Hodnocení tématu:
  • 17 Hlas(ů) - 4.76 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arosis - Povídky a překlady
Otázkou je, jestli by to potěšilo, nebo naštvalo Pinkiecrazy
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět
Rainbowlaugh oboje Rainbowlaugh
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
A proc se radeji nenechate prekvapit, misto toho spekulovani Rainbowlaugh Rainbowwild
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Ano, nechte se překvapit Twilightsmile
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Provedena kontrola a oprava těchto povídek: Pravá Láska, Luna: Strážkyně noci, Jeden letní den, Skok v čase, Nejlepší přítel, Neuvěřitelná nabídka a Na komín.

Opraveny byly všemožné chyby, na které jsem narazil. Některé drobné kousky textu jsem přeformuloval do lepší podoby a sjednotil jsem formátování v těchto povídkách, tak aby vypadaly tak nějak stejně Twilightsmile
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Sunfloweřina píseň - básnička, kterou zpívá Sunflower své milované Cookie. Vznikla při hraní RP
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Dokončena nová povídka.
Jablíčko, Květinka a Diamant - Je O Applejack, Rarity a Cheeriliee a jejich životě v Ponyville, když byly ještě malé klisničky.
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
Téma, které nás asi všechny zajímalo - co se stali s rodiči Applejack - ve tvém podání prostě nemohlo dopadnout špatně Pinkiesmile Jak jinak, každá postava (ať už hlavní, nebo vedlejší) si čtenáře hned získá (a to ani nemusí mít jméno - viz. učitelka Twilightsmile). Nádhera.
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět
Jablíčko, Květinka a Diamant velmi....hezké pokud se to dá říct o takovém stylu povídky. Dojemná. Další zářez na pažbě mistrovské literatury.
Odpovědět
Přidána další ne-pony povídka. Tato je o jedné smutné panence.

Srdce panenky
Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)