám otevřou krásné výhledy na město (sedněte si vpravo!), pak projedete Everfree forestem a po cestě uvidíte Discordovy výtvory.

Více info: https://www.cd.cz/zazitky/kam-na-vylet/3...semmeringu
Odpovědět
Pokud to zpusobi problemi předem se omlouvam Twilightoops tohle byla moje prvni samostatna platba s bankou a trochu (trochu vice) sem zmatkoval
Odpovědět
Mam problem. Dnes sem odesilal penize za listky a vkladal sem je přimo na učet ale az ted sem si všiml že sem zazmatkoval a špatně si zkontroloval udaje v přihlašce mam 2 osoby Jan Helešic a Tereza Strolená. No moje jmeno pani popletla a misto Jan Helešic je jan Helšic a druhe misto Tereza Strolená je Terka Strolená. Bude to problem? Pokud ano moc se omlouvam byla to moje prvni samostatna platba přes banku a celkem jsem zmatkoval Twilightoops

Odesláno z mého Lenovo A536 pomocí Tapatalk
Odpovědět
@Helke: neboj, nebude Twilightsmile platby tentokrát zpracováváme ručně a těch nezaplacených už moc není, takže nebyl problém ji přiřadit. Jen jak jsou v přihlášce dvě jména v jednom, tak si budete muset přijít pro vstupenku společně.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Uzávěrka registrací předem je ve čtvrtek 14.12. ve 20:00!

V danou dobu bude registrační formulář uzavřen a přihlásit se předem již nebude možné.

Uzávěrka plateb předem je v pátek 15.12. ve 12:00!

Platby za vstup, které dorazí později, budou vráceny zpět na účet odesílatele. Všechny nezaplacené registrace (pokud není individuálně domluveno jinak) budou v tento čas stornovány! Aktuálně evidujeme cca 20 nezaplacených vstupenek.

Pokud nevyčerpáme kapacitu místa, je možné vstupenku koupit i na místě. Mějte však na paměti, že cena vstupu na místě je 100 Kč, místo 50 Kč v předprodeji!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)