Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FOTO A VIDEO] 7. Zimní Karaoke party (2018)
Pro mě osobně se potvrdilo jedno pravidlo. Víte jak si introvert dělá přátelé? Sedne si do rohu a čeká až ho nějaký extrovert adoptuje. To se mi stalo minimálně dvakrát a jsem za to moc ráda. Úžasná akce, jsem hrozně ráda, že jsem se jí mohla zúčastnit. Už se nemůžu dočkat co přinese Czequestrie. A lidí nezapomeňte. Pít minimálně deset panáků rumu při každé snídani.
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA
Odpovědět
bylo to super a sem rad ze ses ok Barpy Twilightsmile diky vsem moc Twilightsmile

PS: na afterparty byla poptavka po kopii Jamisimulatoru Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Není moc co dodat, co už nebylo řečeno ostatními. Akce byla skvělá, a navíc jsem si to tentokrát užil
jinak, možná více odpočinkově (a tím zmeškal většinu programu) a staffácky (připadá mi, že tentokrát jsme to i připravili a zbalili rychleji). Moc mě potěšilo, jak se po dortu zaprášilo, pokud chcete recept, vyhledejte Ďáblíkův čokoládový dort (i když jsem se toho nedržel úplně přesně). A co se stalo na pre-party, zůstane na pre-party. Rainbowlaugh
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Fotky: https://www.flickr.com/gp/148502614@N03/6b0H2a  Twilightsmile
Odpovědět
Chtěl bych poděkovat všem, kteří se zúčastnili, že vytvořili ideální atmosféru. Bylo to mé první setkání s Vámi. 

I když má jednu výhradu k jedné osobě, která stála za mnou při malování (slyel jsem to), příště radši mi to řekni do očí. To mě malinko rozhodilo. Bylo to malované na rychlo. 

Pozdější konání atmosféry my velice zvedlo náladu natolik, že jsem si akci užil. Příště určitě dorazím a věřím že si snad popovídám s více lidmi. 

Díky 

PS : Děkuju moc za tu fotku.
Odpovědět
Ok. Zde jsou i moje fotky Pinkiesmile
Foto Preparty i Zimní Karaoke 2018 (předávání dárků)
https://www.zonerama.com/ViktorKral/Album/4716768
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Tak ode mne tez diky, zejmena staffakum a nasemu elitnimu barovemu teamu, ktery to zvladl i pres ruzne nedostatky jako rapidne mizici lahve ci kelimky ruznych velikosti!

Tez diky pohotove reakci vsech u atentatu na Barpyho a v neposledni rade lidem, co pomohli s presunem na 11cku/7cku.

Myslim ze letos to bylo na pohodu, a ac chybelo Karaoke na main stagy diky jiz preplnenemu programu a Rock Band (davam si ted novej napajenej USB hub do tasky do Prahy, diky Tome za nakup), tak to bylo super i tak. Toz na Pragaci cau!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Já děkuju jako pozorovatel z dálky za livestream Pinkiesmile skoro jako bych tam byla s vámi
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Připojuji se ke Crossie s díky za přímý přenos - i já jsem byla nadšený divák a stalkovala jsem vás  Pinkiecrazy Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Tak jsem se taky dostal k tomu sem něco napsat. Díky vám všem.
Poslední dobou se mi sype úplně vše a můj život se začal zahalovat do stereotypu Práce -> Domů -> Práce. Letošní karaoke mě z toho vytáhlo.
Díky všem za tolik energické a přátelské atmosféry, opravdu si cením toho že jsem mezi vámi a doufám že příští rok bude taky super, stejně jako Czequestrie a další menší srazy. Budu se na vás těšit na další akci Rainbowlaugh

PS: Omlouvám se za tenhle citový průjem Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)