Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trička CZ/SK bronies - objednávka (2018)
#71
Uh, chybím na seznamu zájemců (see https://bronies.cz/Vlakno-Tricka-CZ-SK-b...#pid609067). Takže s trikem nemám počítat?
Vím že píšu pozdě a už se s tím nedá nic dělat. Nějak jsem zapomněl tohle vlákno sledovat...
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#72
@Dex: vzhledem k tomu, že po svém původním postu:

(26.06.2018, 16:07)Dex Napsal(a): Moje původní tričko už trošku popraskalo, tak bych rád updatoval. Zájem mám, barvu si rozmyslím podle toho, jestli mě barevná varianta přesvědčí nebo ne Pinkiesmile

už ses neozval, tak tě patrně barevná varianta nepřesvědčila a navíc nebyla uvedená ani velikost, takže přesně jak píšeš, triko pro tebe objednáno nebylo. Žádná navíc jsme taky nepřidělávali.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#73
Aktualizován seznam došlých plateb!

... a trička jsou vyrobena Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#74
Aktualizován seznam plateb a vydaných triček!

Na Gala posloužily dobře Twilightsmile (foto by Nitram)

[Obrázek: 6PCxDAe.jpg]

@Bori: bohužel jsme se na Gala moc nepotkali, tak jsem změnil způsob předání na "Osobně - Praha" (pokud budeš chtít předat tričko jinde, tak mi prosím napiš).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#75
Přijdeš dnes s nějakými na Vyšehrad?
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#76
@Funik: nevím, zda se dneska na Vyšehradu ukážu - mám dneska jiný program.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#77
Většina triček vydána, nicméně pár stále zbývá k dořešení...


Hříšníci, kteří ještě nezaplatili: (shoříte v pekle, pokud to brzy nenapravíte Rainbowlaugh )
Xenomorf
light
BlueBear


Zaplaceno, stále čeká na vydání: (od objednání jsme se bohužel nepotkali... takže kde/kdy?)
QjmasterCz
Bori
Čápa


(11.07.2018, 17:37)Xenomorf Napsal(a): Málem jsem na to zapomněl. Triko si vyzvednu na ostravském srazu

Nejen málem - v Ostravě ses neukázal, platba za tričko stále nedorazila.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#78
jamisi tričko si vyzvednu asi 18 na brostelu až dorazí mel jedu za ním se na něčem domluvit takže jenom mi pisnete kdy nekdo bude doma
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
#79
Zdravím Pinkiesmile Ak by bolo možné, chcel by som si objednať jedno pánske XL čierne (platba PayPal a doručenie poštou)  Twilightblush

Vrelá vďaka Flutterryay Heart
Ponies are Love. Love is everything... We need to learn to share it...  Flutterryay

I Wish... I Hope... I Dream... I Pray... The Lights of Nibel will be Guiding mine Way...


"Nezabudni na všetky lekcie. Nielenže ti pomáhajú byť a zostať stále dobrým a láskavým človekom, ale aj si neprestávať vážiť okolia a všetkého toho, čo ti vždycky aspoň trocha rozžiari tvoj deň a dáva ti silu ísť stále ďalej a nikdy sa nevzdať... Stojí to vždy za to (aj pre úsmev a dobrý pocit - tie sú najkrajšie a sú zadarmo...)" -Joy144SK-
Odpovědět
#80
Ahoj, momentalni status techto tricek je nasledujici - Objednávky uzavřeny - trička se distribuují/distribuce ukoncena.

Doporucuji prijit na Zimni Karaoke, pokud se ti podaril ulovit listek, tam bychom meli mit posledni skladove zasoby Czequestria tricek, ty jsou taky pekne Twilightsmile
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)