Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Ostrava 2018
K, ale na pivo by ses někdy stavit mohl Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
@Mel: měl jsem nutkání to napsat, ale odolal jsem Rainbowlaugh ostatně "aaaaa ta paprička příšerně pálí! Dejte mi někdo pivo, ať to spláchnu! .... AAAAA to pálí ještě víc!" je taky nezapomenutelné Ajsmug ale kurňa je to už šest let.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Možná proto jsem si za tu dobu udělal známé v Maďarsku, kteří mi dodávají kvalitní... zboží, celkem pravidelně. :>

Jinak jo. Ten čas letí. Ale vzpomínky zůstanou. Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Tak je to bohužel potvrzené, nemám povolenou dovolenou na pátek a pojedu tedy až po práci. Tudíž, pokud někdo chce na Archery Game, moje místo je volné.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
!Update!

Takže máme zde další aktualizaci ohledně srazu. Nejprve bych chtěl moc poděkovat hviezdoszovi, za vypracování opravdu detailního příspěvku ohledně dopravy, doplnil jsem ho také do úvodního příspěvku, aby byl snadněji dohledatelný. Dále zde máme informaci ohledně pátečních her. Po dnešní osobní schůzce se to má tedy následovně. Nejlépe ve 16:45, ale nejpozději v 17:00, bychom se tam měli dostavit. Bohužel se mi nepodařilo přehodit Laser Game na pozdější čas, podařilo se mi to posunout pouze o 20 minut, tzn. že první skupina na Laser Game nezačne jak bylo původně v plánu v 17:00, ale o těch 20 minut později tzn. v 17:20. A po té bude následovat další. Moc se tak omlouvám všem, kterým to způsobí nějaké potíže, ale opravdu jsem se snažil, ale ta možnost zde nebyla. Další novinka je, že místo budeme muset opustit nejpozději do půl deváté, z toho důvodů, že to místo na posezení, co tam je, je především určené výhradně těm, co tam mají nějakou tu hru rezervovanou, jenom prostě čekají než začne. Nejedná se tedy o klasický bar a nebo restauraci. Jenom, aby nedošlo k nedorozumění, samozřejmě se mohou stále také dostavit ti, co si neplánují nic zahrát, na ty tři hodiny to tam máme prakticky rezervované, takže se tam mohou v klidu posadit a pozorovat ostatní jak hrají, jenom ne výhradně jenom pro nás, to bychom si jinak museli ty prostory pronajmout celé a to bychom se nejspíše nedoplatili. Po nás tam je v plánu jiná akce. Takže hlavně z tohoto důvodů se tam nebudeme moci zdržovat déle, než prakticky jenom na ty hry. A nakonec zde mám mapu, kde jsou zaneseny všechny důležité body, které se srazu týkají. Za její vytvoření bych chtěl v tomto případě moc poděkovat Wander Foxovy.

Mapa s důležitými body ohledně srazu:
https://www.google.com/maps/d/viewer?hl=...00007&z=14
Odpovědět
@scalix: jestli jsem to pochopil správně, tak budeme hrát dvě kola LG (když je nás jen 10), čiže platba za LG bude ve výši dvou her.

(06.08.2018, 19:49)Melgarh Napsal(a): Tak existuje jen par lidi, co si jebnou Speed 8 a pak si na to daj panaka a zeblijou hospodu.. Rainbowlaugh  

Fandom magic 2013

My Little Otrava Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
@Jamis: S Laser Game je to následovně. Celkem se na ni přihlásilo 15 lidí, ale s tím, aby jsme tu hru měli jenom pro sebe, a nemuseli být tak spojeni s dalšími cizími hráči, tak je potřeba, aby se právě jedné hry účastnilo nejméně 10 lidí. K těm zbylým 5 lidem, se tak budou muset přidat dalších 5 lidí z té první skupiny, nebo někdo jiný, kdo by měl zrovna zájem, aby tu hru měli také jenom pro sebe. Tohle není problém vyřešit operativně na místě. Ten počet přihlášených, který se uvádí při rezervaci je spíše jenom tak orientační a vše se spíše domlouvá přímo v tom zábavním centru. Je to spíše opravdu jenom tak, aby věděli s kolika lidmi mají tak plus mínus počítat.
Odpovědět
!Update: Oběd v restauraci!

Měl bych na všechny účastníky srazu jednu velkou prosbu. Jde o to, že kvůli tomu, že je nás tak hodně, tak mi bylo v restauraci řečeno, aby jsme nahlásily jídla dopředu. Dali nám, ale na výběr pouze z těchto čtyř:

1. Fish and Chips, domácí majonéza ( smažená rybí treska v křupavém těstíčku, hranolky), cena 169,-Kč
2. Tortilla chicken strips se salátkem zapečená čedarem, cena 165,-Kč
3. Kuřecí/vepřový fajitas, 200g nakrájených prsou/panenky s grilovanou zeleninou, pšeničná tortilla, BBQ omáčka, cena 165,-Kč kuřecí/ 175,-Kč/vepřová panenka
4. BACON Burger, 200g hovězí maso, opečená anglická slanina, salátek, čedar, 100g hranolek, salátek Coleslaw, cena 165,-Kč

Chápu, že je to nabídka dosti omezená, ale s tím já už nic nenadělám. Vybrané jídlo mi je třeba nahlásit do pátku 17. srpna. Mockrát vám všem děkují.
Odpovědět
Udělej google dotazník, jinak se tu v tématu všichni přeřvem
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Mockrát ti děkují Frolda za radu, nevím proč mě to nenapadlo mě samého. Twilightsmile Hned tu tedy bude.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)